Kokoelma:

Buying medicines without prescription

  • Orlidunn 60 mg, 42 kapselia
    -10%

    Orlidunn 60 mg, 42 kapselia

    Normaalihinta €30,87 0,74 € / 1ud
    Alennushinta €30,87 Normaalihinta €34,30
    Säästät: -€3,43
    0,74 € / 1ud
  • Venoruton 1 g Powder for Oral Solution 30 sachets
    -10%

    Venoruton 1 g jauhe suun kautta otettavaa liuosta varten, 30 pussia

    Normaalihinta €20,23 2023,0 € / 100gr
    Alennushinta €20,23 Normaalihinta €22,48
    Säästät: -€2,25
    2023,0 € / 100gr
  • Orlidunn 60 mg, 84 kapselia
    -10%

    Orlidunn 60 mg, 84 kapselia

    Normaalihinta €44,20 0,53 € / 1ud
    Alennushinta €44,20 Normaalihinta €49,11
    Säästät: -€4,91
    0,53 € / 1ud
  • Melanase Cream 15 gr
    -10%

    Melanasa-voide 15 g

    Normaalihinta €17,50 116,67 € / 100gr
    Alennushinta €17,50 Normaalihinta €19,44
    Säästät: -€1,94
    116,67 € / 100gr
  • Periactin 4 mg, 30 tablettia
    -5%

    Periactin 4 mg, 30 tablettia

    Normaalihinta €9,11 0,3 € / 1ud
    Alennushinta €9,11 Normaalihinta €9,59
    Säästät: -€0,48
    0,3 € / 1ud
  • Vilardell Suppositories Glycerine 18 units
    -5%

    Vilardell-peräpuikot, glyseriini, 18 kpl

    Normaalihinta €7,08 0,39 € / 1ud
    Alennushinta €7,08 Normaalihinta €7,45
    Säästät: -€0,37
    0,39 € / 1ud
  • Lipolac 2 mg/g silmägeeli 10 g
    -10%

    Lipolac 2 mg/g silmägeeli 10 g

    Normaalihinta €9,68 96,8 € / 100gr
    Alennushinta €9,68 Normaalihinta €10,76
    Säästät: -€1,08
    96,8 € / 100gr
  • Diosmina Kern Pharma 500 mg, 60 päällystettyä tablettia
    -10%

    Diosmina Kern Pharma 500 mg, 60 päällystettyä tablettia

    Normaalihinta €13,46 0,22 € / 1ud
    Alennushinta €13,46 Normaalihinta €14,95
    Säästät: -€1,49
    0,22 € / 1ud
  • Iberogast suun kautta otettavat tipat 100 ml
    -10%

    Iberogast suun kautta otettavat tipat 100 ml

    Normaalihinta €40,94 40,94 € / 100ml
    Alennushinta €40,94 Normaalihinta €45,49
    Säästät: -€4,55
    40,94 € / 100ml
  • Dormirel 25 mg 16 päällystettyä tablettia
    -5%

    Dormirel 25 mg 16 päällystettyä tablettia

    Normaalihinta €8,12 0,51 € / 1ud
    Alennushinta €8,12 Normaalihinta €8,55
    Säästät: -€0,43
    0,51 € / 1ud
  • Heel Traumeel S -tipat 100 ml
    -6%

    Heel Traumeel S -tipat 100 ml

    Normaalihinta €35,91 35,91 € / 100ml
    Alennushinta €35,91 Normaalihinta €38,00
    Säästät: -€2,09
    35,91 € / 100ml
  • Vaginecalm Ovulation Test 10 units
    -47%

    Vaginecalm-ovulaatiotesti, 10 kpl

    Normaalihinta €8,54
    Alennushinta €8,54 Normaalihinta €16,07
    Säästät: -€7,53
  • Sedistress Passiflora 98 tablettia
    -10%

    Sedistress Passiflora 98 tablettia

    Normaalihinta €26,06 0,27 € / 1ud
    Alennushinta €26,06 Normaalihinta €28,96
    Säästät: -€2,90
    0,27 € / 1ud
  • Beacita Actavis 84 kapselia
    -10%

    Beacita Actavis 84 kapselia

    Normaalihinta €45,83 0,55 € / 1ud
    Alennushinta €45,83 Normaalihinta €50,92
    Säästät: -€5,09
    0,55 € / 1ud
  • Evacuol suun kautta otettavat tipat, liuos, 30 ml
    -5%

    Evacuol suun kautta otettavat tipat, liuos, 30 ml

    Normaalihinta €8,64 28,8 € / 100ml
    Alennushinta €8,64 Normaalihinta €9,09
    Säästät: -€0,45
    28,8 € / 100ml
  • Pakkauksessa oli 30 pussia
    -10%

    Pakkauksessa oli 30 pussia

    Normaalihinta €8,79 0,29 € / 1ud
    Alennushinta €8,79 Normaalihinta €9,77
    Säästät: -€0,98
    0,29 € / 1ud
  • Soñodor 50 mg 16 Tablets
    -5%

    Soñodor 50 mg 16 tablettia

    Normaalihinta €10,52 0,66 € / 1ud
    Alennushinta €10,52 Normaalihinta €11,07
    Säästät: -€0,55
    0,66 € / 1ud
  • Actromadol 660 mg, 8 tablettia
    -5%

    Actromadol 660 mg, 8 tablettia

    Normaalihinta €6,29 0,79 € / 1ud
    Alennushinta €6,29 Normaalihinta €6,62
    Säästät: -€0,33
    0,79 € / 1ud
  • Actron Compuesto 20 poreilevaa tablettia
    -10%

    Actron Compuesto 20 poreilevaa tablettia

    Normaalihinta €10,27 0,51 € / 1ud
    Alennushinta €10,27 Normaalihinta €11,41
    Säästät: -€1,14
    0,51 € / 1ud
  • Ultra Levura 250 mg, 20 kapselia
    -10%

    Ultra Levura 250 mg, 20 kapselia

    Normaalihinta €13,73 0,69 € / 1ud
    Alennushinta €13,73 Normaalihinta €15,25
    Säästät: -€1,52
    0,69 € / 1ud
  • Respir-liuos 0,5 mg/ml 20 ml
    -5%

    Respir-liuos 0,5 mg/ml 20 ml

    Normaalihinta €8,77 43,85 € / 100ml
    Alennushinta €8,77 Normaalihinta €9,23
    Säästät: -€0,46
    43,85 € / 100ml
  • Flogoprofen 50 mg/g Gel 100 g
    -10%

    Flogoprofen 50 mg/g geeli 100 g

    Normaalihinta €15,10 15,1 € / 100gr
    Alennushinta €15,10 Normaalihinta €16,78
    Säästät: -€1,68
    15,1 € / 100gr
  • Ibuprofen Pensavital Efg 400 mg, 20 Film-coated Tablets
    -10%

    Ibuprofeeni Pensavital Efg 400 mg, 20 päällystettyä tablettia

    Normaalihinta €4,21 0,21 € / 1ud
    Alennushinta €4,21 Normaalihinta €4,68
    Säästät: -€0,47
    0,21 € / 1ud
  • Gine-Canestén 20 mg/gr Vaginal Cream 20 gr
    -10%

    Gine-Canestén 20 mg/g emätinvoide 20 g

    Normaalihinta €10,93 54,65 € / 100gr
    Alennushinta €10,93 Normaalihinta €12,14
    Säästät: -€1,21
    54,65 € / 100gr
  • Fluimucil Forte 600 mg, 20 tablets
    -10%

    Fluimucil Forte 600 mg, 20 tablettia

    Normaalihinta €7,12 0,36 € / 1ud
    Alennushinta €7,12 Normaalihinta €7,91
    Säästät: -€0,79
    0,36 € / 1ud
  • Agiolax-rakeet 250 g
    -10%

    Agiolax-rakeet 250 g

    Normaalihinta €12,39 4,96 € / 100gr
    Alennushinta €12,39 Normaalihinta €13,77
    Säästät: -€1,38
    4,96 € / 100gr
  • Anso peräsuolen voide peräpukamiin 50 g
    -10%

    Anso peräsuolen voide peräpukamiin 50 g

    Normaalihinta €13,90 27,8 € / 100gr
    Alennushinta €13,90 Normaalihinta €15,44
    Säästät: -€1,54
    27,8 € / 100gr
  • Rhinospray Eukalyptus 1,18 mg/ml nenäsumute 10 ml
    -10%

    Rhinospray Eukalyptus 1,18 mg/ml nenäsumute 10 ml

    Normaalihinta €7,83 78,3 € / 100ml
    Alennushinta €7,83 Normaalihinta €8,70
    Säästät: -€0,87
    78,3 € / 100ml
  • Medebiotin Fuerte 5 mg 40 tablettia

    Normaalihinta €3,78 0,09 € / 1ud
    Alennushinta €3,78 Normaalihinta €3,78
    Säästät: -€0,00
    0,09 € / 1ud
  • Lacovin 2 % minoksidiili-liuos, 4 pulloa à 60 ml
    -10%

    Lacovin 2 % minoksidiili-liuos, 4 pulloa à 60 ml

    Normaalihinta €26,24 43,73 € / 100ml
    Alennushinta €26,24 Normaalihinta €29,16
    Säästät: -€2,92
    43,73 € / 100ml