Kokoelma:

Natural medicine for cholesterol

  • Ysana Serydorm Complete 30 Capsules
    -7%

    Ysana Serydorm Complete 30 kapselia

    Normaalihinta €16,60 0,55 € / 1ud
    Alennushinta €16,60 Normaalihinta €17,86
    Säästät: -€1,26
    0,55 € / 1ud
  • Ysana Audyzen Irritation - Itch Relief Ear Spray 15Ml.
    -7%

    Ysana Audyzen Irritacion – korvan kutinaa lievittävä suihke, 15 ml.

    Normaalihinta €9,10 60,67 € / 100ml
    Alennushinta €9,10 Normaalihinta €9,82
    Säästät: -€0,72
    60,67 € / 100ml
  • Ynsadiet Paahdetut seesaminsiemenet 350 g. Hijas Del Sol
    -5%

    Ynsadiet Paahdetut seesaminsiemenet 350 g. Hijas Del Sol

    Normaalihinta €4,53 1,29 € / 100gr
    Alennushinta €4,53 Normaalihinta €4,77
    Säästät: -€0,24
    1,29 € / 100gr
  • Ynsadiet Salmosol Salmon 500 mg, 100 kapselia
    -46%

    Ynsadiet Salmosol Salmon 500 mg, 100 kapselia

    Normaalihinta €8,05 0,08 € / 1ud
    Alennushinta €8,05 Normaalihinta €14,86
    Säästät: -€6,81
    0,08 € / 1ud
  • Equisalud Holomega Kosterol 50 Capsules
    -27%

    Equisalud Holomega Kosterol 50 kapselia

    Normaalihinta €39,80 0,8 € / 1ud
    Alennushinta €39,80 Normaalihinta €54,85
    Säästät: -€15,05
    0,8 € / 1ud
  • Ozolife Biocosmetics & Nutrition Aterofine 30Cap.
    -12%

    Ozolife Biocosmetica ja ravitsemus Aterofine 30 kapselia.

    Normaalihinta €23,11 0,77 € / 1ud
    Alennushinta €23,11 Normaalihinta €26,29
    Säästät: -€3,18
    0,77 € / 1ud
  • Bequisa Berberiqol 60 Capsules
    -6%

    Bequisa Berberiqol 60 kapselia

    Normaalihinta €15,00 0,25 € / 1ud
    Alennushinta €15,00 Normaalihinta €15,95
    Säästät: -€0,95
    0,25 € / 1ud
  • Bequisa Trigonella 100Ml.
    -35%

    Bequisa Trigonella 100 ml.

    Normaalihinta €10,10 10,1 € / 100ml
    Alennushinta €10,10 Normaalihinta €15,54
    Säästät: -€5,44
    10,1 € / 100ml
  • Dietmed Omega 3 Fish Oil 1000Mg. 35/25 60Pearls
    -5%

    Dietmed Omega-3-kalaöljy 1000 mg. 35/25 60 kapselia

    Normaalihinta €17,30 0,29 € / 1ud
    Alennushinta €17,30 Normaalihinta €18,25
    Säästät: -€0,95
    0,29 € / 1ud
  • Dietmed Chromium Picolinate 60Comp.
    -10%

    Dietmed Kromipikolinaatti 60 tablettia

    Normaalihinta €8,90 8,9 € / 1ud
    Alennushinta €8,90 Normaalihinta €9,85
    Säästät: -€0,95
    8,9 € / 1ud
  • Dietmed Borututu 500Mg. 90Comp.
    -10%

    Dietmed Borututu 500 mg, 90 tablettia.

    Normaalihinta €15,60 15,6 € / 1ud
    Alennushinta €15,60 Normaalihinta €17,37
    Säästät: -€1,77
    15,6 € / 1ud
  • Dietmed Soy Lecithin 1200Mg. 60Pearls
    -13%

    Dietmed Soijalesitiini 1200 mg, 60 kapselia

    Normaalihinta €10,30 0,17 € / 1ud
    Alennushinta €10,30 Normaalihinta €11,90
    Säästät: -€1,60
    0,17 € / 1ud
  • Dietmed Soy Lecithin 1200Mg. 30Pearls
    -5%

    Dietmed Soijalecitiini 1200 mg, 30 kapselia

    Normaalihinta €5,90 0,2 € / 1ud
    Alennushinta €5,90 Normaalihinta €6,23
    Säästät: -€0,33
    0,2 € / 1ud
  • Dietmed Chitosan Slim 500Mg. 120Comp.
    -37%

    Dietmed Chitosan Slim 500 mg, 120 tablettia.

    Normaalihinta €19,20 19,2 € / 1ud
    Alennushinta €19,20 Normaalihinta €30,59
    Säästät: -€11,39
    19,2 € / 1ud
  • Dietmed Wheat Germ 500Mg. 120Pearls
    -36%

    Dietmed Vehnänalkio 500 mg, 120 kapselia

    Normaalihinta €12,22 0,1 € / 1ud
    Alennushinta €12,22 Normaalihinta €19,14
    Säästät: -€6,92
    0,1 € / 1ud
  • Dietmed Soya Lecithin 500Mg. 120Pearls
    -32%

    Dietmed Soijalecitiini 500 mg, 120 kapselia

    Normaalihinta €11,70 0,1 € / 1ud
    Alennushinta €11,70 Normaalihinta €17,09
    Säästät: -€5,39
    0,1 € / 1ud
  • Eiralabs Omega 3 Krill Oil 60Caps.
    -15%

    Eiralabs Omega-3-krillöljy, 60 kapselia.

    Normaalihinta €22,20 0,37 € / 1ud
    Alennushinta €22,20 Normaalihinta €26,10
    Säästät: -€3,90
    0,37 € / 1ud
  • Salengei Active Cardisterol 60Pearls
    -20%

    Salengei Active Cardisterol 60 kapselia

    Normaalihinta €39,79 0,66 € / 1ud
    Alennushinta €39,79 Normaalihinta €49,74
    Säästät: -€9,95
    0,66 € / 1ud
  • Aora Aqlesterol Plus 30Cap.
    -19%

    Aora Aqlesterol Plus 30 kapselia.

    Normaalihinta €18,95 0,63 € / 1ud
    Alennushinta €18,95 Normaalihinta €23,47
    Säästät: -€4,52
    0,63 € / 1ud
  • Direct Nutrition Lipcor Cholesterol 30Vcap.
    -5%

    Direct Nutrition Lipcor Kolesteroli 30 kapselia.

    Normaalihinta €17,90 17,9 € / 1ud
    Alennushinta €17,90 Normaalihinta €18,90
    Säästät: -€1,00
    17,9 € / 1ud
  • Fdb Colestofit 30Cap.
    -21%

    Fdb Colestofit 30 kapselia.

    Normaalihinta €19,10 0,64 € / 1ud
    Alennushinta €19,10 Normaalihinta €24,33
    Säästät: -€5,23
    0,64 € / 1ud
  • Xsihay Cholesterol 30Cap.Veg.
    -32%

    Xsihay Kolesteroli 30 kasviskapselia

    Normaalihinta €16,26 0,54 € / 1ud
    Alennushinta €16,26 Normaalihinta €23,80
    Säästät: -€7,54
    0,54 € / 1ud
  • Biogra Bio Toasted Sesame Biogra Bio , 250 g
    -10%

    Biográ Paahdettu seesami Biogra Bio, 250 g

    Normaalihinta €3,50 1,4 € / 100gr
    Alennushinta €3,50 Normaalihinta €3,89
    Säästät: -€0,39
    1,4 € / 100gr
  • Equisalud Holoram Sindromet , 180 capsules
    -10%

    Equisalud Holoram Sindromet, 180 kapselia

    Normaalihinta €155,75 0,87 € / 1ud
    Alennushinta €155,75 Normaalihinta €173,05
    Säästät: -€17,30
    0,87 € / 1ud
  • Equisalud Holofit Green Nettle , 50 capsules
    -21%

    Equisalud Holofit Vihreä nokkonen, 50 kapselia

    Normaalihinta €20,10 0,4 € / 1ud
    Alennushinta €20,10 Normaalihinta €25,37
    Säästät: -€5,27
    0,4 € / 1ud
  • Dietmed Glicofort , 60 tablets
    -8%

    Dietmed Glicofort, 60 tablettia

    Normaalihinta €27,70 0,46 € / 1ud
    Alennushinta €27,70 Normaalihinta €30,12
    Säästät: -€2,42
    0,46 € / 1ud
  • Aldous Bio Aldous Red Yeast Rice With Coenzyme Q10 , 400 tablets
    -5%

    Aldous Bio Punariisihiiva ja koentsyymi Q10, Aldous, 400 tablettia

    Normaalihinta €23,70 0,06 € / 1ud
    Alennushinta €23,70 Normaalihinta €24,97
    Säästät: -€1,27
    0,06 € / 1ud
  • Arkopharma Arkosterol Plus, 3X60 Capsules
    -22%

    Arkopharma Arkosterol Plus, 3 x 60 kapselia

    Normaalihinta €91,80 0,51 € / 1ud
    Alennushinta €91,80 Normaalihinta €117,90
    Säästät: -€26,10
    0,51 € / 1ud
  • Aboca Metarecod, 2x40 Envelopes
    -27%

    Aboca Metarecod, 2 x 40 pussia

    Normaalihinta €47,90 0,6 € / 1ud
    Alennushinta €47,90 Normaalihinta €66,00
    Säästät: -€18,10
    0,6 € / 1ud
  • Arkopharma Arkovital Koentsyymi Q10, 2 x 45 kapselia
    -16%

    Arkopharma Arkovital Koentsyymi Q10, 2 x 45 kapselia

    Normaalihinta €22,80 0,25 € / 1ud
    Alennushinta €22,80 Normaalihinta €27,20
    Säästät: -€4,40
    0,25 € / 1ud