Kokoelma:

Immune system

  • Ceregumil Family Pack Syrup 500 ml
    -9%

    Ceregumil Perhepakkaus, siirappi 500 ml

    Normaalihinta €19,40 3,88 € / 100ml
    Alennushinta €19,40 Normaalihinta €21,37
    Säästät: -€1,97
    3,88 € / 100ml
  • Chiesi Produo Daily Care 30 capsules
    -8%

    Chiesi Produo Daily Care 30 kapselia

    Normaalihinta €14,80 0,49 € / 1ud
    Alennushinta €14,80 Normaalihinta €16,02
    Säästät: -€1,22
    0,49 € / 1ud
  • Inmunok Food Supplement 30 capsules
    -13%

    Inmunok - ravintolisä, 30 kapselia

    Normaalihinta €26,00 0,87 € / 1ud
    Alennushinta €26,00 Normaalihinta €29,93
    Säästät: -€3,93
    0,87 € / 1ud
  • Plantis Eco Echinacea Extract Alcohol Free 50 ml
    -5%

    Plantis Eco Echinacea-uute, alkoholiton, 50 ml

    Normaalihinta €11,80 23,6 € / 100ml
    Alennushinta €11,80 Normaalihinta €12,42
    Säästät: -€0,62
    23,6 € / 100ml
  • Plantis Biligo 2 Copper 20 ampoules x 2 ml
    -5%

    Plantis Biligo 2 Kupari 20 ampullia x 2 ml

    Normaalihinta €11,00
    Alennushinta €11,00 Normaalihinta €11,58
    Säästät: -€0,58
  • Neo Mico Def, 60 capsules
    -18%

    Neo Mico Def, 60 kapselia

    Normaalihinta €36,20 0,6 € / 1ud
    Alennushinta €36,20 Normaalihinta €44,00
    Säästät: -€7,80
    0,6 € / 1ud
  • Neo Mico Vr, 60 capsules
    -11%

    Neo Mico Vr, 60 kapselia

    Normaalihinta €38,10 0,64 € / 1ud
    Alennushinta €38,10 Normaalihinta €42,84
    Säästät: -€4,74
    0,64 € / 1ud
  • Nutergia Ergyphilus Plus 60 capsules
    -31%

    Nutergia Ergyphilus Plus 60 kapselia

    Normaalihinta €21,80
    Alennushinta €21,80 Normaalihinta €31,66
    Säästät: -€9,86
  • Sotya Sotya Zinc C 100 Comp.
    -35%

    Sotya Sotya Zinc C 100 tablettia

    Normaalihinta €3,90 3,9 € / 1ud
    Alennushinta €3,90 Normaalihinta €6,03
    Säästät: -€2,13
    3,9 € / 1ud
  • Arkopharma Arkobiotics Defensas Adult, 7 single-dose packs
    -27%

    Arkopharma Arkobiotics Aikuisten immuunijärjestelmän tuki, 7 yksiannosta

    Normaalihinta €12,90
    Alennushinta €12,90 Normaalihinta €17,60
    Säästät: -€4,70
  • Arkopharma Arkobiotics Adult Vitamins and Defences, 7 single doses
    -21%

    Arkopharma Arkobiotics Vitamiinit ja immuunijärjestelmän tuki aikuisille, 7 yksiannosta

    Normaalihinta €12,20
    Alennushinta €12,20 Normaalihinta €15,40
    Säästät: -€3,20
  • Arkopharma Zinc, 50 capsules
    -10%

    Arkopharma Zinc, 50 kapselia

    Normaalihinta €9,00 0,18 € / 1ud
    Alennushinta €9,00 Normaalihinta €10,00
    Säästät: -€1,00
    0,18 € / 1ud
  • Health Aid Wintervits 30 tablets
    -8%

    Health Aid Wintervits 30 tablettia

    Normaalihinta €18,90
    Alennushinta €18,90 Normaalihinta €20,56
    Säästät: -€1,66
  • A.Vogel Echinaforce Vogel Drops 50 ml
    -8%

    A.Vogel Echinaforce -tipat, Vogel 50 ml

    Normaalihinta €14,10 28,2 € / 100ml
    Alennushinta €14,10 Normaalihinta €15,29
    Säästät: -€1,19
    28,2 € / 100ml
  • A.Vogel Vitaforce Syrup 200 ml
    -13%

    A.Vogel Vitaforce -siirappi 200 ml

    Normaalihinta €22,10 11,05 € / 100ml
    Alennushinta €22,10 Normaalihinta €25,28
    Säästät: -€3,18
    11,05 € / 100ml
  • A.Vogel Echinaforce Forte 30 Compr Bioforce
    -11%

    A.Vogel Echinaforce Forte 30 kapselia, Bioforce

    Normaalihinta €16,90 16,9 € / 1ud
    Alennushinta €16,90 Normaalihinta €19,00
    Säästät: -€2,10
    16,9 € / 1ud
  • A.Vogel Echinaforce Drops 100 ml
    -10%

    A.Vogel Echinaforce -tipat 100 ml

    Normaalihinta €21,10 21,1 € / 100ml
    Alennushinta €21,10 Normaalihinta €23,35
    Säästät: -€2,25
    21,1 € / 100ml
  • A.Vogel Biotta Sauerkraut Juice 500 ml
    -10%

    A.Vogel Biotta Fermentoitu kaalimehu 500 ml

    Normaalihinta €3,90 0,78 € / 100ml
    Alennushinta €3,90 Normaalihinta €4,33
    Säästät: -€0,43
    0,78 € / 100ml
  • Soria Natural Ext. Echinace Xxi 50 ml
    -10%

    Soria Natural Echinace Xxi -uute 50 ml

    Normaalihinta €11,93 23,86 € / 100ml
    Alennushinta €11,93 Normaalihinta €13,25
    Säästät: -€1,32
    23,86 € / 100ml
  • Soria Natural capsulesC-13 Fensatin Xxi Echinacea+Propolis 30 capsules
    -10%

    Soria Natural -kapselit C-13 Fensatin Xxi Echinacea+Propolis 30 kapselia

    Normaalihinta €15,25 0,51 € / 1ud
    Alennushinta €15,25 Normaalihinta €16,95
    Säästät: -€1,70
    0,51 € / 1ud
  • Soria Natural Composor 08, 50 ml
    -10%

    Soria Natural Composor 08, 50 ml

    Normaalihinta €11,70 23,4 € / 100ml
    Alennushinta €11,70 Normaalihinta €13,00
    Säästät: -€1,30
    23,4 € / 100ml
  • Imunobalance Syrup, 250 ml
    -7%

    Imunobalance-siirappi, 250 ml

    Normaalihinta €18,50 7,4 € / 100ml
    Alennushinta €18,50 Normaalihinta €19,89
    Säästät: -€1,39
    7,4 € / 100ml
  • Bioserum Propolvir 30 tablets
    -36%

    BioSérum Propolvir 30 tablettia

    Normaalihinta €11,70
    Alennushinta €11,70 Normaalihinta €18,32
    Säästät: -€6,62
  • Sotya Echinacea 100 Comp.
    -35%

    Sotya Echinacea 100 tablettia

    Normaalihinta €3,20 3,2 € / 1ud
    Alennushinta €3,20 Normaalihinta €4,93
    Säästät: -€1,73
    3,2 € / 1ud
  • Salvat Herpix 8 sachets
    -8%

    Salvat Herpix 8 pussia

    Normaalihinta €13,50 1,69 € / 1ud
    Alennushinta €13,50 Normaalihinta €14,74
    Säästät: -€1,24
    1,69 € / 1ud
  • Teva Vitactiv 15 Effervescent tablets
    -13%

    Teva Vitactiv 15 poreilevaa tablettia

    Normaalihinta €8,60 0,57 € / 1ud
    Alennushinta €8,60 Normaalihinta €9,89
    Säästät: -€1,29
    0,57 € / 1ud
  • Teva Vitactiv 30 effervescent tablets
    -5%

    Teva Vitactiv 30 poreilevaa tablettia

    Normaalihinta €12,20 0,41 € / 1ud
    Alennushinta €12,20 Normaalihinta €12,84
    Säästät: -€0,64
    0,41 € / 1ud
  • Marcur Rohrer Spirulina Viosol 180 tablets
    -8%

    Marcur Rohrer Spirulina Viosol 180 tablettia

    Normaalihinta €28,60
    Alennushinta €28,60 Normaalihinta €30,99
    Säästät: -€2,39
  • Ocoxin + Viusid Food Supplement Oral Solution 15 Vials x 30 ml
    -19%

    Ocoxin + Viusid Ravintolisä, suun kautta otettava liuos, 15 ampullia à 30 ml

    Normaalihinta €41,30 137,67 € / 100ml
    Alennushinta €41,30 Normaalihinta €51,24
    Säästät: -€9,94
    137,67 € / 100ml
  • Heel Gasteel Plus, 2 x 30 stick
    -14%

    Heel Gasteel Plus, 2 x 30 tikkua

    Normaalihinta €43,30 0,72 € / 1ud
    Alennushinta €43,30 Normaalihinta €50,50
    Säästät: -€7,20
    0,72 € / 1ud