Kokoelma:

Anxiety, insomnia and nervousness

  • Integralia Passionflower Plus , 60 capsules
    -5%

    Integralia Pasiflora Plus, 60 kapselia

    Normaalihinta €9,70 0,16 € / 1ud
    Alennushinta €9,70 Normaalihinta €10,21
    Säästät: -€0,51
    0,16 € / 1ud
  • Integralia Propolis Concentrate 50Ml.
    -46%

    Integralia Propolis -tiiviste 50 ml.

    Normaalihinta €15,70 31,4 € / 100ml
    Alennushinta €15,70 Normaalihinta €29,09
    Säästät: -€13,39
    31,4 € / 100ml
  • Integralia Rhodiola Plus , 60 capsules
    -6%

    Integralia Rhodiola Plus, 60 kapselia

    Normaalihinta €13,90 0,23 € / 1ud
    Alennushinta €13,90 Normaalihinta €14,77
    Säästät: -€0,87
    0,23 € / 1ud
  • Integralia Red Vine Complex Extract 50Ml.
    -35%

    Integralia Vid Roja Complex -uute 50 ml.

    Normaalihinta €10,37 20,74 € / 100ml
    Alennushinta €10,37 Normaalihinta €15,93
    Säästät: -€5,56
    20,74 € / 100ml
  • Integralia Sarsaparilla Complex Extract 50Ml.
    -41%

    Integralia Zarzaparrilla Complex -uute 50 ml.

    Normaalihinta €11,80 23,6 € / 100ml
    Alennushinta €11,80 Normaalihinta €20,13
    Säästät: -€8,33
    23,6 € / 100ml
  • Internatur Ansiofin , 60 capsules
    -17%

    Internatur Ansiofin, 60 kapselia

    Normaalihinta €24,50 0,41 € / 1ud
    Alennushinta €24,50 Normaalihinta €29,57
    Säästät: -€5,07
    0,41 € / 1ud
  • Intersa Ansistres , 60 capsules
    -18%

    Intersa Ansistres, 60 kapselia

    Normaalihinta €16,80 0,28 € / 1ud
    Alennushinta €16,80 Normaalihinta €20,61
    Säästät: -€3,81
    0,28 € / 1ud
  • Intersa Phytobiopole Mix 1 Relax , 50 ml
    -11%

    Intersa Phytobiopole Mix 1 Relax, 50 ml

    Normaalihinta €14,00 28,0 € / 100ml
    Alennushinta €14,00 Normaalihinta €15,70
    Säästät: -€1,70
    28,0 € / 100ml
  • Izalo Izaner , 60 tablets
    -12%

    Izalo Izaner, 60 tablettia

    Normaalihinta €15,30 0,26 € / 1ud
    Alennushinta €15,30 Normaalihinta €17,31
    Säästät: -€2,01
    0,26 € / 1ud
  • Juvamine Magnesium Vitamin B6 , 45 tablets
    -18%

    Juvamine Magnesium ja B6-vitamiini, 45 tablettia

    Normaalihinta €8,80 0,2 € / 1ud
    Alennushinta €8,80 Normaalihinta €10,78
    Säästät: -€1,98
    0,2 € / 1ud
  • Kneipp Pack Kneipp Sleep Complet, 60 tablets + Kneipp Stress Balance, 30 tablets
    -10%

    Kneipp-pakkaus: Kneipp Sueño Complet, 60 tablettia + Kneipp Stress Balance, 30 tablettia

    Normaalihinta €31,90 0,35 € / 1ud
    Alennushinta €31,90 Normaalihinta €35,61
    Säästät: -€3,71
    0,35 € / 1ud
  • Kneipp Sleep Complet, 60 Tablets
    -5%

    Kneipp Sueño Complet, 60 tablettia

    Normaalihinta €16,00 0,27 € / 1ud
    Alennushinta €16,00 Normaalihinta €16,84
    Säästät: -€0,84
    0,27 € / 1ud
  • Kneipp Valerian Forte, 30 dagrees
    -5%

    Kneipp Valeriana Forte, 30 tablettia

    Normaalihinta €11,40 11,4 € / 1ud
    Alennushinta €11,40 Normaalihinta €12,00
    Säästät: -€0,60
    11,4 € / 1ud
  • L'Erbolario Response Facial Cream Day 50Ml.
    -21%

    L´Erbolario Respuesta kasvojen päivävoide 50 ml.

    Normaalihinta €51,20 102,4 € / 100ml
    Alennushinta €51,20 Normaalihinta €64,74
    Säästät: -€13,54
    102,4 € / 100ml
  • L'Erbolario Biphasic Spray Thousand Virtues 100Ml.
    -33%

    L´Erbolario Mil Virtudes -kaksivaiheinen suihke, 100 ml.

    Normaalihinta €23,50 23,5 € / 100ml
    Alennushinta €23,50 Normaalihinta €35,00
    Säästät: -€11,50
    23,5 € / 100ml
  • Lamberts Peppermint Oil 100 Mg , 90 capsules
    -21%

    Lamberts Piparminttuöljy 100 mg, 90 kapselia

    Normaalihinta €16,10 0,18 € / 1ud
    Alennushinta €16,10 Normaalihinta €20,50
    Säästät: -€4,40
    0,18 € / 1ud
  • Lamberts Garlic 8250Mg. 60 Tablets
    -23%

    Lamberts Valkosipuli 8250 mg, 60 tablettia

    Normaalihinta €18,40 0,31 € / 1ud
    Alennushinta €18,40 Normaalihinta €23,95
    Säästät: -€5,55
    0,31 € / 1ud
  • Lamberts St. John's Wort (Hypericum) , 120 tablets
    -11%

    Lambertsin mäkikuisma (Hypericum), 120 tablettia

    Normaalihinta €35,80 35,8 € / 1ud
    Alennushinta €35,80 Normaalihinta €40,40
    Säästät: -€4,60
    35,8 € / 1ud
  • Lamberts L-Tyrosine 500Mg , 60 capsules
    -23%

    Lamberts L-tyrosiini 500 mg, 60 kapselia

    Normaalihinta €19,60 0,33 € / 1ud
    Alennushinta €19,60 Normaalihinta €25,45
    Säästät: -€5,85
    0,33 € / 1ud
  • Lavigor Triptofamin , 60 capsules
    -26%

    Lavigor Triptofamin, 60 kapselia

    Normaalihinta €24,30 0,41 € / 1ud
    Alennushinta €24,30 Normaalihinta €32,74
    Säästät: -€8,44
    0,41 € / 1ud
  • Mahen Temple , 60 capsules
    -11%

    Mahen Temple, 60 kapselia

    Normaalihinta €23,10 0,39 € / 1ud
    Alennushinta €23,10 Normaalihinta €25,93
    Säästät: -€2,83
    0,39 € / 1ud
  • Marnys Valerian Relax candies , 36,5 grams
    -13%

    Marnys Valeriana Relax -karkit, 36,5 g

    Normaalihinta €3,40 9,32 € / 100gr
    Alennushinta €3,40 Normaalihinta €3,91
    Säästät: -€0,51
    9,32 € / 100gr
  • Marnys Melatovit (Melatonin 1Mg.+Vit.B6) 60 Capsules
    -25%

    Marnys Melatovit (melatoniini 1 mg + B6-vitamiini) 60 kapselia

    Normaalihinta €14,30 0,24 € / 1ud
    Alennushinta €14,30 Normaalihinta €19,06
    Säästät: -€4,76
    0,24 € / 1ud
  • Marnys Melatovit Liposomal Liposomal Melatonin 30Ml.
    -22%

    Marnys Melatovit Liposomaalinen melatoniini 30 ml.

    Normaalihinta €11,66 38,87 € / 100ml
    Alennushinta €11,66 Normaalihinta €14,88
    Säästät: -€3,22
    38,87 € / 100ml
  • Mayla Pharma Ashwagandha , 30 tablets
    -34%

    Mayla Pharma Ashwagandha, 30 tablettia

    Normaalihinta €16,00 0,53 € / 1ud
    Alennushinta €16,00 Normaalihinta €24,39
    Säästät: -€8,39
    0,53 € / 1ud
  • Mont Star Star Calm Relax 60 Capsules
    -23%

    Mont Star Star Calm Relax 60 kapselia

    Normaalihinta €16,66 0,28 € / 1ud
    Alennushinta €16,66 Normaalihinta €21,64
    Säästät: -€4,98
    0,28 € / 1ud
  • Montstar Nerval Plus, 45 Capsules
    -10%

    Montstar Nerval Plus, 45 kapselia

    Normaalihinta €21,90 0,49 € / 1ud
    Alennushinta €21,90 Normaalihinta €24,40
    Säästät: -€2,50
    0,49 € / 1ud
  • Montstar Neurotono , 45 capsules
    -5%

    Montstar Neurotono, 45 kapselia

    Normaalihinta €25,50 0,57 € / 1ud
    Alennushinta €25,50 Normaalihinta €26,84
    Säästät: -€1,34
    0,57 € / 1ud
  • Myconatur Myconatur Vital Alkaline 180Gr. Eco
    -26%

    Myconatur Myconatur Vital Alcalino 180 g, luomu

    Normaalihinta €8,70 4,83 € / 100gr
    Alennushinta €8,70 Normaalihinta €11,75
    Säästät: -€3,05
    4,83 € / 100gr
  • Myconatur Myconatur Vital Energy 180Gr. Eco
    -15%

    Myconatur Myconatur Vital Energia 180 g, luomu

    Normaalihinta €6,70 3,72 € / 100gr
    Alennushinta €6,70 Normaalihinta €7,88
    Säästät: -€1,18
    3,72 € / 100gr