Kokoelma:

Natural medicine for cholesterol

  • Trepatdiet Omega 3 Extra, 50 pearls
    -16%

    Trepatdiet Omega 3 Extra, 50 kapselia

    Normaalihinta €36,90 0,74 € / 1ud
    Alennushinta €36,90 Normaalihinta €43,83
    Säästät: -€6,93
    0,74 € / 1ud
  • Trepatdiet Omega 3 Extra , 120 pearls
    -15%

    Trepatdiet Omega 3 Extra, 120 kapselia

    Normaalihinta €63,76 0,53 € / 1ud
    Alennushinta €63,76 Normaalihinta €75,15
    Säästät: -€11,39
    0,53 € / 1ud
  • Trepatdiet Normolip 5 Forte , 36 tablets
    -10%

    Trepatdiet Normolip 5 Forte, 36 tablettia

    Normaalihinta €30,10 0,84 € / 1ud
    Alennushinta €30,10 Normaalihinta €33,40
    Säästät: -€3,30
    0,84 € / 1ud
  • Tongil Nutriorgans Circulation, 40 Capsules
    -21%

    Tongil Nutriorgans Circulacion, 40 kapselia

    Normaalihinta €14,30 0,36 € / 1ud
    Alennushinta €14,30 Normaalihinta €18,00
    Säästät: -€3,70
    0,36 € / 1ud
  • Tongil Nutriorgans Circulation, 20 Ampoules
    -21%

    Tongil Nutriorgans Circulacion, 20 ampullia

    Normaalihinta €21,30 1,07 € / 1ud
    Alennushinta €21,30 Normaalihinta €27,03
    Säästät: -€5,73
    1,07 € / 1ud
  • Tongil Pure State Ultra Krill , 60 pearls
    -18%

    Tongil Estado Puro Ultra Krill, 60 kapselia

    Normaalihinta €33,10 0,55 € / 1ud
    Alennushinta €33,10 Normaalihinta €40,35
    Säästät: -€7,25
    0,55 € / 1ud
  • Tongil Pure State Omega 3 2.400-Tg , 90 pearls
    -19%

    Tongil Estado Puro Omega 3 2 400-Tg, 90 kapselia

    Normaalihinta €22,70 0,25 € / 1ud
    Alennushinta €22,70 Normaalihinta €27,89
    Säästät: -€5,19
    0,25 € / 1ud
  • Tegor Reducolest, 60 Capsules
    -19%

    Tegor Reducolest, 60 kapselia

    Normaalihinta €22,30 0,37 € / 1ud
    Alennushinta €22,30 Normaalihinta €27,58
    Säästät: -€5,28
    0,37 € / 1ud
  • Sotya Green Alfalfa 700 Mg, 100 Tablets
    -23%

    Sotya Verde Alfalfa 700 mg, 100 tablettia

    Normaalihinta €1,80 0,02 € / 1ud
    Alennushinta €1,80 Normaalihinta €2,35
    Säästät: -€0,55
    0,02 € / 1ud
  • Sotya-oluthiiva 500 mg, 150 tablettia
    -30%

    Sotya-oluthiiva 500 mg, 150 tablettia

    Normaalihinta €2,50 0,02 € / 1ud
    Alennushinta €2,50 Normaalihinta €3,55
    Säästät: -€1,05
    0,02 € / 1ud
  • Sotya Soy Lecithin 1600 Mg, 90 Softgels
    -14%

    Sotya Soijalecitiini 1600 mg, 90 kapselia

    Normaalihinta €4,90 0,05 € / 1ud
    Alennushinta €4,90 Normaalihinta €5,68
    Säästät: -€0,78
    0,05 € / 1ud
  • Sotya Soy Lecithin 740 Mg, 220 Pearls
    -33%

    Sotya Soijalesitiini 740 mg, 220 kapselia

    Normaalihinta €6,00 0,03 € / 1ud
    Alennushinta €6,00 Normaalihinta €9,00
    Säästät: -€3,00
    0,03 € / 1ud
  • Sotya Ginkgo Biloba Glycerine, 50 Ml
    -32%

    Sotya Ginkgo Biloba -glyseriinivalmiste, 50 ml

    Normaalihinta €3,80 7,6 € / 100ml
    Alennushinta €3,80 Normaalihinta €5,56
    Säästät: -€1,76
    7,6 € / 100ml
  • Sotya Wheat Germ 700 Mg, 220 Pearls
    -27%

    Sotya Vehnänalkio 700 mg, 220 kapselia

    Normaalihinta €9,30 0,04 € / 1ud
    Alennushinta €9,30 Normaalihinta €12,76
    Säästät: -€3,46
    0,04 € / 1ud
  • Sotya Horsetail, 100 Tablets
    -33%

    Sotya Cola Caballo, 100 tablettia

    Normaalihinta €2,40 2,4 € / 1ud
    Alennushinta €2,40 Normaalihinta €3,58
    Säästät: -€1,18
    2,4 € / 1ud
  • Sotya Chitosan + Green Tea + Vit.C, 100 Capsules
    -30%

    Sotya Kitosaani + vihreä tee + C-vitamiini, 100 kapselia

    Normaalihinta €6,10 0,06 € / 1ud
    Alennushinta €6,10 Normaalihinta €8,76
    Säästät: -€2,66
    0,06 € / 1ud
  • Sotya Borage + Vit E, 110 Pearls Of 710 Mg
    -17%

    Sotya Borraja + E-vitamiini, 110 kapselia à 710 mg

    Normaalihinta €8,70 0,08 € / 1ud
    Alennushinta €8,70 Normaalihinta €10,52
    Säästät: -€1,82
    0,08 € / 1ud
  • Sotya Artichoke 500 Mg, 100 Tablets
    -15%

    Sotya Artisokka 500 mg, 100 tablettia

    Normaalihinta €2,90 0,03 € / 1ud
    Alennushinta €2,90 Normaalihinta €3,43
    Säästät: -€0,53
    0,03 € / 1ud
  • Soria Natural Witch Hazel Extract S Xxi, 50 Ml
    -10%

    Soria Natural Hamamelis S XXI -uute, 50 ml

    Normaalihinta €12,15 24,3 € / 100ml
    Alennushinta €12,15 Normaalihinta €13,50
    Säästät: -€1,35
    24,3 € / 100ml
  • Soria Natural Fucus Extract S Xxi, 50 Ml
    -10%

    Soria Natural Fucus S Xxi -uute, 50 ml

    Normaalihinta €9,76 19,52 € / 100ml
    Alennushinta €9,76 Normaalihinta €10,85
    Säästät: -€1,09
    19,52 € / 100ml
  • Soria Natural Canary Seed Extract S Xxi, 50 Ml
    -10%

    Soria Natural - kanansiemenuute S XXI, 50 ml

    Normaalihinta €14,40 28,8 € / 100ml
    Alennushinta €14,40 Normaalihinta €16,00
    Säästät: -€1,60
    28,8 € / 100ml
  • Soria Natural Composor 26 Phalaris S Xxi, 50 Ml
    -10%

    Soria Natural Composor 26 Phalaris S Xxi, 50 ml

    Normaalihinta €12,10 24,2 € / 100ml
    Alennushinta €12,10 Normaalihinta €13,45
    Säästät: -€1,35
    24,2 € / 100ml
  • Soria Natural 18-C Agilmen Prolonged Release, 30 Capsules
    -23%
  • Solnatural Goji Berries Bio , 125 gr
    -13%

    Solnatural Luomugoji-marjat, 125 g

    Normaalihinta €6,70 5,36 € / 100gr
    Alennushinta €6,70 Normaalihinta €7,72
    Säästät: -€1,02
    5,36 € / 100gr
  • Solgar Tonalin CLA 60 softgels
    -28%

    Solgar Tonalin CLA, 60 pehmeää kapselia

    Normaalihinta €41,60 0,69 € / 1ud
    Alennushinta €41,60 Normaalihinta €57,97
    Säästät: -€16,37
    0,69 € / 1ud
  • Solgar Phytosterol Complex, 100 Capsules
    -26%

    Solgar Fitosterol Complex, 100 kapselia

    Normaalihinta €29,90 0,3 € / 1ud
    Alennushinta €29,90 Normaalihinta €40,33
    Säästät: -€10,43
    0,3 € / 1ud
  • Solaray Red Yeast Rice 600Mg, 45 Capsules
    -38%

    Solaray Punahiiva 600 mg, 45 kapselia

    Normaalihinta €18,20 0,4 € / 1ud
    Alennushinta €18,20 Normaalihinta €29,21
    Säästät: -€11,01
    0,4 € / 1ud
  • Bluecube Healthcare Redterol, 60 capsules
    -52%

    Bluecube Healthcare Redterol, 60 kapselia

    Normaalihinta €13,70 0,23 € / 1ud
    Alennushinta €13,70 Normaalihinta €28,70
    Säästät: -€15,00
    0,23 € / 1ud
  • Silicium Orgono Cabbage , 90 capsules
    -21%

    Silicium Orgono Col, 90 kapselia

    Normaalihinta €27,90 0,31 € / 1ud
    Alennushinta €27,90 Normaalihinta €35,44
    Säästät: -€7,54
    0,31 € / 1ud
  • Santiveri Florase Colesterolo Forte 40Cap.
    -17%

    Santiveri Florase Colesterolo Forte 40 kapselia.

    Normaalihinta €16,60 0,42 € / 1ud
    Alennushinta €16,60 Normaalihinta €19,95
    Säästät: -€3,35
    0,42 € / 1ud