Kokoelma:

Limit scalp sensitivity

  • Ducray Sensinol Shampoo 200 ml
    -15%

    Ducray Sensinol -shampoo 200 ml

    Normaalihinta €13,30
    Alennushinta €13,30 Normaalihinta €15,60
    Säästät: -€2,30
  • Ducray Sensinol Shampoo 400 ml
    -23%

    Ducray Sensinol -shampoo 400 ml

    Normaalihinta €14,00 3,5 € / 100ml
    Alennushinta €14,00 Normaalihinta €18,20
    Säästät: -€4,20
    3,5 € / 100ml
  • Ducray Sensinol Serum 30 ml
    -18%

    Ducray Sensinol -seerumi 30 ml

    Normaalihinta €14,40 48,0 € / 100ml
    Alennushinta €14,40 Normaalihinta €17,65
    Säästät: -€3,25
    48,0 € / 100ml
  • Ducray Sensinol Soothing Body Milk 400 ml
    -19%

    Ducray Sensinol Rauhoittava vartalovoide 400 ml

    Normaalihinta €19,10 4,78 € / 100ml
    Alennushinta €19,10 Normaalihinta €23,60
    Säästät: -€4,50
    4,78 € / 100ml