Kokoelma:

Toothpaste

  • Lacer Xerolacer Toothpaste 75 ml
    -20%

    Lacer Xerolacer hammastahna 75 ml

    Normaalihinta €6,30 8,4 € / 100ml
    Alennushinta €6,30 Normaalihinta €7,90
    Säästät: -€1,60
    8,4 € / 100ml
  • KIN Gingikin B5 Paste 125 ml
    -16%

    KIN Gingikin B5 -tahna 125 ml

    Normaalihinta €9,20 7,36 € / 100ml
    Alennushinta €9,20 Normaalihinta €10,98
    Säästät: -€1,78
    7,36 € / 100ml
  • Isdin Bexident Daily Use Gum Paste 75 Ml
    -17%

    Isdin Bexident Encias -hammastahna päivittäiseen käyttöön 75 ml

    Normaalihinta €6,30 8,4 € / 100ml
    Alennushinta €6,30 Normaalihinta €7,55
    Säästät: -€1,25
    8,4 € / 100ml
  • Isdin Bexident Gingival Gingival Gel 50 Ml
    -17%

    Isdin Bexident Ikengeeli 50 ml

    Normaalihinta €8,15 16,3 € / 100ml
    Alennushinta €8,15 Normaalihinta €9,85
    Säästät: -€1,70
    16,3 € / 100ml
  • Fluocaril Bi-Fluore 250 125 ml
    -21%

    Fluocaril Bi-Fluore 250 125 ml

    Normaalihinta €4,70 3,76 € / 100ml
    Alennushinta €4,70 Normaalihinta €5,95
    Säästät: -€1,25
    3,76 € / 100ml
  • KIN Orthokin Peppermint Paste 75 ml
    -20%

    KIN Orthokin Minttu-hammastahna 75 ml

    Normaalihinta €7,50 10,0 € / 100ml
    Alennushinta €7,50 Normaalihinta €9,34
    Säästät: -€1,84
    10,0 € / 100ml
  • Lacer Fluoride Toothpaste 75 ml
    -22%

    Lacer-hammastahna, sisältää fluoria, 75 ml

    Normaalihinta €4,00 5,33 € / 100ml
    Alennushinta €4,00 Normaalihinta €5,16
    Säästät: -€1,16
    5,33 € / 100ml
  • Lacer Toothpaste 50 ml
    -29%

    Lacer-hammastahna 50 ml

    Normaalihinta €3,20 6,4 € / 100ml
    Alennushinta €3,20 Normaalihinta €4,51
    Säästät: -€1,31
    6,4 € / 100ml
  • Parogencyl Bi-Actif Peppermint 125 ml
    -23%

    Parogencyl Bi-Actif Minttu 125 ml

    Normaalihinta €4,60 3,68 € / 100ml
    Alennushinta €4,60 Normaalihinta €6,00
    Säästät: -€1,40
    3,68 € / 100ml
  • Lacer Oros Toothpaste 75 ml
    -25%

    Lacer Oros hammastahna 75 ml

    Normaalihinta €6,00 8,0 € / 100ml
    Alennushinta €6,00 Normaalihinta €8,03
    Säästät: -€2,03
    8,0 € / 100ml
  • Acofar Vivera Anticaries Toothpaste 125 Ml
    -36%

    Acofar Vivera karieksen ehkäisyyn tarkoitettu hammastahna 125 ml

    Normaalihinta €2,50 2,0 € / 100ml
    Alennushinta €2,50 Normaalihinta €3,91
    Säästät: -€1,41
    2,0 € / 100ml
  • Sensilacer-hammastahna, 75 ml
    -25%

    Sensilacer-hammastahna, 75 ml

    Normaalihinta €5,80 7,73 € / 100ml
    Alennushinta €5,80 Normaalihinta €7,70
    Säästät: -€1,90
    7,73 € / 100ml
  • Fluocaril Bi-145 Peppermint 2x75mg
    -22%

    Fluocaril Bi-145 Minttu 2 x 75 mg

    Normaalihinta €7,10 7,1 € / 1ud
    Alennushinta €7,10 Normaalihinta €9,16
    Säästät: -€2,06
    7,1 € / 1ud
  • Fluocaril Bi-145 Gingival 2x75 ml
    -22%

    Fluocaril Bi-145 Ikenet 2 x 75 ml

    Normaalihinta €7,10 9,47 € / 100ml
    Alennushinta €7,10 Normaalihinta €9,16
    Säästät: -€2,06
    9,47 € / 100ml
  • Fluocaril Bi-Fluor Mint 145 mg
    -17%

    Fluocaril Bi-Flúor Menta 145 mg

    Normaalihinta €4,10 4,1 € / 1ud
    Alennushinta €4,10 Normaalihinta €4,95
    Säästät: -€0,85
    4,1 € / 1ud
  • Fluocaril Bi-Fluoride Gums 145 mg
    -19%

    Fluocaril Bi-Flúor ikenet 145 mg

    Normaalihinta €4,00 4,0 € / 1ud
    Alennushinta €4,00 Normaalihinta €4,95
    Säästät: -€0,95
    4,0 € / 1ud
  • Fluocaril Junior 6-12 Years Red Fruit Flavour, 2x75 ml
    -24%

    Fluocaril Junior 6–12-vuotiaille, marjainen maku, 2 x 75 ml

    Normaalihinta €6,20 8,27 € / 100ml
    Alennushinta €6,20 Normaalihinta €8,21
    Säästät: -€2,01
    8,27 € / 100ml
  • Regenerate Enamel Science Advanced Dentifrice 75 ml
    -23%

    Regenerate Enamel Science -edistyksellinen hammastahna 75 ml

    Normaalihinta €10,40 13,87 € / 100ml
    Alennushinta €10,40 Normaalihinta €13,51
    Säästät: -€3,11
    13,87 € / 100ml
  • Fluocaril 145 Natural Bicarbonate 75 ml
    -17%

    Fluocaril 145 Natural -bikarbonaatti 75 ml

    Normaalihinta €4,30 5,73 € / 100ml
    Alennushinta €4,30 Normaalihinta €5,16
    Säästät: -€0,86
    5,73 € / 100ml
  • Fluocaril 145 Natur'Essence Total Care 75 ml
    -20%

    Fluocaril 145 Natur´Essence kokonaisvaltainen hoito 75 ml

    Normaalihinta €4,30 5,73 € / 100ml
    Alennushinta €4,30 Normaalihinta €5,40
    Säästät: -€1,10
    5,73 € / 100ml
  • Lacerfresh Toothpaste Gel 75 ml
    -18%

    Lacerfresh-hammasgeeli 75 ml

    Normaalihinta €4,00 5,33 € / 100ml
    Alennushinta €4,00 Normaalihinta €4,90
    Säästät: -€0,90
    5,33 € / 100ml
  • KIN SensiKIN Paste 75 ml
    -16%

    KIN SensiKIN -tahna 75 ml

    Normaalihinta €8,10 10,8 € / 100ml
    Alennushinta €8,10 Normaalihinta €9,70
    Säästät: -€1,60
    10,8 € / 100ml
  • Dentiblanc Intensive Whitener 100 ml
    -8%

    Dentiblanc Intensiivinen valkaisuaine 100 ml

    Normaalihinta €9,00 9,0 € / 100ml
    Alennushinta €9,00 Normaalihinta €9,80
    Säästät: -€0,80
    9,0 € / 100ml
  • KIN Fluorkin Children's Strawberry Paste 50 ml
    -20%

    KIN Fluorkin lasten hammasvoide, mansikka, 50 ml

    Normaalihinta €4,20 8,4 € / 100ml
    Alennushinta €4,20 Normaalihinta €5,25
    Säästät: -€1,05
    8,4 € / 100ml
  • KIN Fluorkin Anticaries Peppermint Paste, 125 ml
    -14%

    KIN Fluorkin karieksenesto-hammastahna, minttu, 125 ml

    Normaalihinta €6,80 5,44 € / 100ml
    Alennushinta €6,80 Normaalihinta €7,89
    Säästät: -€1,09
    5,44 € / 100ml
  • KIN Fkd Whitening Toothpaste 75 ml
    -23%

    KIN Fkd valkaiseva hammastahna 75 ml

    Normaalihinta €7,40 9,87 € / 100ml
    Alennushinta €7,40 Normaalihinta €9,58
    Säästät: -€2,18
    9,87 € / 100ml
  • Gingilacer Toothpaste 75 ml
    -22%

    Gingilacer hammastahna 75 ml

    Normaalihinta €5,20 6,93 € / 100ml
    Alennushinta €5,20 Normaalihinta €6,70
    Säästät: -€1,50
    6,93 € / 100ml
  • KIN Fluorkin Ac Peppermint Paste 75 ml
    -18%

    KIN Fluorkin Ac -hammastahna, minttu, 75 ml

    Normaalihinta €5,80 7,73 € / 100ml
    Alennushinta €5,80 Normaalihinta €7,05
    Säästät: -€1,25
    7,73 € / 100ml
  • Gingilacer Toothpaste 125 ml
    -15%

    Gingilacer-hammastahna 125 ml

    Normaalihinta €6,20 4,96 € / 100ml
    Alennushinta €6,20 Normaalihinta €7,26
    Säästät: -€1,06
    4,96 € / 100ml
  • KIN Cariax Gingival Paste 125 ml
    -18%

    KIN Cariax ientahna 125 ml

    Normaalihinta €7,90 6,32 € / 100ml
    Alennushinta €7,90 Normaalihinta €9,68
    Säästät: -€1,78
    6,32 € / 100ml