Kokoelma:

Lamberts food supplements

  • Lamberts Primula Oil Pure 1000Mg , 90 capsules
    -25%

    Lamberts Puhdas primulaöljy 1000 mg, 90 kapselia

    Normaalihinta €24,40 0,27 € / 1ud
    Alennushinta €24,40 Normaalihinta €32,60
    Säästät: -€8,20
    0,27 € / 1ud
  • Lamberts Biotin , 90 capsules
    -14%

    Lamberts Biotiini, 90 kapselia

    Normaalihinta €18,30 0,2 € / 1ud
    Alennushinta €18,30 Normaalihinta €21,20
    Säästät: -€2,90
    0,2 € / 1ud
  • Lamberts Msm , 120 tablets
    -26%

    Lamberts MSM, 120 tablettia

    Normaalihinta €23,50 23,5 € / 1ud
    Alennushinta €23,50 Normaalihinta €31,75
    Säästät: -€8,25
    23,5 € / 1ud
  • Lamberts Multi-Guard Hair Skin & Nails , 60 gummies
    -16%

    Lamberts Multi-Guard Hair Skin & Nails, 60 purukumia

    Normaalihinta €28,60 0,48 € / 1ud
    Alennushinta €28,60 Normaalihinta €33,85
    Säästät: -€5,25
    0,48 € / 1ud
  • Lamberts Selenium 200 Mcg Vitamins A+C+E , 100 tablets
    -13%

    Lamberts Selenium 200 mcg, A-, C- ja E-vitamiinit, 100 tablettia

    Normaalihinta €20,60 20,6 € / 1ud
    Alennushinta €20,60 Normaalihinta €23,80
    Säästät: -€3,20
    20,6 € / 1ud
  • Lamberts Silica Complete (Hair, Skin & Nails) , 60 capsules
    -14%

    Lamberts Silica Complete (hiukset, iho ja kynnet), 60 kapselia

    Normaalihinta €27,80 0,46 € / 1ud
    Alennushinta €27,80 Normaalihinta €32,15
    Säästät: -€4,35
    0,46 € / 1ud
  • Lamberts Silicon , 90 capsules
    -23%

    Lamberts Silicio, 90 kapselia

    Normaalihinta €22,70 0,25 € / 1ud
    Alennushinta €22,70 Normaalihinta €29,60
    Säästät: -€6,90
    0,25 € / 1ud
  • Lamberts Myo Inositol Powder 100% Natural, 200 grams
    -26%

    Lamberts Myo-inositoli, 100 % luonnollinen jauhe, 200 g

    Normaalihinta €27,60 13,8 € / 100gr
    Alennushinta €27,60 Normaalihinta €37,35
    Säästät: -€9,75
    13,8 € / 100gr
  • Lamberts Sea Buckthorn Fruit Oil , 30 capsules
    -15%

    Lambertsin tyrniöljy, 30 kapselia

    Normaalihinta €29,70 0,99 € / 1ud
    Alennushinta €29,70 Normaalihinta €34,80
    Säästät: -€5,10
    0,99 € / 1ud
  • Lamberts Omega 3,6,9 1200 Mg Plus Vitamin D3 5 G , 120 capsules
    -17%

    Lamberts Omega 3, 6, 9 1200 mg ja D3-vitamiinia 5 g, 120 kapselia

    Normaalihinta €41,50 830,0 € / 100gr
    Alennushinta €41,50 Normaalihinta €49,95
    Säästät: -€8,45
    830,0 € / 100gr
  • Lamberts Selenium 200 mg (As Seleno-L-Methionine) 60 Comp.
    -11%

    Lamberts Selenium 200 mcg (seleno-L-metioniinina) 60 tablettia

    Normaalihinta €16,10 16,1 € / 1ud
    Alennushinta €16,10 Normaalihinta €18,15
    Säästät: -€2,05
    16,1 € / 1ud
  • Lamberts Zinc 25 Mg. 120 Comp
    -28%

    Lamberts Sinkki 25 mg, 120 tablettia

    Normaalihinta €15,20 15,2 € / 1ud
    Alennushinta €15,20 Normaalihinta €21,25
    Säästät: -€6,05
    15,2 € / 1ud
  • Lamberts Calcium Chewable , 60 tablets
    -25%

    Lamberts Calcio -purutabletit, 60 tablettia

    Normaalihinta €14,30 14,3 € / 1ud
    Alennushinta €14,30 Normaalihinta €19,05
    Säästät: -€4,75
    14,3 € / 1ud
  • Lamberts Candaway , 60 tablets
    -27%

    Lamberts Candaway, 60 tablettia

    Normaalihinta €28,40 28,4 € / 1ud
    Alennushinta €28,40 Normaalihinta €38,80
    Säästät: -€10,40
    28,4 € / 1ud
  • Lamberts Methyl B Complex , 60 tabs
    -33%

    Lamberts Methyl B Complex, 60 tablettia

    Normaalihinta €20,70 20,7 € / 1ud
    Alennushinta €20,70 Normaalihinta €30,80
    Säästät: -€10,10
    20,7 € / 1ud
  • Lamberts Magasorb® , 60 tablets
    -36%

    Lamberts Magasorb®, 60 tablettia

    Normaalihinta €14,50 14,5 € / 1ud
    Alennushinta €14,50 Normaalihinta €22,65
    Säästät: -€8,15
    14,5 € / 1ud
  • Lamberts Green Tea 60 Tablets
    -15%

    Lamberts Vihreä tee 60 tablettia

    Normaalihinta €31,30 0,52 € / 1ud
    Alennushinta €31,30 Normaalihinta €36,80
    Säästät: -€5,50
    0,52 € / 1ud
  • Lamberts Premtesse For Women 60 Tablets
    -19%

    Lamberts Premtesse naisille, 60 tablettia

    Normaalihinta €18,40 0,31 € / 1ud
    Alennushinta €18,40 Normaalihinta €22,85
    Säästät: -€4,45
    0,31 € / 1ud
  • Lamberts Ginger Ginger 60 Capsules
    -27%

    Lamberts Ginger -inkivääri 60 kapselia

    Normaalihinta €20,20 0,34 € / 1ud
    Alennushinta €20,20 Normaalihinta €27,70
    Säästät: -€7,50
    0,34 € / 1ud
  • Lamberts Gentle Vitamin C , 100 tablets
    -25%

    Lamberts Gentle C-vitamiini, 100 tablettia

    Normaalihinta €18,90 18,9 € / 1ud
    Alennushinta €18,90 Normaalihinta €25,30
    Säästät: -€6,40
    18,9 € / 1ud
  • Lamberts Magasorb® , 180 tablets
    -16%

    Lamberts Magasorb®, 180 tablettia

    Normaalihinta €35,30 35,3 € / 1ud
    Alennushinta €35,30 Normaalihinta €41,80
    Säästät: -€6,50
    35,3 € / 1ud
  • Lamberts Flax Seed Oil 1000 Mg. 90 Capsules
    -27%

    Lambertsin pellavansiemenöljy 1000 mg, 90 kapselia

    Normaalihinta €21,40 0,24 € / 1ud
    Alennushinta €21,40 Normaalihinta €29,30
    Säästät: -€7,90
    0,24 € / 1ud
  • Lamberts Omega 3 For Children, 60 capsules
    -30%

    Lamberts Omega 3 lapsille, 60 kapselia

    Normaalihinta €21,70 0,36 € / 1ud
    Alennushinta €21,70 Normaalihinta €30,80
    Säästät: -€9,10
    0,36 € / 1ud
  • Lamberts Omega 3 Ultra Pure Fish Oil, 60 capsules
    -28%

    Lamberts Omega 3 Ultra - puhdas kalaöljy, 60 kapselia

    Normaalihinta €34,20 0,57 € / 1ud
    Alennushinta €34,20 Normaalihinta €47,30
    Säästät: -€13,10
    0,57 € / 1ud
  • Lamberts Bio Iron Complex, 120 Tablets
    -11%

    Lamberts Bio Iron Complex, 120 tablettia

    Normaalihinta €26,00 0,22 € / 1ud
    Alennushinta €26,00 Normaalihinta €29,30
    Säästät: -€3,30
    0,22 € / 1ud
  • Lamberts Alpha Lipoic Acid 300 Mg. 90 Comp.
    -15%

    Lamberts Alfa-lipoiinihappo 300 mg, 90 tablettia

    Normaalihinta €32,60 32,6 € / 1ud
    Alennushinta €32,60 Normaalihinta €38,15
    Säästät: -€5,55
    32,6 € / 1ud
  • Lamberts Natural Vitamin E 250 I.U. 100 Capsules
    -11%

    Lamberts Luonnollinen E-vitamiini 250 IU, 100 kapselia

    Normaalihinta €24,00 0,24 € / 1ud
    Alennushinta €24,00 Normaalihinta €27,10
    Säästät: -€3,10
    0,24 € / 1ud
  • Lamberts Ascorbic Acid , 250 g
    -25%

    Lamberts Askorbiinihappo, 250 g

    Normaalihinta €30,60 12,24 € / 100gr
    Alennushinta €30,60 Normaalihinta €40,85
    Säästät: -€10,25
    12,24 € / 100gr
  • Lamberts Beta Carotene Natural , 90 capsules
    -23%

    Lamberts Luonnollinen beetakaroteeni, 90 kapselia

    Normaalihinta €26,80 0,3 € / 1ud
    Alennushinta €26,80 Normaalihinta €34,80
    Säästät: -€8,00
    0,3 € / 1ud
  • Lamberts L-Glutathione Complex , 60 capsules
    -23%

    Lamberts L-Glutationa Complex, 60 kapselia

    Normaalihinta €29,80 0,5 € / 1ud
    Alennushinta €29,80 Normaalihinta €38,80
    Säästät: -€9,00
    0,5 € / 1ud