Kokoelma:

Nutrition and dietetics

  • Plantis Gelisan Plus with Hyaluronic Acid 180 tablets
    -17%

    Plantis Gelisan Plus hyaluronihappoa sisältävä 180 tablettia

    Normaalihinta €9,30
    Alennushinta €9,30 Normaalihinta €11,20
    Säästät: -€1,90
  • Plantis Es3 Mental Relaxation, 30 capsules
    -12%

    Plantis Es3 Mielen rentoutus, 30 kapselia

    Normaalihinta €13,58
    Alennushinta €13,58 Normaalihinta €15,46
    Säästät: -€1,88
  • Plantis Dolozero , 30 capsules
    -20%

    Plantis Dolozero, 30 kapselia

    Normaalihinta €15,20 0,51 € / 1ud
    Alennushinta €15,20 Normaalihinta €18,90
    Säästät: -€3,70
    0,51 € / 1ud
  • Plantis Biliplus 20 ampoules x 5 ml
    -5%

    Plantis Biliplus 20 ampullia à 5 ml

    Normaalihinta €14,70
    Alennushinta €14,70 Normaalihinta €15,47
    Säästät: -€0,77
  • Yinvita Pol Plant, 20 Ampoules
    -16%

    Pol Yinvita -valmiste, 20 ampullia

    Normaalihinta €24,30 1,22 € / 1ud
    Alennushinta €24,30 Normaalihinta €28,94
    Säästät: -€4,64
    1,22 € / 1ud
  • Planta Pol Organic Silicon Plant, 500 Ml
    -17%

    Pol-orgaanisen piin kasvi, 500 ml

    Normaalihinta €22,50 4,5 € / 100ml
    Alennushinta €22,50 Normaalihinta €27,24
    Säästät: -€4,74
    4,5 € / 100ml
  • Pol Oseopol plant, 60 capsules
    -11%

    Pol Oseopol -valmiste, 60 kapselia

    Normaalihinta €21,30 0,36 € / 1ud
    Alennushinta €21,30 Normaalihinta €23,93
    Säästät: -€2,63
    0,36 € / 1ud
  • Planta Pol Onagrapol 1000 Evening Primrose Oil, 120 Pearls
    -20%

    Planta Pol Onagrapol 1000 -illanukkölääke, 120 kapselia

    Normaalihinta €21,80 0,18 € / 1ud
    Alennushinta €21,80 Normaalihinta €27,33
    Säästät: -€5,53
    0,18 € / 1ud
  • Colagenova Vegan Boost Forest Fruits, 21 Envelopes
    -12%

    Colagenova Vegan Boost Metsämarjat, 21 annospussia

    Normaalihinta €22,20 1,06 € / 1ud
    Alennushinta €22,20 Normaalihinta €25,12
    Säästät: -€2,92
    1,06 € / 1ud
  • Pol Cartisamin Plant, 14 Vials Of 10 Ml
    -12%

    Pol Cartisamin -pakkaus, 14 ampullia à 10 ml

    Normaalihinta €34,70 347,0 € / 100ml
    Alennushinta €34,70 Normaalihinta €39,27
    Säästät: -€4,57
    347,0 € / 100ml
  • Plameca Venalight Plus, 20 Vials
    -28%

    Plameca Venalight Plus, 20 ampullia

    Normaalihinta €19,40 0,97 € / 1ud
    Alennushinta €19,40 Normaalihinta €26,95
    Säästät: -€7,55
    0,97 € / 1ud
  • Visaid Press, 30 Capsules
    -28%

    Visaid Press, 30 kapselia

    Normaalihinta €18,10 0,6 € / 1ud
    Alennushinta €18,10 Normaalihinta €25,00
    Säästät: -€6,90
    0,6 € / 1ud
  • Visionatto 30 capsules
    -27%

    Visionatto 30 kapselia

    Normaalihinta €20,20 0,67 € / 1ud
    Alennushinta €20,20 Normaalihinta €27,69
    Säästät: -€7,49
    0,67 € / 1ud
  • Plameca Kitansia, 10 Capsules
    -24%

    Plameca Kitansia, 10 kapselia

    Normaalihinta €13,30 1,33 € / 1ud
    Alennushinta €13,30 Normaalihinta €17,45
    Säästät: -€4,15
    1,33 € / 1ud
  • Colagenova Marine + Marine Collagen + Hyaluronic + Magnesium Vanilla 295 Gr
    -23%

    Colagenova Marine + merikollageeni + hyaluronihappo + magnesium, vanilja, 295 g

    Normaalihinta €25,90 8,78 € / 100gr
    Alennushinta €25,90 Normaalihinta €33,84
    Säästät: -€7,94
    8,78 € / 100gr
  • Visualplus 30 capsules
    -28%

    Visualplus 30 kapselia

    Normaalihinta €18,50
    Alennushinta €18,50 Normaalihinta €25,55
    Säästät: -€7,05
  • Pinisan Vita C 1000 mg, 90 kapselia
    -16%

    Pinisan Vita C 1000 mg, 90 kapselia

    Normaalihinta €17,30 0,19 € / 1ud
    Alennushinta €17,30 Normaalihinta €20,64
    Säästät: -€3,34
    0,19 € / 1ud
  • Pinisan Redefine, 30 kapselia
    -20%

    Pinisan Redefine, 30 kapselia

    Normaalihinta €14,90 0,5 € / 1ud
    Alennushinta €14,90 Normaalihinta €18,65
    Säästät: -€3,75
    0,5 € / 1ud
  • Colagenova Marine+ Marine Collagen+Ha+Mg 42 Days Lemon Saving Bottle, 590 Gr
    -16%

    Colagenova Marine+ Merikollageeni+HA+Mg 42 päivää, edullinen pakkaus, sitruuna, 590 g

    Normaalihinta €47,10 7,98 € / 100gr
    Alennushinta €47,10 Normaalihinta €56,18
    Säästät: -€9,08
    7,98 € / 100gr
  • Pinisan Poliaron, 60 kapselia
    -19%

    Pinisan Poliaron, 60 kapselia

    Normaalihinta €21,00 0,35 € / 1ud
    Alennushinta €21,00 Normaalihinta €25,93
    Säästät: -€4,93
    0,35 € / 1ud
  • Pinisan Pinitens, 60 kapselia
    -16%

    Pinisan Pinitens, 60 kapselia

    Normaalihinta €15,94 0,27 € / 1ud
    Alennushinta €15,94 Normaalihinta €18,91
    Säästät: -€2,97
    0,27 € / 1ud
  • Pinisan Neurosan Plus, 30 kapselia
    -18%

    Pinisan Neurosan Plus, 30 kapselia

    Normaalihinta €14,10 0,47 € / 1ud
    Alennushinta €14,10 Normaalihinta €17,23
    Säästät: -€3,13
    0,47 € / 1ud
  • Pinisan Fitopremium Ginkgo, 30 kapselia
    -26%

    Pinisan Fitopremium Ginkgo, 30 kapselia

    Normaalihinta €14,50 0,48 € / 1ud
    Alennushinta €14,50 Normaalihinta €19,51
    Säästät: -€5,01
    0,48 € / 1ud
  • Visucomplex Plus, 30 capsules
    -7%

    Visucomplex Plus, 30 kapselia

    Normaalihinta €20,90 0,7 € / 1ud
    Alennushinta €20,90 Normaalihinta €22,50
    Säästät: -€1,60
    0,7 € / 1ud
  • Unique Violet Collagen Nutritional Supplement, 300 grams
    -12%

    Unique Violet Collagen -ravintolisä, 300 grammaa

    Normaalihinta €70,30 23,43 € / 100gr
    Alennushinta €70,30 Normaalihinta €80,00
    Säästät: -€9,70
    23,43 € / 100gr
  • Vitalux Pack 2 units, 84 Capsules
    -23%

    Vitalux-pakkaus, 2 kpl, 84 kapselia

    Normaalihinta €88,80 0,53 € / 1ud
    Alennushinta €88,80 Normaalihinta €114,96
    Säästät: -€26,16
    0,53 € / 1ud
  • Drasanvi Diur Slim 2Di , 250 ml
    -7%

    Drasanvi Diur Slim 2Di, 250 ml

    Normaalihinta €16,05 6,42 € / 100ml
    Alennushinta €16,05 Normaalihinta €17,17
    Säästät: -€1,12
    6,42 € / 100ml
  • Phytovit Tirophyt3, 30 Sticks
    -27%

    Phytovit Tirophyt3, 30 annospussia

    Normaalihinta €23,57 0,79 € / 1ud
    Alennushinta €23,57 Normaalihinta €32,37
    Säästät: -€8,80
    0,79 € / 1ud
  • Equisalud Microbiota Woman, 60 Capsules
    -21%

    Equisalud Microbiota Naisille, 60 kapselia

    Normaalihinta €23,70 0,4 € / 1ud
    Alennushinta €23,70 Normaalihinta €29,89
    Säästät: -€6,19
    0,4 € / 1ud
  • Vitalux Pack 4 units, 84 Capsules
    -24%

    Vitalux-pakkaus, 4 kpl, 84 kapselia

    Normaalihinta €175,00 0,52 € / 1ud
    Alennushinta €175,00 Normaalihinta €229,92
    Säästät: -€54,92
    0,52 € / 1ud