Kokoelma:

Klorane Anti-Hair Loss

  • Klorane Anti-hair loss treatment serum with quinine, 100 ml
    -28%

    Klorane: Kiniinipohjainen hiustenlähtöä ehkäisevä hoitoserumi, 100 ml

    Normaalihinta €39,50 39,5 € / 100ml
    Alennushinta €39,50 Normaalihinta €54,90
    Säästät: -€15,40
    39,5 € / 100ml
  • Klorane Kiniini-shampoo hiustenlähtöä vastaan 400 ml
    -30%

    Klorane Kiniini-shampoo hiustenlähtöä vastaan 400 ml

    Normaalihinta €13,90 3,48 € / 100ml
    Alennushinta €13,90 Normaalihinta €19,90
    Säästät: -€6,00
    3,48 € / 100ml
  • Klorane Organic Quinine and Edelweiss Shampoo 200 ml
    -26%

    Klorane-shampoo, jossa on kiniinia ja orkideaa, luomulaatuinen, 200 ml

    Normaalihinta €9,80 4,9 € / 100ml
    Alennushinta €9,80 Normaalihinta €13,30
    Säästät: -€3,50
    4,9 € / 100ml
  • Klorane Kiniini-hoitoaine 200 ml
    -26%

    Klorane Kiniini-hoitoaine 200 ml

    Normaalihinta €12,90 6,45 € / 100ml
    Alennushinta €12,90 Normaalihinta €17,40
    Säästät: -€4,50
    6,45 € / 100ml
  • Klorane Keratin Caps 90 Cap Kl
    -38%

    Klorane Keratin Caps 90 kapselia Kl

    Normaalihinta €37,30 0,41 € / 1ud
    Alennushinta €37,30 Normaalihinta €59,90
    Säästät: -€22,60
    0,41 € / 1ud