Kokoelma:

Buying medicines without prescription

  • Salmagne Powder 125 gr
    -10%

    Salmagne-jauhe 125 g

    Normaalihinta €12,85 10,28 € / 100gr
    Alennushinta €12,85 Normaalihinta €14,28
    Säästät: -€1,43
    10,28 € / 100gr
  • Furaseptic 10 mg/ ml Skin Solution 1 Spray Bottle, 30 ml
    -10%

    Furaseptic 10 mg/ml iholle tarkoitettu liuos, 1 suihkepullo, 30 ml

    Normaalihinta €6,15 20,5 € / 100ml
    Alennushinta €6,15 Normaalihinta €6,83
    Säästät: -€0,68
    20,5 € / 100ml
  • Algifast 400 mg, 12 pussia, jauhe
    -10%

    Algifast 400 mg, 12 pussia, jauhe

    Normaalihinta €5,51 0,46 € / 1ud
    Alennushinta €5,51 Normaalihinta €6,12
    Säästät: -€0,61
    0,46 € / 1ud
  • Normosept 10 mg/ml Solution for Skin Spray, 25 ml
    -10%

    Normosept 10 mg/ml iholle suihkuttava liuos, 25 ml

    Normaalihinta €5,81 23,24 € / 100ml
    Alennushinta €5,81 Normaalihinta €6,45
    Säästät: -€0,64
    23,24 € / 100ml
  • Intergrip 10 pussia, jauhe suun kautta otettavaan liuokseen
    -10%

    Intergrip 10 pussia, jauhe suun kautta otettavaan liuokseen

    Normaalihinta €10,80 1,08 € / 1ud
    Alennushinta €10,80 Normaalihinta €12,00
    Säästät: -€1,20
    1,08 € / 1ud
  • Astrilax Flas 20 Mg, 20 tablets
    -10%

    Astrilax Flas 20 mg, 20 tablettia

    Normaalihinta €13,46 0,67 € / 1ud
    Alennushinta €13,46 Normaalihinta €14,96
    Säästät: -€1,50
    0,67 € / 1ud
  • BOIRON Actaea Racemosa 9CH Granules 8 Gr
    -10%

    BOIRON Actaea Racemosa 9CH rakeet 8 g

    Normaalihinta €8,96
    Alennushinta €8,96 Normaalihinta €9,95
    Säästät: -€0,99
  • Toshedra 7 Mg/Ml Syrup, 150 ml
    -10%

    Toshedra 7 mg/ml siirappi, 150 ml

    Normaalihinta €8,81 5,87 € / 100ml
    Alennushinta €8,81 Normaalihinta €9,79
    Säästät: -€0,98
    5,87 € / 100ml
  • BOIRON Dapis-geeli 40 g
    -11%

    BOIRON Dapis-geeli 40 g

    Normaalihinta €9,70
    Alennushinta €9,70 Normaalihinta €10,95
    Säästät: -€1,25
  • Notus Mucolítico suun kautta otettava liuos 200 ml
    -10%

    Notus Mucolítico suun kautta otettava liuos 200 ml

    Normaalihinta €8,50 4,25 € / 100ml
    Alennushinta €8,50 Normaalihinta €9,44
    Säästät: -€0,94
    4,25 € / 100ml
  • Syrup Dr. Manceau Syrup 60 ml
    -10%

    Dr. Manceau -siirappi, 60 ml

    Normaalihinta €9,10 15,17 € / 100ml
    Alennushinta €9,10 Normaalihinta €10,11
    Säästät: -€1,01
    15,17 € / 100ml
  • Paracetamol Stadapharm 650 mg tablets Efg, 20 tablets
    -10%

    Parasetamoli Stadapharm 650 mg Efg-tabletit, 20 tablettia

    Normaalihinta €4,15 0,21 € / 1ud
    Alennushinta €4,15 Normaalihinta €4,61
    Säästät: -€0,46
    0,21 € / 1ud
  • Difenadex 25 Mg 10 Sachets
    -10%

    Difenadex 25 mg, 10 annospussia

    Normaalihinta €6,01 0,6 € / 1ud
    Alennushinta €6,01 Normaalihinta €6,68
    Säästät: -€0,67
    0,6 € / 1ud
  • Vaseline Pure Pege 33 gr
    -10%

    Pege-puhdas vaseliini 33 g

    Normaalihinta €3,52 10,67 € / 100gr
    Alennushinta €3,52 Normaalihinta €3,91
    Säästät: -€0,39
    10,67 € / 100gr
  • Teva Notus Antitussive 2 Mg/ ml Oral Solution 200 ml
    -10%

    Teva Notus yskänlääke 2 mg/ml suun kautta otettava liuos 200 ml

    Normaalihinta €8,50 4,25 € / 100ml
    Alennushinta €8,50 Normaalihinta €9,44
    Säästät: -€0,94
    4,25 € / 100ml
  • Adoldex 25 mg, 10 päällystettyä tablettia
    -10%

    Adoldex 25 mg, 10 päällystettyä tablettia

    Normaalihinta €3,51 0,35 € / 1ud
    Alennushinta €3,51 Normaalihinta €3,90
    Säästät: -€0,39
    0,35 € / 1ud
  • BOIRON Caulophyllum Thalictroi 9 Ch -rakeet

    Normaalihinta €5,85 5,85 € / 1ud
    Alennushinta €5,85 Normaalihinta €5,85
    Säästät: -€0,00
    5,85 € / 1ud
  • Loperan 2 mg 10 capsules
    -10%

    Loperan 2 mg, 10 kapselia

    Normaalihinta €6,58 0,66 € / 1ud
    Alennushinta €6,58 Normaalihinta €7,31
    Säästät: -€0,73
    0,66 € / 1ud
  • Alvita Ovulation Test, Pack 2 x 7 Units
    -23%

    Alvita-ovulaatiotesti, 2 x 7 kpl:n pakkaus

    Normaalihinta €34,40 2,46 € / 1ud
    Alennushinta €34,40 Normaalihinta €44,80
    Säästät: -€10,40
    2,46 € / 1ud
  • Ibudol Paediatric Efg 20 Mg/Ml , oral suspension 1 bottle 200 ml
    -10%

    Ibudol Pediátrico Efg 20 mg/ml, suun kautta otettava suspensio, 1 pullo 200 ml

    Normaalihinta €6,76 3,38 € / 100ml
    Alennushinta €6,76 Normaalihinta €7,51
    Säästät: -€0,75
    3,38 € / 100ml
  • Almagato Stadapharm Gel sachets 1.5 g, 12 sachets
    -10%

    Almagato Stadapharm -geelipussit 1,5 g, 12 pussia

    Normaalihinta €8,50 566,67 € / 100gr
    Alennushinta €8,50 Normaalihinta €9,44
    Säästät: -€0,94
    566,67 € / 100gr
  • Normotus Expectorant 2 mg/ml + 20 mg/ml Oral Solution 1 Bottle, 200 ml
    -10%

    Normotus, yskänlääke 2 mg/ml + 20 mg/ml, suun kautta otettava liuos, 1 pullo, 200 ml

    Normaalihinta €8,24 4,12 € / 100ml
    Alennushinta €8,24 Normaalihinta €9,15
    Säästät: -€0,91
    4,12 € / 100ml
  • Dolifen 11,6 mg/g Gel
    -10%

    Dolifen 11,6 mg/g geeli

    Normaalihinta €7,38 7,38 € / 1ud
    Alennushinta €7,38 Normaalihinta €8,20
    Säästät: -€0,82
    7,38 € / 1ud
  • Cinfamar lapsille, 10 tablettia, 25 mg
    -10%

    Cinfamar lapsille, 10 tablettia, 25 mg

    Normaalihinta €5,58 0,56 € / 1ud
    Alennushinta €5,58 Normaalihinta €6,20
    Säästät: -€0,62
    0,56 € / 1ud
  • Angituss 6mg/Ml Syrup 200 Ml
    -10%

    Angituss 6 mg/ml siirappi 200 ml

    Normaalihinta €10,30 5,15 € / 100ml
    Alennushinta €10,30 Normaalihinta €11,44
    Säästät: -€1,14
    5,15 € / 100ml
  • Omereflux Omeprazole 20 Mg , 14 hard gastroresistant capsules
    -10%

    Omereflux Omeprazooli 20 mg, 14 mahahappokestävää kovaa kapselia

    Normaalihinta €3,60 0,26 € / 1ud
    Alennushinta €3,60 Normaalihinta €4,00
    Säästät: -€0,40
    0,26 € / 1ud
  • Tusclin-siirappi, 1 pullo 100 ml
    -10%

    Tusclin-siirappi, 1 pullo 100 ml

    Normaalihinta €9,62 9,62 € / 100ml
    Alennushinta €9,62 Normaalihinta €10,69
    Säästät: -€1,07
    9,62 € / 100ml
  • Gestatest-raskauskoe, 1 koe
    -20%

    Gestatest-raskauskoe, 1 koe

    Normaalihinta €4,82 4,82 € / 1ud
    Alennushinta €4,82 Normaalihinta €6,00
    Säästät: -€1,18
    4,82 € / 1ud
  • Topionic 10% Topical Solution 100 ml
    -10%

    Topionic 10 % paikalliskäyttöön tarkoitettu liuos 100 ml

    Normaalihinta €4,94 4,94 € / 100ml
    Alennushinta €4,94 Normaalihinta €5,49
    Säästät: -€0,55
    4,94 € / 100ml
  • BOIRON Colocynthis 9 Ch -rakeet
    -10%

    BOIRON Colocynthis 9 Ch -rakeet

    Normaalihinta €5,27 5,27 € / 1ud
    Alennushinta €5,27 Normaalihinta €5,85
    Säästät: -€0,58
    5,27 € / 1ud