Kokoelma:

Oral care

  • Lacerblanc Plus Citrus Paste 75 ml
    -20%

    Lacerblanc Plus Citrus -hammastahna 75 ml

    Normaalihinta €5,90
    Alennushinta €5,90 Normaalihinta €7,40
    Säästät: -€1,50
  • VITIS Electric Toothbrush Replacement S10/S20 2 Units
    -10%

    VITIS S10/S20-sähköhammasharjan vaihtopäät, 2 kpl

    Normaalihinta €13,00 6,5 € / 1ud
    Alennushinta €13,00 Normaalihinta €14,43
    Säästät: -€1,43
    6,5 € / 1ud
  • KIN FluorKIN Calcium Paste 75 ml
    -15%

    KIN FluorKIN Kalsiumhammastahna 75 ml

    Normaalihinta €6,20
    Alennushinta €6,20 Normaalihinta €7,30
    Säästät: -€1,10
  • Fluocaril Bi-Fluore Mouthwash 2X500 ml
    -18%

    Fluocaril Bi-Fluore-suuvesi 2 x 500 ml

    Normaalihinta €9,80
    Alennushinta €9,80 Normaalihinta €11,95
    Säästät: -€2,15
  • Parogencyl Control Mouthwash, 2x500 ml
    -20%

    Parogencyl Control -suuvesi, 2 x 500 ml

    Normaalihinta €9,60
    Alennushinta €9,60 Normaalihinta €11,95
    Säästät: -€2,35
  • Isdin Bexident valkaisuvoide 125 ml
    -16%

    Isdin Bexident valkaisuvoide 125 ml

    Normaalihinta €10,25 8,2 € / 100ml
    Alennushinta €10,25 Normaalihinta €12,15
    Säästät: -€1,90
    8,2 € / 100ml
  • Dentiblanc Whitening Pro 100ml
    -10%

    Dentiblanc Pro -valkaisuaine 100 ml

    Normaalihinta €9,80 9,8 € / 100ml
    Alennushinta €9,80 Normaalihinta €10,84
    Säästät: -€1,04
    9,8 € / 100ml
  • KIN Fluorkin Ac Strawberry Paste 75 ml
    -5%

    KIN Fluorkin Ac -hammastahna, mansikka, 75 ml

    Normaalihinta €5,40 7,2 € / 100ml
    Alennushinta €5,40 Normaalihinta €5,68
    Säästät: -€0,28
    7,2 € / 100ml
  • Isdin Bexident Gingival Toothpaste Gel 75 Ml
    -22%

    Isdin Bexident -ienhoitoon tarkoitettu hammastahna, geeli, 75 ml

    Normaalihinta €7,20 9,6 € / 100ml
    Alennushinta €7,20 Normaalihinta €9,25
    Säästät: -€2,05
    9,6 € / 100ml
  • KIN OrthoKIN Rinse 500 ml
    -14%

    KIN OrthoKIN suuvesi 500 ml

    Normaalihinta €11,60 2,32 € / 100ml
    Alennushinta €11,60 Normaalihinta €13,54
    Säästät: -€1,94
    2,32 € / 100ml
  • Lacer Oros Toothpaste 125 ml
    -23%

    Lacer Oros hammastahna 125 ml

    Normaalihinta €6,30 5,04 € / 100ml
    Alennushinta €6,30 Normaalihinta €8,20
    Säästät: -€1,90
    5,04 € / 100ml
  • KIN Hidrat Paste 125 ml
    -14%

    KIN Hidrat -tahna 125 ml

    Normaalihinta €8,80 7,04 € / 100ml
    Alennushinta €8,80 Normaalihinta €10,21
    Säästät: -€1,41
    7,04 € / 100ml
  • KIN Dental Floss KIN Menthol 50M
    -5%

    KIN hammaslanka KIN mentoli 50M

    Normaalihinta €4,90 4,9 € / 1ud
    Alennushinta €4,90 Normaalihinta €5,16
    Säästät: -€0,26
    4,9 € / 1ud
  • Gingilacer Toothpaste 200 ml
    -21%

    Gingilacer-hammastahna 200 ml

    Normaalihinta €8,80 4,4 € / 100ml
    Alennushinta €8,80 Normaalihinta €11,20
    Säästät: -€2,40
    4,4 € / 100ml
  • Lacer Electric Toothbrush Junior, in different colours
    -21%

    Lacer Junior-sähköharja, eri väreissä

    Normaalihinta €29,00 29,0 € / 1ud
    Alennushinta €29,00 Normaalihinta €36,60
    Säästät: -€7,60
    29,0 € / 1ud
  • Lacer Efficare Electric toothbrush Blue
    -33%

    Lacer Efficare -sähköhammasharja, sininen

    Normaalihinta €24,70 24,7 € / 1ud
    Alennushinta €24,70 Normaalihinta €36,60
    Säästät: -€11,90
    24,7 € / 1ud
  • VITIS Dental Floss with Fluoride and Mild Mint 50 M
    -15%

    VITIS hammaslanka, fluoria sisältävä, mieto minttu, 50 m

    Normaalihinta €4,50 4,5 € / 1ud
    Alennushinta €4,50 Normaalihinta €5,30
    Säästät: -€0,80
    4,5 € / 1ud
  • Lacer Dental Floss with Wax and Fluoride 50 M
    -32%

    Lacer hammaslanka, vahalla ja fluorilla, 50 m

    Normaalihinta €3,90 3,9 € / 1ud
    Alennushinta €3,90 Normaalihinta €5,70
    Säästät: -€1,80
    3,9 € / 1ud
  • Lacerfresh Mouthwash 500 ml
    -16%

    Lacerfresh suuvesi 500 ml

    Normaalihinta €7,20 1,44 € / 100ml
    Alennushinta €7,20 Normaalihinta €8,60
    Säästät: -€1,40
    1,44 € / 100ml
  • Xeros Dentaid Toothpaste 75 ml
    -10%

    Xeros Dentaid hammastahna 75 ml

    Normaalihinta €8,50 11,33 € / 100ml
    Alennushinta €8,50 Normaalihinta €9,44
    Säästät: -€0,94
    11,33 € / 100ml
  • KIN OralKIN Zero Rinse 250 ml
    -16%

    KIN OralKIN Zero suuvesi 250 ml

    Normaalihinta €4,30 1,72 € / 100ml
    Alennushinta €4,30 Normaalihinta €5,13
    Säästät: -€0,83
    1,72 € / 100ml
  • Farline Rechargeable Electric Toothbrush
    -10%

    Farline ladattava sähköharja

    Loppuunmyyty
    Kerro minulle
  • Lacer Xerolacer Toothpaste 75 ml
    -20%

    Lacer Xerolacer hammastahna 75 ml

    Normaalihinta €6,30 8,4 € / 100ml
    Alennushinta €6,30 Normaalihinta €7,90
    Säästät: -€1,60
    8,4 € / 100ml
  • KIN Gingikin B5 Paste 125 ml
    -16%

    KIN Gingikin B5 -tahna 125 ml

    Normaalihinta €9,20 7,36 € / 100ml
    Alennushinta €9,20 Normaalihinta €10,98
    Säästät: -€1,78
    7,36 € / 100ml
  • PHB Waxed Dental Floss, 50 m
    -7%

    PHB-hammaslanka, vahalla päällystetty, 50 m

    Normaalihinta €4,10 4,1 € / 1ud
    Alennushinta €4,10 Normaalihinta €4,39
    Säästät: -€0,29
    4,1 € / 1ud
  • Isdin Bexident Daily Use Gum Paste 75 Ml
    -17%

    Isdin Bexident Encias -hammastahna päivittäiseen käyttöön 75 ml

    Normaalihinta €6,30 8,4 € / 100ml
    Alennushinta €6,30 Normaalihinta €7,55
    Säästät: -€1,25
    8,4 € / 100ml
  • Isdin Bexident Gingival Gingival Gel 50 Ml
    -17%

    Isdin Bexident Ikengeeli 50 ml

    Normaalihinta €8,15 16,3 € / 100ml
    Alennushinta €8,15 Normaalihinta €9,85
    Säästät: -€1,70
    16,3 € / 100ml
  • Fluocaril Bi-Fluore 250 125 ml
    -21%

    Fluocaril Bi-Fluore 250 125 ml

    Normaalihinta €4,70 3,76 € / 100ml
    Alennushinta €4,70 Normaalihinta €5,95
    Säästät: -€1,25
    3,76 € / 100ml
  • Lacer Xerolacer Mouthwash 500 ml
    -21%

    Lacer Xerolacer suuvesi 500 ml

    Normaalihinta €9,50 1,9 € / 100ml
    Alennushinta €9,50 Normaalihinta €12,10
    Säästät: -€2,60
    1,9 € / 100ml
  • KIN Fluorkin Ac Daily Rinse 500 ml
    -24%

    KIN Fluorkin Ac Päivittäinen suuvesi 500 ml

    Normaalihinta €8,80 1,76 € / 100ml
    Alennushinta €8,80 Normaalihinta €11,58
    Säästät: -€2,78
    1,76 € / 100ml