Kokoelma:

Circulation

  • Sakai Horse Chestnut , 100 tablets
    -8%

    Sakai-kastanjapuu, 100 tablettia

    Normaalihinta €9,70 0,1 € / 1ud
    Alennushinta €9,70 Normaalihinta €10,53
    Säästät: -€0,83
    0,1 € / 1ud
  • Sakai Fitovial Cirnol , 12 vials of 10 ml
    -8%

    Sakai Fitovial Cirnol, 12 ampullia à 10 ml

    Normaalihinta €13,10 131,0 € / 100ml
    Alennushinta €13,10 Normaalihinta €14,21
    Säästät: -€1,11
    131,0 € / 100ml
  • Sakai Soya Lecithin 1000 Ip , 90 pearls
    -8%

    Sakai Soijalesitiini 1000 IP, 90 kapselia

    Normaalihinta €13,90 0,15 € / 1ud
    Alennushinta €13,90 Normaalihinta €15,05
    Säästät: -€1,15
    0,15 € / 1ud
  • Sakai Red Vine , 100 tablets of 500 mg
    -8%

    Sakai Vid Roja, 100 tablettia à 500 mg

    Normaalihinta €8,30 0,08 € / 1ud
    Alennushinta €8,30 Normaalihinta €9,05
    Säästät: -€0,75
    0,08 € / 1ud
  • Salengei Active Homocystrol+Tmg 60Cap.
    -29%

    Salengei Active Homocystrol+Tmg 60 kapselia.

    Normaalihinta €26,30 0,44 € / 1ud
    Alennushinta €26,30 Normaalihinta €37,14
    Säästät: -€10,84
    0,44 € / 1ud
  • Salengei Omegamatrix 180Cap.
    -25%

    Salengei Omegamatrix 180 kapselia.

    Normaalihinta €48,10 0,27 € / 1ud
    Alennushinta €48,10 Normaalihinta €64,13
    Säästät: -€16,03
    0,27 € / 1ud
  • Saltratos Balsamic Cream 100 ml
    -13%

    Saltratos balsamivoide 100 ml

    Normaalihinta €13,10 13,1 € / 100ml
    Alennushinta €13,10 Normaalihinta €15,00
    Säästät: -€1,90
    13,1 € / 100ml
  • Saltratos Cold Leg Gel 150 ml
    -5%

    Saltratos Jalkojen kylmägeeli 150 ml

    Normaalihinta €16,20 10,8 € / 100ml
    Alennushinta €16,20 Normaalihinta €17,05
    Säästät: -€0,85
    10,8 € / 100ml
  • Saludalkalina Ginkgo Active 60 Capsules
    -35%

    Saludalkalina Ginkgo Active 60 kapselia

    Normaalihinta €20,90 0,35 € / 1ud
    Alennushinta €20,90 Normaalihinta €31,94
    Säästät: -€11,04
    0,35 € / 1ud
  • Saludalkalina Tensiup 60 Capsules
    -25%

    Saludalkalina Tensiup 60 kapselia

    Normaalihinta €16,70 0,28 € / 1ud
    Alennushinta €16,70 Normaalihinta €22,21
    Säästät: -€5,51
    0,28 € / 1ud
  • Salus Red Beetroot Bio 200Gr.
    -31%

    Salus Luomupunajuuri 200 g

    Normaalihinta €29,60 14,8 € / 100gr
    Alennushinta €29,60 Normaalihinta €43,12
    Säästät: -€13,52
    14,8 € / 100gr
  • Santiveri Acticir Plus 40Cap.
    -5%

    Santiveri Acticir Plus 40 kapselia.

    Normaalihinta €12,62 0,32 € / 1ud
    Alennushinta €12,62 Normaalihinta €13,35
    Säästät: -€0,73
    0,32 € / 1ud
  • Santiveri Garlicir Forte 40Cap.
    -13%

    Santiveri Garlicir Forte 40 kapselia.

    Normaalihinta €12,20 0,31 € / 1ud
    Alennushinta €12,20 Normaalihinta €14,05
    Säästät: -€1,85
    0,31 € / 1ud
  • Santiveri Migradol Tanacetum 40Cap.
    -12%

    Santiveri Migradol Tanacetum 40 kapselia.

    Normaalihinta €8,10 0,2 € / 1ud
    Alennushinta €8,10 Normaalihinta €9,25
    Säästät: -€1,15
    0,2 € / 1ud
  • Santiveri Oxacor K-2 40Cap.
    -11%

    Santiveri Oxacor K-2, 40 kapselia.

    Normaalihinta €24,96 0,62 € / 1ud
    Alennushinta €24,96 Normaalihinta €28,15
    Säästät: -€3,19
    0,62 € / 1ud
  • Silicium Spain Hemosil 100Ml.
    -37%

    Silicium España Hemosil 100 ml.

    Normaalihinta €19,40 19,4 € / 100ml
    Alennushinta €19,40 Normaalihinta €30,76
    Säästät: -€11,36
    19,4 € / 100ml
  • Solnatural Goji Berries Bio , 125 gr
    -13%

    Solnatural Luomugoji-marjat, 125 g

    Normaalihinta €6,70 5,36 € / 100gr
    Alennushinta €6,70 Normaalihinta €7,72
    Säästät: -€1,02
    5,36 € / 100gr
  • Somatoline Cosmetic Reducing Drainage Legs 200 ml
    -10%

    Somatoline Cosmetic Jalkojen rasvaa vähentävä ja nestettä poistava voide 200 ml

    Normaalihinta €45,10 22,55 € / 100ml
    Alennushinta €45,10 Normaalihinta €50,00
    Säästät: -€4,90
    22,55 € / 100ml
  • Soria Natural 17-S Hawthorn, 30 Capsules
    -10%

    Soria Natural 17-S Valko-orapihlaja, 30 kapselia

    Normaalihinta €12,55 0,42 € / 1ud
    Alennushinta €12,55 Normaalihinta €13,95
    Säästät: -€1,40
    0,42 € / 1ud
  • Soria Natural 19-C Circuven, 30 Capsules
    -10%

    Soria Natural 19-C Circuven, 30 kapselia

    Normaalihinta €9,95 0,33 € / 1ud
    Alennushinta €9,95 Normaalihinta €11,05
    Säästät: -€1,10
    0,33 € / 1ud
  • Soria Natural Bonalin , 100 pearls of 500 mg
    -10%

    Soria Natural Bonalin, 100 kapselia à 500 mg

    Normaalihinta €26,99 0,27 € / 1ud
    Alennushinta €26,99 Normaalihinta €29,99
    Säästät: -€3,00
    0,27 € / 1ud
  • Soria Natural Chinasor 7 Yang Xue An Shen Wan , 30 tablets
    -10%

    Soria Natural Chinasor 7 Yang Xue An Shen Wan, 30 tablettia

    Normaalihinta €26,96 0,9 € / 1ud
    Alennushinta €26,96 Normaalihinta €29,95
    Säästät: -€2,99
    0,9 € / 1ud
  • Soria Natural Composor 41 Gincox S Xxi, 50 Ml
    -10%

    Soria Natural Composor 41 Gincox S Xxi, 50 ml

    Normaalihinta €11,39 22,78 € / 100ml
    Alennushinta €11,39 Normaalihinta €12,65
    Säästät: -€1,26
    22,78 € / 100ml
  • Soria Natural Clove Essence , 15 ml
    -10%

    Soria Natural - neilikan uute, 15 ml

    Normaalihinta €8,87 59,13 € / 100ml
    Alennushinta €8,87 Normaalihinta €9,85
    Säästät: -€0,98
    59,13 € / 100ml
  • Soria Natural Ext. Ginkgo Biloba Xxi 50 ml
    -10%

    Soria Natural Ginkgo Biloba Xxi -uute 50 ml

    Normaalihinta €9,76 19,52 € / 100ml
    Alennushinta €9,76 Normaalihinta €10,85
    Säästät: -€1,09
    19,52 € / 100ml
  • Soria Natural Glucosor Iodine , 28 ampoules of 2 ml
    -14%

    Soria Natural Glucosor Iodo, 28 kpl 2 ml:n ampullia

    Normaalihinta €13,19 659,5 € / 100ml
    Alennushinta €13,19 Normaalihinta €15,25
    Säästät: -€2,06
    659,5 € / 100ml
  • Sotya Garlic Macerated 1000 Mg., 60 Pearls
    -33%

    Sotya-valkaistu valkosipuli 1000 mg, 60 kapselia

    Normaalihinta €4,00 0,07 € / 1ud
    Alennushinta €4,00 Normaalihinta €5,96
    Säästät: -€1,96
    0,07 € / 1ud
  • Sotya Hawthorn Extract 50Ml.
    -28%

    Sotya valkoisen orapihlajan uute 50 ml.

    Normaalihinta €6,40 12,8 € / 100ml
    Alennushinta €6,40 Normaalihinta €8,93
    Säästät: -€2,53
    12,8 € / 100ml
  • Sotya Myrtilus ( Bilberry), 100 Tablets
    -41%

    Sotya Mirtilo (mustikka), 100 tablettia

    Normaalihinta €2,90 0,03 € / 1ud
    Alennushinta €2,90 Normaalihinta €4,88
    Säästät: -€1,98
    0,03 € / 1ud
  • Sotya Evening Primrose 50 Pearls , 1405 units
    -29%

    Sotya Onagra 50 kapselia, 1405 kappaletta

    Normaalihinta €6,40 0,13 € / 1ud
    Alennushinta €6,40 Normaalihinta €8,97
    Säästät: -€2,57
    0,13 € / 1ud