Kokoelma:

Herbalist

  • Bach Water Violet 20 ml
    -25%

    Bach Water Violet 20 ml

    Normaalihinta €12,60 63,0 € / 100ml
    Alennushinta €12,60 Normaalihinta €16,87
    Säästät: -€4,27
    63,0 € / 100ml
  • Bach Walnut-Nogal 20 ml
    -27%

    Bach Walnut-Nogal 20 ml

    Normaalihinta €13,90 69,5 € / 100ml
    Alennushinta €13,90 Normaalihinta €19,11
    Säästät: -€5,21
    69,5 € / 100ml
  • Bach Vine 20 ml
    -30%

    Bach Vine 20 ml

    Normaalihinta €13,40 67,0 € / 100ml
    Alennushinta €13,40 Normaalihinta €19,11
    Säästät: -€5,71
    67,0 € / 100ml
  • Bach Vervain 20 ml
    -28%

    Bach Vervain 20 ml

    Normaalihinta €13,69 68,45 € / 100ml
    Alennushinta €13,69 Normaalihinta €19,11
    Säästät: -€5,42
    68,45 € / 100ml
  • Bach Sweet Chestnut 20 ml
    -18%

    Bach Sweet Chestnut 20 ml

    Normaalihinta €13,90 69,5 € / 100ml
    Alennushinta €13,90 Normaalihinta €16,87
    Säästät: -€2,97
    69,5 € / 100ml
  • Bach Star of Bethlehem 20 ml
    -28%

    Bach Star of Bethlehem 20 ml

    Normaalihinta €13,70 68,5 € / 100ml
    Alennushinta €13,70 Normaalihinta €19,11
    Säästät: -€5,41
    68,5 € / 100ml
  • Bach Scleranthus 20 ml
    -28%

    Bach Scleranthus 20 ml

    Normaalihinta €12,10 60,5 € / 100ml
    Alennushinta €12,10 Normaalihinta €16,87
    Säästät: -€4,77
    60,5 € / 100ml
  • Bach Rock Water 20 ml
    -20%

    Bach Rock Water 20 ml

    Normaalihinta €13,50 67,5 € / 100ml
    Alennushinta €13,50 Normaalihinta €16,87
    Säästät: -€3,37
    67,5 € / 100ml
  • Bach Rock Rose 20 ml
    -23%

    Bach Rock Rose 20 ml

    Normaalihinta €14,80 74,0 € / 100ml
    Alennushinta €14,80 Normaalihinta €19,11
    Säästät: -€4,31
    74,0 € / 100ml
  • Bach Rescue Cream 30 ml
    -12%

    Bach Rescue Cream 30 ml

    Normaalihinta €12,00 40,0 € / 100ml
    Alennushinta €12,00 Normaalihinta €13,63
    Säästät: -€1,63
    40,0 € / 100ml
  • Bach Red Chestnut 20 ml
    -15%

    Bach Red Chestnut 20 ml

    Normaalihinta €14,40 72,0 € / 100ml
    Alennushinta €14,40 Normaalihinta €16,87
    Säästät: -€2,47
    72,0 € / 100ml
  • Bach Pine 20 ml
    -25%

    Bach Pine 20 ml

    Normaalihinta €12,60 63,0 € / 100ml
    Alennushinta €12,60 Normaalihinta €16,87
    Säästät: -€4,27
    63,0 € / 100ml
  • Bach Olive 20 ml
    -7%

    Bach Olive 20 ml

    Normaalihinta €13,70 68,5 € / 100ml
    Alennushinta €13,70 Normaalihinta €14,69
    Säästät: -€0,99
    68,5 € / 100ml
  • Bach Oak 20 ml
    -26%

    Bach Oak 20 ml

    Normaalihinta €12,40 62,0 € / 100ml
    Alennushinta €12,40 Normaalihinta €16,87
    Säästät: -€4,47
    62,0 € / 100ml
  • Bach-sinappi 20 ml
    -24%

    Bach-sinappi 20 ml

    Normaalihinta €12,90 64,5 € / 100ml
    Alennushinta €12,90 Normaalihinta €16,87
    Säästät: -€3,97
    64,5 € / 100ml
  • Bach Mimulus 20 ml
    -26%

    Bach Mimulus 20 ml

    Normaalihinta €14,22 71,1 € / 100ml
    Alennushinta €14,22 Normaalihinta €19,11
    Säästät: -€4,89
    71,1 € / 100ml
  • Bach Larch 20 ml
    -28%

    Bach Larch 20 ml

    Normaalihinta €13,69 68,45 € / 100ml
    Alennushinta €13,69 Normaalihinta €19,11
    Säästät: -€5,42
    68,45 € / 100ml
  • Bach Impatiens 20 ml
    -29%

    Bach Impatiens 20 ml

    Normaalihinta €13,50 67,5 € / 100ml
    Alennushinta €13,50 Normaalihinta €19,11
    Säästät: -€5,61
    67,5 € / 100ml
  • Bach Hornbeam 20 ml
    -27%

    Bach Hornbeam 20 ml

    Normaalihinta €13,90 69,5 € / 100ml
    Alennushinta €13,90 Normaalihinta €19,11
    Säästät: -€5,21
    69,5 € / 100ml
  • Bach Honeysuckle 20 ml
    -24%

    Bach Honeysuckle 20 ml

    Normaalihinta €12,90 64,5 € / 100ml
    Alennushinta €12,90 Normaalihinta €16,87
    Säästät: -€3,97
    64,5 € / 100ml
  • Bach Holly 20 ml
    -26%

    Bach Holly 20 ml

    Normaalihinta €12,49 62,45 € / 100ml
    Alennushinta €12,49 Normaalihinta €16,87
    Säästät: -€4,38
    62,45 € / 100ml
  • Bach Heather 20 ml
    -5%

    Bach Heather 20 ml

    Normaalihinta €12,40 62,0 € / 100ml
    Alennushinta €12,40 Normaalihinta €13,05
    Säästät: -€0,65
    62,0 € / 100ml
  • Bach Gorse 20 ml
    -17%

    Bach Gorse 20 ml

    Normaalihinta €15,90 79,5 € / 100ml
    Alennushinta €15,90 Normaalihinta €19,11
    Säästät: -€3,21
    79,5 € / 100ml
  • Bach Gentian 20 ml
    -28%

    Bach Gentian 20 ml

    Normaalihinta €13,70
    Alennushinta €13,70 Normaalihinta €19,11
    Säästät: -€5,41
  • Bach Elm 20 ml
    -28%

    Bach Elm 20 ml

    Normaalihinta €13,69 68,45 € / 100ml
    Alennushinta €13,69 Normaalihinta €19,11
    Säästät: -€5,42
    68,45 € / 100ml
  • Bach Crab Apple 20 ml
    -28%

    Bach Crab Apple 20 ml

    Normaalihinta €13,69 68,45 € / 100ml
    Alennushinta €13,69 Normaalihinta €19,11
    Säästät: -€5,42
    68,45 € / 100ml
  • Bach Clematis 20 ml
    -28%

    Bach Clematis 20 ml

    Normaalihinta €13,70 68,5 € / 100ml
    Alennushinta €13,70 Normaalihinta €19,11
    Säästät: -€5,41
    68,5 € / 100ml
  • Bach Chicory 20 ml
    -27%

    Bach Chicory 20 ml

    Normaalihinta €14,00 70,0 € / 100ml
    Alennushinta €14,00 Normaalihinta €19,11
    Säästät: -€5,11
    70,0 € / 100ml
  • Bach Chestnut Bud 20 ml
    -11%

    Bach Chestnut Bud 20 ml

    Normaalihinta €15,00 75,0 € / 100ml
    Alennushinta €15,00 Normaalihinta €16,87
    Säästät: -€1,87
    75,0 € / 100ml
  • Bach Cherry Plum 20 ml
    -27%

    Bach Cherry Plum 20 ml

    Normaalihinta €13,90 69,5 € / 100ml
    Alennushinta €13,90 Normaalihinta €19,11
    Säästät: -€5,21
    69,5 € / 100ml