Kokoelma:

Nutrition and dietetics

  • Lamberts Co-Enzyme Q10 100Mg , 60 tablets
    -25%

    Lamberts Koentsyymi Q10 100 mg, 60 tablettia

    Normaalihinta €48,40 48,4 € / 1ud
    Alennushinta €48,40 Normaalihinta €64,60
    Säästät: -€16,20
    48,4 € / 1ud
  • Lamberts Calasorb®, 180 Tabs
    -11%

    Lamberts Calasorb®, 180 tablettia

    Normaalihinta €34,40 34,4 € / 1ud
    Alennushinta €34,40 Normaalihinta €38,80
    Säästät: -€4,40
    34,4 € / 1ud
  • Lamberts Calcium Ascorbate , 250 g
    -11%

    Lambertsin kalsiumaskorbaatti, 250 g

    Normaalihinta €40,60 16,24 € / 100gr
    Alennushinta €40,60 Normaalihinta €45,80
    Säästät: -€5,20
    16,24 € / 100gr
  • Labcatal Manganese-Copper 28 Ampoules
    -25%

    Labcatal Mangaani-Kupari 28 ampullia

    Normaalihinta €13,80
    Alennushinta €13,80 Normaalihinta €18,35
    Säästät: -€4,55
  • Kneipp Stress Balance, 15 Tablets
    -11%

    Kneipp Stress Balance, 15 tablettia

    Normaalihinta €9,70 9,7 € / 1ud
    Alennushinta €9,70 Normaalihinta €10,86
    Säästät: -€1,16
    9,7 € / 1ud
  • Kal Pycnogenol-, 60 Tablets
    -17%

    Kal Pycnogenol, 60 tablettia

    Normaalihinta €60,80 1,01 € / 1ud
    Alennushinta €60,80 Normaalihinta €73,05
    Säästät: -€12,25
    1,01 € / 1ud
  • Kal Krill Omega 3 - 500 Mg. -, 60 Pearls
    -17%

    Kal Krill Omega 3 – 500 mg – 60 kapselia

    Normaalihinta €48,09 0,8 € / 1ud
    Alennushinta €48,09 Normaalihinta €58,15
    Säästät: -€10,06
    0,8 € / 1ud
  • Kal Coral Calcium, 225 Gr
    -18%

    Kal Coral Calcium, 225 g

    Normaalihinta €53,27 23,68 € / 100gr
    Alennushinta €53,27 Normaalihinta €64,84
    Säästät: -€11,57
    23,68 € / 100gr
  • Kal Amino Acid Complex, 100 Tablets
    -10%

    Kal-aminohappokompleksi, 100 tablettia

    Normaalihinta €34,70 0,35 € / 1ud
    Alennushinta €34,70 Normaalihinta €38,77
    Säästät: -€4,07
    0,35 € / 1ud
  • Juanola yskäsumute 20 ml
    -47%

    Juanola yskäsumute 20 ml

    Normaalihinta €6,30 31,5 € / 100ml
    Alennushinta €6,30 Normaalihinta €11,86
    Säästät: -€5,56
    31,5 € / 100ml
  • Jellybell Sal Salys Kp N5 , 90 tablets
    -21%

    Jellybell Sal Salys Kp N5, 90 tablettia

    Normaalihinta €19,10 0,21 € / 1ud
    Alennushinta €19,10 Normaalihinta €24,11
    Säästät: -€5,01
    0,21 € / 1ud
  • Jellybell Osteo Atrion , 30 sticks
    -16%

    Jellybell Osteo Atrion, 30 pussia

    Normaalihinta €23,20 0,77 € / 1ud
    Alennushinta €23,20 Normaalihinta €27,77
    Säästät: -€4,57
    0,77 € / 1ud
  • Jellybell Megamyelin Plus, 30 Sticks Of 4.5 Gr
    -8%

    Jellybell Megamielina Plus, 30 annospussia à 4,5 g

    Normaalihinta €24,10 535,56 € / 100gr
    Alennushinta €24,10 Normaalihinta €26,11
    Säästät: -€2,01
    535,56 € / 100gr
  • Jellybell Megacordiceps-C , 60 capsules
    -12%

    Jellybell Megacordiceps-C, 60 kapselia

    Normaalihinta €34,85 0,58 € / 1ud
    Alennushinta €34,85 Normaalihinta €39,77
    Säästät: -€4,92
    0,58 € / 1ud
  • Jelly Pills Sleep Kids Food Supplement , 70 gummies
    -5%

    Jelly Pills Sleep Kids -ravintolisä, 70 karkkia

    Normaalihinta €15,40 0,22 € / 1ud
    Alennushinta €15,40 Normaalihinta €16,21
    Säästät: -€0,81
    0,22 € / 1ud
  • Bonusan Lactoferrin 300 Mg, Pack 4x60 Capsules
    -28%

    Bonusan Lactoferrina 300 mg, pakkaus 4 x 60 kapselia

    Normaalihinta €231,40 0,96 € / 1ud
    Alennushinta €231,40 Normaalihinta €319,96
    Säästät: -€88,56
    0,96 € / 1ud
  • Izalo Artrizal , 30 sachets
    -19%

    Izalo Artrizal, 30 annospussia

    Normaalihinta €22,60 0,75 € / 1ud
    Alennushinta €22,60 Normaalihinta €27,83
    Säästät: -€5,23
    0,75 € / 1ud
  • Iswari Pea Protein Bio Es, 200 Gr
    -13%

    Iswari Luomupapuproteiini, 200 g

    Normaalihinta €10,20 5,1 € / 100gr
    Alennushinta €10,20 Normaalihinta €11,71
    Säästät: -€1,51
    5,1 € / 100gr
  • Iswari Maca Bio Es, 250 Gr
    -21%

    Iswari Maca Bio Es, 250 g

    Normaalihinta €10,20 4,08 € / 100gr
    Alennushinta €10,20 Normaalihinta €12,91
    Säästät: -€2,71
    4,08 € / 100gr
  • Iswari Baobab Powder Bio, 125 Gr
    -12%

    Iswari-baobab-jauhe, luomu, 125 g

    Normaalihinta €9,10 7,28 € / 100gr
    Alennushinta €9,10 Normaalihinta €10,36
    Säästät: -€1,26
    7,28 € / 100gr
  • Isola Bio Organic Millet Drink , 1 l
    -30%

    Isola Bio Luomumilletä, 1 l

    Normaalihinta €3,20 0,32 € / 100ml
    Alennushinta €3,20 Normaalihinta €4,57
    Säästät: -€1,37
    0,32 € / 100ml
  • Isola Bio Organic Spelt Drink , 1 litre
    -5%

    Isola Bio -luomuspeltajuoma, 1 litra

    Normaalihinta €18,80 1,88 € / 100ml
    Alennushinta €18,80 Normaalihinta €19,79
    Säästät: -€0,99
    1,88 € / 100ml
  • Isola Bio Unsweetened Organic Almond Drink , 1 litre
    -24%

    Isola Bio Sokeriton luomumantelijuoma, 1 litra

    Normaalihinta €17,60 1,76 € / 100ml
    Alennushinta €17,60 Normaalihinta €23,16
    Säästät: -€5,56
    1,76 € / 100ml
  • Intoleran Fibractase Forte Food Supplement, 36 capsules
    -13%

    Fibractase Forte -ravintolisä, 36 kapselia

    Normaalihinta €26,10 0,73 € / 1ud
    Alennushinta €26,10 Normaalihinta €30,00
    Säästät: -€3,90
    0,73 € / 1ud
  • IntestVita Kids 30 tablets – With probiotics
    -20%

    IntestVita Kids 30 tablettia – sisältää probiootteja

    Normaalihinta €13,60 0,45 € / 1ud
    Alennushinta €13,60 Normaalihinta €16,95
    Säästät: -€3,35
    0,45 € / 1ud
  • Intersa Menocycle Sofoc , 30 pearls
    -13%

    Intersa Menocycle Sofoc, 30 kapselia

    Normaalihinta €12,40 0,41 € / 1ud
    Alennushinta €12,40 Normaalihinta €14,21
    Säästät: -€1,81
    0,41 € / 1ud
  • Intersa Memostar Infinite , 60 capsules
    -9%

    Intersa Memostar Infinite, 60 kapselia

    Normaalihinta €33,40 0,56 € / 1ud
    Alennushinta €33,40 Normaalihinta €36,67
    Säästät: -€3,27
    0,56 € / 1ud
  • Intersa Memostar Focus, 30 Envelopes
    -17%

    Intersa Memostar Focus, 30 pussia

    Normaalihinta €27,90 0,93 € / 1ud
    Alennushinta €27,90 Normaalihinta €33,75
    Säästät: -€5,85
    0,93 € / 1ud
  • Intersa Ferrocaps Q10, 60 Capsules
    -14%

    Intersa Ferrocaps Q10, 60 kapselia

    Normaalihinta €18,00 0,3 € / 1ud
    Alennushinta €18,00 Normaalihinta €20,85
    Säästät: -€2,85
    0,3 € / 1ud
  • Intersa D3 K2 Oloform, 180 Capsules
    -17%

    Intersa D3 K2 Oloform, 180 kapselia

    Normaalihinta €18,80 0,1 € / 1ud
    Alennushinta €18,80 Normaalihinta €22,72
    Säästät: -€3,92
    0,1 € / 1ud