Kokoelma:

Buying medicines without prescription

  • Cenat Granulate 400 gr
    -10%

    Cenat-rakeet 400 g

    Normaalihinta €10,57 2,64 € / 100gr
    Alennushinta €10,57 Normaalihinta €11,74
    Säästät: -€1,17
    2,64 € / 100gr
  • Actimag 2 g/5 ml Oral Solution 100 ml
    -10%

    Actimag 2 g/5 ml suun kautta otettava liuos 100 ml

    Normaalihinta €16,08 16,08 € / 100ml
    Alennushinta €16,08 Normaalihinta €17,87
    Säästät: -€1,79
    16,08 € / 100ml
  • Pharmagrip Forte 10 sachets
    -10%

    Pharmagrip Forte 10 pussia

    Normaalihinta €11,03 1,1 € / 1ud
    Alennushinta €11,03 Normaalihinta €12,25
    Säästät: -€1,22
    1,1 € / 1ud
  • Normopil 20 mg/ ml 3 Bottles Skin Solution, 90 ml
    -10%

    Normopil 20 mg/ml, 3 pulloa, iholle tarkoitettu liuos, 90 ml

    Normaalihinta €23,49 26,1 € / 100ml
    Alennushinta €23,49 Normaalihinta €26,10
    Säästät: -€2,61
    26,1 € / 100ml
  • Paracetamol Sandoz Care 1 g, 10 tablettia
    -10%

    Paracetamol Sandoz Care 1 g, 10 tablettia

    Normaalihinta €3,56 356,0 € / 100gr
    Alennushinta €3,56 Normaalihinta €3,95
    Säästät: -€0,39
    356,0 € / 100gr
  • Fenistil-voide 50 g
    -10%

    Fenistil-voide 50 g

    Normaalihinta €12,59 25,18 € / 100gr
    Alennushinta €12,59 Normaalihinta €13,99
    Säästät: -€1,40
    25,18 € / 100gr
  • Tavonin 120 mg, 60 tablettia
    -10%

    Tavonin 120 mg, 60 tablettia

    Normaalihinta €46,84 0,78 € / 1ud
    Alennushinta €46,84 Normaalihinta €52,04
    Säästät: -€5,20
    0,78 € / 1ud
  • Isdin Peroxiben 50 mg/g paikalliskäyttöön tarkoitettu geeli 30 g
    -10%

    Isdin Peroxiben 50 mg/g paikalliskäyttöön tarkoitettu geeli 30 g

    Normaalihinta €13,76 45,87 € / 100gr
    Alennushinta €13,76 Normaalihinta €15,29
    Säästät: -€1,53
    45,87 € / 100gr
  • Biosynex Pregnancy Test Simply, 1 piece
    -14%

    Biosynex Simply -raskauskoe, 1 kpl

    Normaalihinta €1,25 1,25 € / 1ud
    Alennushinta €1,25 Normaalihinta €1,45
    Säästät: -€0,20
    1,25 € / 1ud
  • Lairesp Nasal Nebuliser 15 ml
    -10%

    Lairesp nenäsumutin 15 ml

    Normaalihinta €5,06 0,34 € / 1ud
    Alennushinta €5,06 Normaalihinta €5,62
    Säästät: -€0,56
    0,34 € / 1ud
  • Betadine 10% Topical Solution 1 Bottle 50 ml
    -10%

    Betadine 10 % paikalliskäyttöön tarkoitettu liuos, 1 pullo, 50 ml

    Normaalihinta €7,47 14,94 € / 100ml
    Alennushinta €7,47 Normaalihinta €8,30
    Säästät: -€0,83
    14,94 € / 100ml
  • Dalsy 40 mg/ml suun kautta otettava suspensio 150 ml
    -10%

    Dalsy 40 mg/ml suun kautta otettava suspensio 150 ml

    Normaalihinta €5,93 3,95 € / 100ml
    Alennushinta €5,93 Normaalihinta €6,59
    Säästät: -€0,66
    3,95 € / 100ml
  • Heel Spascupreel 50 tablettia
    -5%

    Heel Spascupreel 50 tablettia

    Normaalihinta €16,40
    Alennushinta €16,40 Normaalihinta €17,35
    Säästät: -€0,95
  • Strefen hunaja ja sitruuna, 16 imeskelytablettia
    -10%

    Strefen hunaja ja sitruuna, 16 imeskelytablettia

    Normaalihinta €12,56 12,56 € / 1ud
    Alennushinta €12,56 Normaalihinta €13,95
    Säästät: -€1,39
    12,56 € / 1ud
  • Heel Traumeel S -voide 50 g
    -5%

    Heel Traumeel S -voide 50 g

    Normaalihinta €8,98
    Alennushinta €8,98 Normaalihinta €9,50
    Säästät: -€0,52
  • Heel Euphorbium sumutettava nenäsumute 20 ml
    -11%

    Heel Euphorbium sumutettava nenäsumute 20 ml

    Normaalihinta €16,95
    Alennushinta €16,95 Normaalihinta €19,09
    Säästät: -€2,14
  • Aspirin C, 20 poreilevaa tablettia
    -10%

    Aspirin C, 20 poreilevaa tablettia

    Normaalihinta €11,59 0,58 € / 1ud
    Alennushinta €11,59 Normaalihinta €12,88
    Säästät: -€1,29
    0,58 € / 1ud
  • Ng Precision Pregnancy Test + Blood, 1 unit
    -16%

    Ng Precision -raskaus- ja verikoe, 1 kpl

    Normaalihinta €8,52 8,52 € / 1ud
    Alennushinta €8,52 Normaalihinta €10,10
    Säästät: -€1,58
    8,52 € / 1ud
  • BOIRON Arnica Montana 9 Ch Granules
    -10%

    BOIRON Arnica Montana 9 Ch -rakeet

    Normaalihinta €5,27 5,27 € / 1ud
    Alennushinta €5,27 Normaalihinta €5,85
    Säästät: -€0,58
    5,27 € / 1ud
  • Clearblue Pack Digital Pregnancy Test 1 Test + Ovulation Test 10 Sticks
    -23%

    Clearblue Digital -raskauskoepakkaus: 1 testi + ovulaatiotestit: 10 testitikkua

    Normaalihinta €33,00 3,0 € / 1ud
    Alennushinta €33,00 Normaalihinta €43,08
    Säästät: -€10,08
    3,0 € / 1ud
  • Melatonin Noxarem 5 mg, 10 Tablets
    -10%

    Melatoniini Noxarem 5 mg, 10 tablettia

    Normaalihinta €14,65 1,47 € / 1ud
    Alennushinta €14,65 Normaalihinta €16,28
    Säästät: -€1,63
    1,47 € / 1ud
  • Kaloba 21 päällystettyä tablettia
    -10%

    Kaloba 21 päällystettyä tablettia

    Normaalihinta €11,29 0,54 € / 1ud
    Alennushinta €11,29 Normaalihinta €12,54
    Säästät: -€1,25
    0,54 € / 1ud
  • Soñodor 50 mg, 10 tablettia
    -10%

    Soñodor 50 mg, 10 tablettia

    Normaalihinta €7,91 0,79 € / 1ud
    Alennushinta €7,91 Normaalihinta €8,79
    Säästät: -€0,88
    0,79 € / 1ud
  • Paracetamol Normon EFG 500 mg, 20 tablettia

    Normaalihinta €0,67 0,03 € / 1ud
    Alennushinta €0,67 Normaalihinta €0,67
    Säästät: -€0,00
    0,03 € / 1ud
  • Cafiaspirina 20 tablettia
    -10%

    Cafiaspirina 20 tablettia

    Normaalihinta €7,09 0,35 € / 1ud
    Alennushinta €7,09 Normaalihinta €7,88
    Säästät: -€0,79
    0,35 € / 1ud
  • Ultra levura 250 mg 20 Sachets
    -10%

    Ultra-hiiva 250 mg, 20 annospussia

    Normaalihinta €13,73 0,69 € / 1ud
    Alennushinta €13,73 Normaalihinta €15,25
    Säästät: -€1,52
    0,69 € / 1ud
  • Zovicrem Lip 50 mg/g Cream 2 gr
    -10%

    Zovicrem huulivoide 50 mg/g, 2 g

    Normaalihinta €4,55 227,5 € / 100gr
    Alennushinta €4,55 Normaalihinta €5,06
    Säästät: -€0,51
    227,5 € / 100gr
  • Gelocatil 650 mg suun kautta otettava liuos, 12 pussia
    -10%

    Gelocatil 650 mg suun kautta otettava liuos, 12 pussia

    Normaalihinta €6,56 0,55 € / 1ud
    Alennushinta €6,56 Normaalihinta €7,29
    Säästät: -€0,73
    0,55 € / 1ud
  • Farline Oksimetatsoliini 0,5 mg/ml nenäsumutin 15 ml
    -10%

    Farline Oksimetatsoliini 0,5 mg/ml nenäsumutin 15 ml

    Normaalihinta €5,36 0,36 € / 1ud
    Alennushinta €5,36 Normaalihinta €5,95
    Säästät: -€0,59
    0,36 € / 1ud
  • Orliloss 60 mg 42 kapselia
    -10%

    Orliloss 60 mg 42 kapselia

    Normaalihinta €36,18 0,86 € / 1ud
    Alennushinta €36,18 Normaalihinta €40,20
    Säästät: -€4,02
    0,86 € / 1ud