Kokoelma:

Melatonin

  • Plantis Tripfan Tranquillity and Rest, 60 capsules
    -15%

    Plantis Tripfan – Rauhoittava ja rentouttava, 60 kapselia

    Normaalihinta €13,60
    Alennushinta €13,60 Normaalihinta €15,96
    Säästät: -€2,36
  • Plantis Trancoligo 5 ml, 20 Ampoules
    -7%

    Plantis Trancoligo 5 ml, 20 ampullia

    Normaalihinta €16,00
    Alennushinta €16,00 Normaalihinta €17,26
    Säästät: -€1,26
  • Plantis Infoligo B Food Supplement 5 ml, 20 Ampoules
    -5%

    Plantis Infoligo B -ravintolisä 5 ml, 20 ampullia

    Normaalihinta €17,90
    Alennushinta €17,90 Normaalihinta €18,84
    Säästät: -€0,94
  • Plantis Es3 Mental Relaxation, 30 capsules
    -12%

    Plantis Es3 Mielen rentoutus, 30 kapselia

    Normaalihinta €13,58
    Alennushinta €13,58 Normaalihinta €15,46
    Säästät: -€1,88
  • Planta Pol Rhodiola Rosea, 45 Tablets
    -21%

    Pol Rhodiola Rosea -kasvi, 45 tablettia

    Normaalihinta €18,30 0,41 € / 1ud
    Alennushinta €18,30 Normaalihinta €23,02
    Säästät: -€4,72
    0,41 € / 1ud
  • Pinisan Neurosan Plus, 30 kapselia
    -18%

    Pinisan Neurosan Plus, 30 kapselia

    Normaalihinta €14,10 0,47 € / 1ud
    Alennushinta €14,10 Normaalihinta €17,23
    Säästät: -€3,13
    0,47 € / 1ud
  • Pinisan Mas Animo, 30 kapselia
    -17%

    Pinisan Mas Animo, 30 kapselia

    Normaalihinta €13,20 0,44 € / 1ud
    Alennushinta €13,20 Normaalihinta €15,98
    Säästät: -€2,78
    0,44 € / 1ud
  • ZzzQuil Natura Melatonin Original and Mango Flavour, Pack 30 + 60
    -19%

    ZzzQuil Natura Melatonina Original ja mangomaku, 30 + 60 kpl:n pakkaus

    Normaalihinta €34,60 0,38 € / 1ud
    Alennushinta €34,60 Normaalihinta €42,67
    Säästät: -€8,07
    0,38 € / 1ud
  • ZzzQuil Melatonin Original + Mango Flavour, Pack 2x60 Gummies
    -18%

    ZzzQuil Melatoniini Original + mangon maku, pakkaus 2x60 karkkia

    Normaalihinta €42,30 0,35 € / 1ud
    Alennushinta €42,30 Normaalihinta €51,72
    Säästät: -€9,42
    0,35 € / 1ud
  • Melamil, Pack 2x30ml
    -20%

    Melamil, 2 x 30 ml:n pakkaus

    Normaalihinta €33,50 55,83 € / 100ml
    Alennushinta €33,50 Normaalihinta €41,98
    Säästät: -€8,48
    55,83 € / 100ml
  • Ozolife Chondropep Plus Boxes 8 Gr , 30 sachets
    -14%

    Ozolife Condropep Plus -pakkaukset, 8 g, 30 pussia

    Normaalihinta €37,00 462,5 € / 100gr
    Alennushinta €37,00 Normaalihinta €43,19
    Säästät: -€6,19
    462,5 € / 100gr
  • Oniria Melatonin 1.98 mg, 30 tablets
    -17%

    Oniria Melatoniini 1,98 mg, 30 tablettia

    Normaalihinta €8,70 0,29 € / 1ud
    Alennushinta €8,70 Normaalihinta €10,45
    Säästät: -€1,75
    0,29 € / 1ud
  • Oniria Drops, 25 ml
    -9%

    Oniria-tipat, 25 ml

    Normaalihinta €11,00 44,0 € / 100ml
    Alennushinta €11,00 Normaalihinta €12,10
    Säästät: -€1,10
    44,0 € / 100ml
  • Ns Vitans Cogni+ 30 Comp
    -5%

    Ns Vitans Cogni+ 30 tablettia

    Normaalihinta €20,90 20,9 € / 1ud
    Alennushinta €20,90 Normaalihinta €22,00
    Säästät: -€1,10
    20,9 € / 1ud
  • Ns Sonaben Bi-Effect 30 Comp
    -7%

    Ns Sonaben Bi-Effect 30 tablettia

    Normaalihinta €13,40 13,4 € / 1ud
    Alennushinta €13,40 Normaalihinta €14,42
    Säästät: -€1,02
    13,4 € / 1ud
  • Ns Sonaben Bi-Effect 15 Comp
    -5%

    Ns Sonaben Bi-Effect 15 Comp

    Normaalihinta €10,10 10,1 € / 1ud
    Alennushinta €10,10 Normaalihinta €10,63
    Säästät: -€0,53
    10,1 € / 1ud
  • NS Melatonin Drops 30Ml
    -5%

    NS Melatoniini, tipat, 30 ml

    Normaalihinta €11,60 38,67 € / 100ml
    Alennushinta €11,60 Normaalihinta €12,21
    Säästät: -€0,61
    38,67 € / 100ml
  • NS Equirelax Infusion 20 Sachets
    -5%

    NS Equirelax -yrttitee, 20 pussia

    Normaalihinta €5,30 0,27 € / 1ud
    Alennushinta €5,30 Normaalihinta €5,58
    Säästät: -€0,28
    0,27 € / 1ud
  • Ns Equirelax 30 Comp
    -5%

    Ns Equirelax 30 tablettia

    Normaalihinta €11,40 11,4 € / 1ud
    Alennushinta €11,40 Normaalihinta €12,00
    Säästät: -€0,60
    11,4 € / 1ud
  • Ns Sonaben 1,85Mg 60 Comp
    -5%

    Ns Sonaben 1,85 mg 60 tablettia

    Normaalihinta €18,90 18,9 € / 1ud
    Alennushinta €18,90 Normaalihinta €19,89
    Säästät: -€0,99
    18,9 € / 1ud
  • Novadiet Vitalestres, 60 Capsules
    -25%

    Novadiet Vitalestres, 60 kapselia

    Normaalihinta €20,27 0,34 € / 1ud
    Alennushinta €20,27 Normaalihinta €27,02
    Säästät: -€6,75
    0,34 € / 1ud
  • Novadiet Sosegal Perfec, 20 Ampoules
    -18%

    Novadiet Sosegal Perfec, 20 ampullia

    Normaalihinta €16,80 0,84 € / 1ud
    Alennushinta €16,80 Normaalihinta €20,58
    Säästät: -€3,78
    0,84 € / 1ud
  • Novadiet Estresal, 60 Capsules
    -27%

    Novadiet Estresal, 60 kapselia

    Normaalihinta €12,99 0,22 € / 1ud
    Alennushinta €12,99 Normaalihinta €17,71
    Säästät: -€4,72
    0,22 € / 1ud
  • Novadiet Dorminova, 60 Capsules
    -22%

    Novadiet Dorminova, 60 kapselia

    Normaalihinta €17,60 0,29 € / 1ud
    Alennushinta €17,60 Normaalihinta €22,68
    Säästät: -€5,08
    0,29 € / 1ud
  • Novadiet Ansiolimit, 60 capsules
    -32%

    Novadiet Ansiolimit, 60 kapselia

    Normaalihinta €14,10 0,24 € / 1ud
    Alennushinta €14,10 Normaalihinta €20,69
    Säästät: -€6,59
    0,24 € / 1ud
  • Netisum Vpt Valerian Night's Rest - 60 Capsules
    -5%

    Netisum Vpt Yöuni-valerian – 60 kapselia

    Normaalihinta €8,10
    Alennushinta €8,10 Normaalihinta €8,53
    Säästät: -€0,43
  • Neo Valerian 45 capsules
    -25%

    Neo Valeriana, 45 kapselia

    Normaalihinta €9,30
    Alennushinta €9,30 Normaalihinta €12,40
    Säästät: -€3,10
  • Neo Melatonin Spray, 25 ml
    -37%

    Neo Spray Melatoniini, 25 ml

    Normaalihinta €6,50 26,0 € / 100ml
    Alennushinta €6,50 Normaalihinta €10,28
    Säästät: -€3,78
    26,0 € / 100ml
  • Neo Reishi, 60 capsules
    -23%

    Neo Reishi, 60 kapselia

    Normaalihinta €36,60 0,61 € / 1ud
    Alennushinta €36,60 Normaalihinta €47,26
    Säästät: -€10,66
    0,61 € / 1ud
  • Neo Reishi Tens 30 capsules
    -14%

    Neo Reishi Tens, 30 kapselia

    Normaalihinta €16,70 0,56 € / 1ud
    Alennushinta €16,70 Normaalihinta €19,50
    Säästät: -€2,80
    0,56 € / 1ud