Kokoelma:

Circulation

  • El Naturalista Venatur Tired Legs 200 ml
    -8%

    El Naturalista Venatur Väsyneet jalat 200 ml

    Normaalihinta €12,97 6,49 € / 100ml
    Alennushinta €12,97 Normaalihinta €14,11
    Säästät: -€1,14
    6,49 € / 100ml
  • Eladiet Horse Chestnut Fitotablet, 60 tablets
    -15%

    Eladiet Intiankastanja Fitotablet, 60 tablettia

    Normaalihinta €5,50 0,09 € / 1ud
    Alennushinta €5,50 Normaalihinta €6,50
    Säästät: -€1,00
    0,09 € / 1ud
  • Eladiet Controlten 60tablets.
    -28%

    Eladiet Controlten 60 tablettia.

    Normaalihinta €19,50 0,33 € / 1ud
    Alennushinta €19,50 Normaalihinta €26,95
    Säästät: -€7,45
    0,33 € / 1ud
  • Eladiet Fitoextract Hawthorn White, 50 ml
    -22%

    Eladiet Fitoextract valkoinen orapihlaja, 50 ml

    Normaalihinta €8,70 17,4 € / 100ml
    Alennushinta €8,70 Normaalihinta €11,12
    Säästät: -€2,42
    17,4 € / 100ml
  • Eladiet Fitotablet Olive Tree 60 tablets
    -22%

    Eladiet Fitotablet Olivo 60 tablettia

    Normaalihinta €6,60 0,11 € / 1ud
    Alennushinta €6,60 Normaalihinta €8,51
    Säästät: -€1,91
    0,11 € / 1ud
  • Eladiet Ginkoro, 90 tablets
    -14%

    Eladiet Ginkoro, 90 tablettia

    Normaalihinta €8,20 0,09 € / 1ud
    Alennushinta €8,20 Normaalihinta €9,55
    Säästät: -€1,35
    0,09 € / 1ud
  • Eladiet Vita Woman Light Legs Forte, 60 tablets
    -25%

    Eladiet Vita Woman Piernas Ligeras Forte, 60 tablettia

    Normaalihinta €14,19 0,24 € / 1ud
    Alennushinta €14,19 Normaalihinta €18,92
    Säästät: -€4,73
    0,24 € / 1ud
  • Elifexir Actidren Gel Relaxing Drainage Cream Tired Legs 200Ml
    -16%

    Elifexir Actidren rentouttava ja nesteenpoistava geelivoide väsyneille jaloille 200 ml

    Normaalihinta €11,50 5,75 € / 100ml
    Alennushinta €11,50 Normaalihinta €13,70
    Säästät: -€2,20
    5,75 € / 100ml
  • Equisalud Biotisana Circulation 15Pyramids
    -27%

    Equisalud Biotisana Circulacion 15 pyramidia

    Normaalihinta €7,00 7,0 € / 1ud
    Alennushinta €7,00 Normaalihinta €9,59
    Säästät: -€2,59
    7,0 € / 1ud
  • Equisalud Cardiovital 60 Capsules
    -5%

    Equisalud Cardiovital 60 kapselia

    Normaalihinta €34,30 0,57 € / 1ud
    Alennushinta €34,30 Normaalihinta €36,11
    Säästät: -€1,81
    0,57 € / 1ud
  • Equisalud Circulavital 60 Capsules
    -27%

    Equisalud Circulavital 60 kapselia

    Normaalihinta €30,71 0,51 € / 1ud
    Alennushinta €30,71 Normaalihinta €41,93
    Säästät: -€11,22
    0,51 € / 1ud
  • Equisalud Ext.Ginkgo Biloba 31Ml.
    -37%

    Equisalud Ginkgo Biloba -uute 31 ml.

    Normaalihinta €8,84 28,52 € / 100ml
    Alennushinta €8,84 Normaalihinta €13,97
    Säästät: -€5,13
    28,52 € / 100ml
  • Equisalud Holoextract Hawthorn 50ml.
    -38%

    Equisalud Holoextract valkopääruusu 50 ml.

    Normaalihinta €15,56 31,12 € / 100ml
    Alennushinta €15,56 Normaalihinta €24,97
    Säästät: -€9,41
    31,12 € / 100ml
  • Equisalud Holofit Sweet Clover 50 Capsules
    -27%

    Equisalud Holofit Meliloto 50 kapselia

    Loppuunmyyty
    Kerro minulle
  • Equisalud Holomega L-Arginine 180 Capsules
    -40%

    Equisalud Holomega L-arginiini 180 kapselia

    Normaalihinta €41,90 0,23 € / 1ud
    Alennushinta €41,90 Normaalihinta €69,30
    Säästät: -€27,40
    0,23 € / 1ud
  • Equisalud Holopai 10 , 31 ml
    -22%

    Equisalud Holopai 10, 31 ml

    Normaalihinta €13,40 43,23 € / 100ml
    Alennushinta €13,40 Normaalihinta €17,22
    Säästät: -€3,82
    43,23 € / 100ml
  • Equisalud Holopai 12 , 31 ml
    -14%

    Equisalud Holopai 12, 31 ml

    Normaalihinta €13,90 44,84 € / 100ml
    Alennushinta €13,90 Normaalihinta €16,21
    Säästät: -€2,31
    44,84 € / 100ml
  • Equisalud Holoram Cardivas 60 Capsules
    -34%

    Equisalud Holoram Cardivas 60 kapselia

    Normaalihinta €45,00 0,75 € / 1ud
    Alennushinta €45,00 Normaalihinta €67,76
    Säästät: -€22,76
    0,75 € / 1ud
  • Equisalud Tensivital 60 Capsules
    -27%

    Equisalud Tensivital 60 kapselia

    Normaalihinta €30,43 0,51 € / 1ud
    Alennushinta €30,43 Normaalihinta €41,93
    Säästät: -€11,50
    0,51 € / 1ud
  • Equisalud Vibroextract Fire , 50 ml
    -7%

    Equisalud Vibroextract Fuego, 50 ml

    Normaalihinta €22,70 45,4 € / 100ml
    Alennushinta €22,70 Normaalihinta €24,53
    Säästät: -€1,83
    45,4 € / 100ml
  • Equisalud Yap 07 Anemias , 31 ml
    -16%

    Equisalud Yap 07 Anemias, 31 ml

    Normaalihinta €14,70 47,42 € / 100ml
    Alennushinta €14,70 Normaalihinta €17,40
    Säästät: -€2,70
    47,42 € / 100ml
  • Equisalud Yap 12 Circulation, 31 Ml
    -24%

    Equisalud Yap 12 Verenkierto, 31 ml

    Normaalihinta €14,70 47,42 € / 100ml
    Alennushinta €14,70 Normaalihinta €19,47
    Säästät: -€4,77
    47,42 € / 100ml
  • Equisalud Yap-22 Heart Warming
    -35%

    Equisalud Yap-22 Sydämen lämpö

    Normaalihinta €15,68 15,68 € / 1ud
    Alennushinta €15,68 Normaalihinta €24,31
    Säästät: -€8,63
    15,68 € / 1ud
  • Erbenobili Centella Asiatica Centella Extract Phytomater 50Ml
    -34%

    Erbenobili Aasian centella-uute Fitomater 50 ml

    Normaalihinta €11,80 23,6 € / 100ml
    Alennushinta €11,80 Normaalihinta €17,86
    Säästät: -€6,06
    23,6 € / 100ml
  • Erbenobili Venavin Compost Varicose Veins 50Ml
    -40%

    Erbenobili Venavin Compost - suonikohjut 50 ml

    Normaalihinta €15,90 31,8 € / 100ml
    Alennushinta €15,90 Normaalihinta €26,57
    Säästät: -€10,67
    31,8 € / 100ml
  • Espadiet Mega 3-6-9 50Pearls
    -26%

    Espadiet Mega 3-6-9, 50 kapselia

    Normaalihinta €13,70 0,27 € / 1ud
    Alennushinta €13,70 Normaalihinta €18,43
    Säästät: -€4,73
    0,27 € / 1ud
  • Espadiet Tensostar 60Cap.
    -20%

    Espadiet Tensostar 60 kapselia.

    Normaalihinta €27,54 0,46 € / 1ud
    Alennushinta €27,54 Normaalihinta €34,64
    Säästät: -€7,10
    0,46 € / 1ud
  • Eurohealth Alkyrol 500Mg. 120 Capsules Health
    -12%

    Eurohealth Alkyrol 500 mg. 120 kapselia Health

    Normaalihinta €72,10 0,6 € / 1ud
    Alennushinta €72,10 Normaalihinta €82,02
    Säästät: -€9,92
    0,6 € / 1ud
  • Farline Tired Legs Gel, 200 ml
    -18%

    Farline Väsyneiden jalkojen geeli, 200 ml

    Normaalihinta €6,10 3,05 € / 100ml
    Alennushinta €6,10 Normaalihinta €7,46
    Säästät: -€1,36
    3,05 € / 100ml
  • Farmalastic Novum Venaliv Confor, Size 250 ml
    -19%

    Farmalastic Novum Venaliv Confor, koko 250 ml

    Normaalihinta €13,50 5,4 € / 100ml
    Alennushinta €13,50 Normaalihinta €16,60
    Säästät: -€3,10
    5,4 € / 100ml