Kokoelma:

Nutrition and dietetics

  • Neo Reishi Relax, 30 capsules
    -24%

    Neo Reishi Relax, 30 kapselia

    Normaalihinta €14,90 0,5 € / 1ud
    Alennushinta €14,90 Normaalihinta €19,50
    Säästät: -€4,60
    0,5 € / 1ud
  • Neo Reishi Peques Studio 150 ml
    -35%

    Neo Reishi Peques Studio 150 ml

    Normaalihinta €9,30 6,2 € / 100ml
    Alennushinta €9,30 Normaalihinta €14,30
    Säästät: -€5,00
    6,2 € / 100ml
  • Iraltone Aga, 60 Capsules
    -17%

    Iraltone Aga, 60 kapselia

    Normaalihinta €25,60 0,43 € / 1ud
    Alennushinta €25,60 Normaalihinta €30,72
    Säästät: -€5,12
    0,43 € / 1ud
  • Neo Evening Primrose, 30 Liquid Capsules
    -36%

    Neo Onagra, 30 nestemäistä kapselia

    Normaalihinta €10,40 0,35 € / 1ud
    Alennushinta €10,40 Normaalihinta €16,20
    Säästät: -€5,80
    0,35 € / 1ud
  • Neo Neofem, 30 capsules
    -32%

    Neo Neofem, 30 kapselia

    Normaalihinta €10,30 0,34 € / 1ud
    Alennushinta €10,30 Normaalihinta €15,05
    Säästät: -€4,75
    0,34 € / 1ud
  • Neo Senior Jelly, 14 Vials
    -35%

    Neo Jalea Senior, 14 ampullia

    Normaalihinta €11,60 0,83 € / 1ud
    Alennushinta €11,60 Normaalihinta €17,90
    Säästät: -€6,30
    0,83 € / 1ud
  • Neo Jelly Man, 14 Vials
    -34%

    Neo Jalea Man, 14 ampullia

    Normaalihinta €11,90 0,85 € / 1ud
    Alennushinta €11,90 Normaalihinta €17,90
    Säästät: -€6,00
    0,85 € / 1ud
  • Neo Hypericum, 45 capsules
    -27%

    Neo Hipérico, 45 kapselia

    Normaalihinta €9,00
    Alennushinta €9,00 Normaalihinta €12,40
    Säästät: -€3,40
  • Neo Iron 50 Capsules
    -38%

    Neo Hierro 50 kapselia

    Normaalihinta €9,40 0,19 € / 1ud
    Alennushinta €9,40 Normaalihinta €15,25
    Säästät: -€5,85
    0,19 € / 1ud
  • Neo Cannabidorm, 30 Liquid Capsules
    -26%

    Neo Cannabidorm, 30 nestemäistä kapselia

    Normaalihinta €14,60 0,49 € / 1ud
    Alennushinta €14,60 Normaalihinta €19,75
    Säästät: -€5,15
    0,49 € / 1ud
  • Neo Antistress Plus, 30 capsules
    -32%

    Neo Antistress Plus, 30 kapselia

    Normaalihinta €10,30
    Alennushinta €10,30 Normaalihinta €15,05
    Säästät: -€4,75
  • Complidermol 5 Alfa 60 capsules
    -12%

    Complidermol 5 Alfa 60 kapselia

    Normaalihinta €25,60 0,43 € / 1ud
    Alennushinta €25,60 Normaalihinta €29,05
    Säästät: -€3,45
    0,43 € / 1ud
  • NDL Pro-Health Hydration & Energy Lime - Lemon flavour, 750g
    -5%

    NDL Pro-Health Nesteytys ja energia, limetti-sitruuna-maku, 750 g

    Normaalihinta €29,90 3,99 € / 100gr
    Alennushinta €29,90 Normaalihinta €31,47
    Säästät: -€1,57
    3,99 € / 100gr
  • Natysal Sedaplan Sweet Dreams With Valerian , 40 capsules
    -14%

    Natysal Sedaplan Hyviä unia valeriaanalla, 40 kapselia

    Normaalihinta €10,20 0,26 € / 1ud
    Alennushinta €10,20 Normaalihinta €11,90
    Säästät: -€1,70
    0,26 € / 1ud
  • Natysal Magnesium + B6 , 60 tablets
    -24%

    Natysal Magnesium + B6, 60 tablettia

    Normaalihinta €10,40 0,17 € / 1ud
    Alennushinta €10,40 Normaalihinta €13,68
    Säästät: -€3,28
    0,17 € / 1ud
  • Natysal Harpasul Forte, 40 Capsules
    -25%

    Natysal Harpasul Forte, 40 kapselia

    Normaalihinta €17,50 0,44 € / 1ud
    Alennushinta €17,50 Normaalihinta €23,19
    Säästät: -€5,69
    0,44 € / 1ud
  • Planta Pol Collagen Magnesium Vita C , 120 tablets
    -21%

    Planta Pol -kollageeni, magnesium ja C-vitamiini, 120 tablettia

    Normaalihinta €11,50 0,1 € / 1ud
    Alennushinta €11,50 Normaalihinta €14,53
    Säästät: -€3,03
    0,1 € / 1ud
  • Natursenior Adult Mashed Beef Ragout With Omega 3 Dha+Epa, Prebiotics And Protein. , 340 gr
    -5%

    Natursenior Aikuisten sose: naudanliharagout, omega-3-rasvahappoja (DHA+EPA), prebiootteja ja proteiineja, 340 g

    Normaalihinta €3,79 1,11 € / 100gr
    Alennushinta €3,79 Normaalihinta €3,99
    Säästät: -€0,20
    1,11 € / 100gr
  • Naturmil Vitamin E 400 Ui, 30 pearls
    -7%

    Naturmil E-vitamiini 400 IU, 30 kapselia

    Normaalihinta €10,00 0,33 € / 1ud
    Alennushinta €10,00 Normaalihinta €10,74
    Säästät: -€0,74
    0,33 € / 1ud
  • Naturmil Gaba 500 Mg , 60 tablets
    -10%

    Naturmil Gaba 500 mg, 60 tablettia

    Normaalihinta €19,18 0,32 € / 1ud
    Alennushinta €19,18 Normaalihinta €21,31
    Säästät: -€2,13
    0,32 € / 1ud
  • Naturmil Cod Liver Oil Plus, 500 Ml
    -19%

    Naturmil Tursanmaksaöljy Plus, 500 ml

    Normaalihinta €20,40 4,08 € / 100ml
    Alennushinta €20,40 Normaalihinta €25,22
    Säästät: -€4,82
    4,08 € / 100ml
  • Pilopeptan Intensive Hair and Nails 15 Sachets
    -17%

    Pilopeptan Intensive hiukset ja kynnet, 15 annospussia

    Normaalihinta €16,10 1,07 € / 1ud
    Alennushinta €16,10 Normaalihinta €19,40
    Säästät: -€3,30
    1,07 € / 1ud
  • Ducray Anacaps Reactiv 30 capsules
    -20%

    Ducray Anacaps Reactiv 30 kapselia

    Normaalihinta €19,20 0,64 € / 1ud
    Alennushinta €19,20 Normaalihinta €24,00
    Säästät: -€4,80
    0,64 € / 1ud
  • Naturlider Hipnox , 60 capsules
    -5%

    Naturlider Hipnox, 60 kapselia

    Normaalihinta €27,80 0,46 € / 1ud
    Alennushinta €27,80 Normaalihinta €29,26
    Säästät: -€1,46
    0,46 € / 1ud
  • Naturlider Korean Ginseng Std , 60 v capsules
    -10%

    Naturlider Korean ginseng Std, 60 kapselia

    Normaalihinta €17,80 17,8 € / 1ud
    Alennushinta €17,80 Normaalihinta €19,68
    Säästät: -€1,88
    17,8 € / 1ud
  • Naturlider Echinacea Propoleo Forte , 50 ml
    -6%

    Naturlider Echinacea Propoleo Forte, 50 ml

    Normaalihinta €13,20 26,4 € / 100ml
    Alennushinta €13,20 Normaalihinta €14,00
    Säästät: -€0,80
    26,4 € / 100ml
  • Pilexil capsules 50 Caps.
    -10%

    Pilexil-kapselit, 50 kapselia

    Normaalihinta €18,60 0,37 € / 1ud
    Alennushinta €18,60 Normaalihinta €20,60
    Säästät: -€2,00
    0,37 € / 1ud
  • Naturlider Enzyme Complex , 90 capsules
    -8%

    Naturlider-entsyymivalmiste, 90 kapselia

    Normaalihinta €21,30 0,24 € / 1ud
    Alennushinta €21,30 Normaalihinta €23,05
    Säästät: -€1,75
    0,24 € / 1ud
  • Pinisan Hydrolysoitu kollageeni Forte, 30 kapselia
    -25%

    Pinisan Hydrolysoitu kollageeni Forte, 30 kapselia

    Normaalihinta €15,50 0,52 € / 1ud
    Alennushinta €15,50 Normaalihinta €20,76
    Säästät: -€5,26
    0,52 € / 1ud
  • Pinisan hydrolysoitu kollageeni, 600 g
    -14%

    Pinisan hydrolysoitu kollageeni, 600 g

    Normaalihinta €33,00 5,5 € / 100gr
    Alennushinta €33,00 Normaalihinta €38,16
    Säästät: -€5,16
    5,5 € / 100gr