Kokoelma:

Baby and mum

  •  
  • Oli&Carol Sun The Sunflower Teether
    -30%

    Oli&Carol Sun The Sunflower -purulelu

    Normaalihinta €11,10 11,1 € / 1ud
    Alennushinta €11,10 Normaalihinta €15,90
    Säästät: -€4,80
    11,1 € / 1ud
  •  
  • Oli&Carol Nutty The Nut Teether
    -29%

    Oli&Carol Nutty The Nut -purulelu

    Normaalihinta €9,10 9,1 € / 1ud
    Alennushinta €9,10 Normaalihinta €12,90
    Säästät: -€3,80
    9,1 € / 1ud
  • Oli&Carol Paco The Peanut Teether
    -21%

    Oli&Carol Paco The Peanut -purulelu

    Normaalihinta €9,10 9,1 € / 1ud
    Alennushinta €9,10 Normaalihinta €11,47
    Säästät: -€2,37
    9,1 € / 1ud
  • Oli&Carol Earthy The World Teething Ball
    -30%

    Oli&Carol Earthy The World Ball -purulelu

    Normaalihinta €14,00 14,0 € / 1ud
    Alennushinta €14,00 Normaalihinta €19,90
    Säästät: -€5,90
    14,0 € / 1ud
  •  
  • Oli&Carol Water Lily Teether
    -30%

    Oli&Carol Water Lily -purulelu

    Normaalihinta €11,20 11,2 € / 1ud
    Alennushinta €11,20 Normaalihinta €15,90
    Säästät: -€4,70
    11,2 € / 1ud
  •  
  • Oli&Carol Coco The Coconut Teether
    -30%

    Oli&Carol Coco The Coconut -purulelu

    Normaalihinta €14,00 14,0 € / 1ud
    Alennushinta €14,00 Normaalihinta €19,90
    Säästät: -€5,90
    14,0 € / 1ud
  •  
  • Oli&Carol Cathy The Carrot Teether
    -33%

    Oli&Carol Cathy The Carrot -purulelu

    Normaalihinta €13,30 13,3 € / 1ud
    Alennushinta €13,30 Normaalihinta €19,90
    Säästät: -€6,60
    13,3 € / 1ud
  • Oli&Carol H2Origami Whale Teether
    -56%

    Oli&Carol H2Origami Whale -purulelu

    Normaalihinta €7,00 7,0 € / 1ud
    Alennushinta €7,00 Normaalihinta €16,00
    Säästät: -€9,00
    7,0 € / 1ud
  • Oli&Carol Sky The Flamingo Teether
    -29%

    Oli&Carol Sky The Flamingo -purulelu

    Normaalihinta €7,00 7,0 € / 1ud
    Alennushinta €7,00 Normaalihinta €9,90
    Säästät: -€2,90
    7,0 € / 1ud
  •  
  • Oli&Carol Lemon Rattle Toy Rattle
    -28%

    Oli&Carol Lemon Rattle Toy -helistin

    Normaalihinta €16,40 16,4 € / 1ud
    Alennushinta €16,40 Normaalihinta €22,90
    Säästät: -€6,50
    16,4 € / 1ud
  •  
  • Oli&Carol X Bauhaus Movement Geometric Figures Basic Rattle
    -24%

    Oli&Carol X Bauhaus Movement Geometric Figures Basic -helistin

    Normaalihinta €22,80 22,8 € / 1ud
    Alennushinta €22,80 Normaalihinta €29,90
    Säästät: -€7,10
    22,8 € / 1ud
  •  
  • Oli&Carol X Bauhaus Movement Teething Ring Soft Rattle
    -24%

    Oli&Carol X Bauhaus Movement -hammastuskoru ja pehmeä helistin

    Normaalihinta €14,30 14,3 € / 1ud
    Alennushinta €14,30 Normaalihinta €18,90
    Säästät: -€4,60
    14,3 € / 1ud
  •  
  • Oli&Carol X Bauhaus Movement Geometric Figures Soft Rattle
    -24%

    Oli&Carol X Bauhaus-liike: Geometriset kuviot – pehmeä helistin

    Normaalihinta €22,80 22,8 € / 1ud
    Alennushinta €22,80 Normaalihinta €29,90
    Säästät: -€7,10
    22,8 € / 1ud
  • Mustela Stelatopia + kosteuttava voide, 150 ml
    -23%

    Mustela Stelatopia + kosteuttava voide, 150 ml

    Normaalihinta €16,40 10,93 € / 100ml
    Alennushinta €16,40 Normaalihinta €21,37
    Säästät: -€4,97
    10,93 € / 100ml
  • Mustela Stelatopia + kosteuttava voide, 300 ml
    -34%

    Mustela Stelatopia + kosteuttava voide, 300 ml

    Normaalihinta €18,00 6,0 € / 100ml
    Alennushinta €18,00 Normaalihinta €27,08
    Säästät: -€9,08
    6,0 € / 100ml
  • Mustela kiinteä shampoo hiuksille ja vartalolle, 75 g
    -35%

    Mustela kiinteä shampoo hiuksille ja vartalolle, 75 g

    Normaalihinta €8,20 10,93 € / 100gr
    Alennushinta €8,20 Normaalihinta €12,66
    Säästät: -€4,46
    10,93 € / 100gr
  • Lansinoh Breastfeeding Pillow , 1 pcs.
    -28%

    Lansinoh imetystyyny, 1 kpl

    Normaalihinta €28,30 28,3 € / 1ud
    Alennushinta €28,30 Normaalihinta €39,55
    Säästät: -€11,25
    28,3 € / 1ud
  • Lansinoh Manual Breast Pump , 1 pcs.
    -34%

    Lansinoh käsikäyttöinen rintapumppu äidinmaidon pumppaamiseen , 1 kpl

    Normaalihinta €41,10 41,1 € / 1ud
    Alennushinta €41,10 Normaalihinta €62,36
    Säästät: -€21,26
    41,1 € / 1ud
  •  
  • Lansinoh Breast Milk Storage Bags , 25 pcs.
    -29%

    Lansinoh äidinmaidon säilytyspussit , 25 kpl

    Normaalihinta €10,60 0,42 € / 1ud
    Alennushinta €10,60 Normaalihinta €14,96
    Säästät: -€4,36
    0,42 € / 1ud
  •  
  • Hipp Organic Multigrain, 400 G
    -21%

    Hipp Luomumultivilja, 400 g

    Normaalihinta €5,00 1,25 € / 100gr
    Alennushinta €5,00 Normaalihinta €6,32
    Säästät: -€1,32
    1,25 € / 100gr
  • Hipp Organic Gluten Free Rice Cream, 200 G
    -21%

    Hipp Gluteeniton luomuriisivoide, 200 g

    Normaalihinta €3,70 1,85 € / 100gr
    Alennushinta €3,70 Normaalihinta €4,70
    Säästät: -€1,00
    1,85 € / 100gr
  • Hipp Organic Fruit Muesli, 200 G
    -24%

    Hipp Bio-hedelmämuesli, 200 g

    Normaalihinta €3,90 1,95 € / 100gr
    Alennushinta €3,90 Normaalihinta €5,16
    Säästät: -€1,26
    1,95 € / 100gr
  • Hipp Muesli 7 Cereals Organic, 200 G
    -22%

    Hipp Bio 7-viljamuesli, 200 g

    Normaalihinta €3,90 1,95 € / 100gr
    Alennushinta €3,90 Normaalihinta €5,00
    Säästät: -€1,10
    1,95 € / 100gr
  • Hipp Muesli Crunchy Bio, 200 G
    -26%

    Hipp Bio Muesli Crunchy, 200 g

    Normaalihinta €3,90 1,95 € / 100gr
    Alennushinta €3,90 Normaalihinta €5,30
    Säästät: -€1,40
    1,95 € / 100gr
  • Hipp Organic Cereal Snack, 30G
    -24%

    Hipp Bio -viljasnack, 30 g

    Normaalihinta €2,00 6,67 € / 100gr
    Alennushinta €2,00 Normaalihinta €2,63
    Säästät: -€0,63
    6,67 € / 100gr
  • Hipp Organic Spelt & Oat Clusters, 30 G
    -24%

    Hipp Bio - spelt- ja kaurakeksit, 30 g

    Normaalihinta €2,00 6,67 € / 100gr
    Alennushinta €2,00 Normaalihinta €2,62
    Säästät: -€0,62
    6,67 € / 100gr
  • Hipp Estrellitas With Fruits Bio, 30G
    -24%

    Hipp Bio-hedelmäiset tähtikeksit, 30 g

    Normaalihinta €2,00 6,67 € / 100gr
    Alennushinta €2,00 Normaalihinta €2,63
    Säästät: -€0,63
    6,67 € / 100gr
  • Hipp Organic Multifruit Jar, 190 G
    -22%

    Hipp Bio Monimarjainen purkkiruoka, 190 g

    Normaalihinta €1,80 0,95 € / 100gr
    Alennushinta €1,80 Normaalihinta €2,32
    Säästät: -€0,52
    0,95 € / 100gr
  • Hipp Organic Apple & Pear Jar, 125 G
    -27%

    Hipp Bio Omena- ja päärynäpurkki, 125 g

    Normaalihinta €1,30 1,04 € / 100gr
    Alennushinta €1,30 Normaalihinta €1,79
    Säästät: -€0,49
    1,04 € / 100gr
  • Hipp Organic Apple & Banana Muffin with Biscuits, 190 G
    -26%

    Hipp Bio Omena- ja banaanisose kekseillä, 190 g

    Loppuunmyyty
    Kerro minulle