Kokoelma:

Baby and mum

  •  
  • Nutergia Ergyphilus Children , 14 sachets
    -36%

    Nutergia Ergyphilus Lapset, 14 annospussia

    Normaalihinta €11,50 0,82 € / 1ud
    Alennushinta €11,50 Normaalihinta €17,84
    Säästät: -€6,34
    0,82 € / 1ud
  •  
  • NS Florabiotic Recovery Instant Kids 8 Sachets
    -7%

    NS Florabiotic Instant Kids -palautusvalmiste, 8 annospussia

    Normaalihinta €11,40 1,43 € / 1ud
    Alennushinta €11,40 Normaalihinta €12,32
    Säästät: -€0,92
    1,43 € / 1ud
  • Bivos Lactobacillus Drops 8 ml
    -7%

    Bivos Lactobacillus -tipat 8 ml

    Normaalihinta €15,80 197,5 € / 100ml
    Alennushinta €15,80 Normaalihinta €16,98
    Säästät: -€1,18
    197,5 € / 100ml
  • Gianluca Mamma + , 500 ml
    -15%

    Gianluca Mamma +, 500 ml

    Normaalihinta €35,28 7,06 € / 100ml
    Alennushinta €35,28 Normaalihinta €41,60
    Säästät: -€6,32
    7,06 € / 100ml
  •  
  • Ordesa Plus Symbioram Sticks 2,5Gr, 12 units
    -24%

    Ordesa Plus Symbioram -tikkuja 2,5 g, 12 kpl

    Normaalihinta €13,20 528,0 € / 100gr
    Alennushinta €13,20 Normaalihinta €17,37
    Säästät: -€4,17
    528,0 € / 100gr
  •  
  • Drasanvi Sananitos Regutrans Syrup , 150 ml
    -35%

    Drasanvi Sananitos Regutrans -siirappi, 150 ml

    Normaalihinta €7,70 5,13 € / 100ml
    Alennushinta €7,70 Normaalihinta €11,85
    Säästät: -€4,15
    5,13 € / 100ml
  •  
  • Zeus Infant+Bac , 8 single doses x 2 mg
    -15%

    Zeus Infantil+Bac, 8 yksiannospakkausta à 2 mg

    Normaalihinta €28,40 3,55 € / 1ud
    Alennushinta €28,40 Normaalihinta €33,42
    Säästät: -€5,02
    3,55 € / 1ud
  • Ysana Audyzen Cerumen - Earwax Ear Spray 15Ml.
    -17%

    Ysana Audyzen Cerumen – korvavahasuihke 15 ml.

    Normaalihinta €8,80 58,67 € / 100ml
    Alennushinta €8,80 Normaalihinta €10,60
    Säästät: -€1,80
    58,67 € / 100ml
  • Ynsadiet Jelly Baby 0 % sokeria, 20 ampullia
    -44%

    Ynsadiet Jelly Baby 0 % sokeria, 20 ampullia

    Normaalihinta €12,90 0,65 € / 1ud
    Alennushinta €12,90 Normaalihinta €22,95
    Säästät: -€10,05
    0,65 € / 1ud
  •  
  • Drasanvi Vitamolas Child Defence , 50 gummies
    -24%

    Drasanvi Vitamolas Lasten immuunijärjestelmän tuki, 50 karkkia

    Normaalihinta €9,40 0,19 € / 1ud
    Alennushinta €9,40 Normaalihinta €12,45
    Säästät: -€3,05
    0,19 € / 1ud
  •  
  • Vbyotics Astragalus Root Ext. 120 Capsules
    -30%

    Vbyotics Astragalus-juuriuute 120 kapselia

    Normaalihinta €24,20 0,2 € / 1ud
    Alennushinta €24,20 Normaalihinta €34,51
    Säästät: -€10,31
    0,2 € / 1ud
  •  
  • Vbyotics Superenzymes Vegetarian Formula 90 Capsules
    -30%

    Vbyotics Superenzimas -kasvisvalmiste, 90 kapselia

    Normaalihinta €28,30 0,31 € / 1ud
    Alennushinta €28,30 Normaalihinta €40,47
    Säästät: -€12,17
    0,31 € / 1ud
  •  
  • Vbyotics Pylopass 100 Capsules
    -5%

    Vbyotics Pylopass 100 kapselia

    Normaalihinta €27,70 0,28 € / 1ud
    Alennushinta €27,70 Normaalihinta €29,30
    Säästät: -€1,60
    0,28 € / 1ud
  • Universo Natural Kyo-Dophilus Kids 60 Tablets
    -26%

    Universo Natural Kyo-Dophilus Kids 60 tablettia

    Normaalihinta €27,72 0,46 € / 1ud
    Alennushinta €27,72 Normaalihinta €37,71
    Säästät: -€9,99
    0,46 € / 1ud
  • Universo Natural Kyo-Dophilus 45 Capsules
    -30%

    Universo Natural Kyo-Dophilus 45 kapselia

    Normaalihinta €22,00 0,49 € / 1ud
    Alennushinta €22,00 Normaalihinta €31,43
    Säästät: -€9,43
    0,49 € / 1ud
  • Trepatdiet-Esi Tusserbe Junior 180Ml.
    -36%

    Trepatdiet-Esi Tusserbe Junior 180 ml.

    Normaalihinta €12,90 7,17 € / 100ml
    Alennushinta €12,90 Normaalihinta €20,09
    Säästät: -€7,19
    7,17 € / 100ml
  • Trepatdiet Propolaid Propolbaby Syrup, 180 Ml
    -7%

    Trepatdiet Propolaid Propolbaby -siirappi, 180 ml

    Normaalihinta €18,90 10,5 € / 100ml
    Alennushinta €18,90 Normaalihinta €20,42
    Säästät: -€1,52
    10,5 € / 100ml
  • Tongil Osito Sanito Mocosete , 150 ml
    -7%

    Tongil Osito Sanito Mocosete, 150 ml

    Normaalihinta €8,70 5,8 € / 100ml
    Alennushinta €8,70 Normaalihinta €9,38
    Säästät: -€0,68
    5,8 € / 100ml
  •  
  • Tongil Osito Sanito Eating Bear , 150 ml
    -9%

    Tongil Osito Sanito Comilon, 150 ml

    Normaalihinta €9,10 6,07 € / 100ml
    Alennushinta €9,10 Normaalihinta €9,96
    Säästät: -€0,86
    6,07 € / 100ml
  •  
  • Therascience Teoliance Enfant 30Sticks
    -36%

    Therascience Teoliance Enfant 30 pussia

    Normaalihinta €21,00 0,7 € / 1ud
    Alennushinta €21,00 Normaalihinta €32,86
    Säästät: -€11,86
    0,7 € / 1ud
  • Therascience Physiomance Ubiquinol 3 30 Capsules
    -29%

    Therascience Physiomance Ubiquinol 3, 30 kapselia

    Normaalihinta €43,60 1,45 € / 1ud
    Alennushinta €43,60 Normaalihinta €61,51
    Säästät: -€17,91
    1,45 € / 1ud
  • Terranova Magniprobio Infantil 50 Capsules
    -13%

    Terranova Magniprobio lapsille 50 kapselia

    Normaalihinta €15,00 0,3 € / 1ud
    Alennushinta €15,00 Normaalihinta €17,20
    Säästät: -€2,20
    0,3 € / 1ud
  • Terranova Multinutrient Prenatal 50V Capsules
    -19%

    Terranova Multinutriente Prenatal 50V kapselia

    Normaalihinta €16,30 16,3 € / 1ud
    Alennushinta €16,30 Normaalihinta €20,20
    Säästät: -€3,90
    16,3 € / 1ud
  • Terranova Magniprobio with Fructooligosaccharides 50V Capsules
    -42%

    Terranova Magniprobio, frukto-oligosakkaridit, 50V kapselia

    Normaalihinta €20,50 20,5 € / 1ud
    Alennushinta €20,50 Normaalihinta €35,57
    Säästät: -€15,07
    20,5 € / 1ud
  • Soria Natural Children's Syrup A Protegerse, 150 Ml
    -10%

    Soria Natural -lasten siirappi ”A Protegerse”, 150 ml

    Normaalihinta €11,47 7,65 € / 100ml
    Alennushinta €11,47 Normaalihinta €12,75
    Säästät: -€1,28
    7,65 € / 100ml
  • Solaray Baby Me Now Prenatal Multi 150 Tablets
    -34%

    Solaray Baby Me Now Prenatal Multi 150 tablettia

    Normaalihinta €32,00 0,21 € / 1ud
    Alennushinta €32,00 Normaalihinta €48,50
    Säästät: -€16,50
    0,21 € / 1ud
  • Solaray Dino Colostrum Choco 60Dinos
    -5%

    Solaray Dino Colostrum Choco 60 Dinos

    Normaalihinta €24,74 24,74 € / 1ud
    Alennushinta €24,74 Normaalihinta €26,04
    Säästät: -€1,30
    24,74 € / 1ud
  • Solgar Vitamin B2 100 mg, 100 capsules
    -29%

    Solgar B2-vitamiini 100 mg, 100 kapselia

    Normaalihinta €13,00 0,13 € / 1ud
    Alennushinta €13,00 Normaalihinta €18,28
    Säästät: -€5,28
    0,13 € / 1ud
  • Solgar Oceanic Silica, 50 capsules
    -29%

    Solgar Meripii, 50 kapselia

    Normaalihinta €13,50 0,27 € / 1ud
    Alennushinta €13,50 Normaalihinta €18,97
    Säästät: -€5,47
    0,27 € / 1ud
  • Solgar Magnesium with Vitamin B6, 250 Tablets
    -15%

    Solgar Magnesium ja B6-vitamiini, 250 tablettia

    Normaalihinta €17,70 0,07 € / 1ud
    Alennushinta €17,70 Normaalihinta €20,83
    Säästät: -€3,13
    0,07 € / 1ud