Kokoelma:

Kin dental products

  • KIN Fluorkin Ac Strawberry Paste 75 ml
    -5%

    KIN Fluorkin Ac -hammastahna, mansikka, 75 ml

    Normaalihinta €5,40 7,2 € / 100ml
    Alennushinta €5,40 Normaalihinta €5,68
    Säästät: -€0,28
    7,2 € / 100ml
  • KIN Fluorkin Anticaries Peppermint Paste, 125 ml
    -14%

    KIN Fluorkin karieksenesto-hammastahna, minttu, 125 ml

    Normaalihinta €6,80 5,44 € / 100ml
    Alennushinta €6,80 Normaalihinta €7,89
    Säästät: -€1,09
    5,44 € / 100ml
  • KIN FluorKIN Anticaries Daily Rinse 750+250 ml
    -10%

    KIN FluorKIN karieksen ehkäisyyn tarkoitettu päivittäinen suuvesi 750+250 ml

    Normaalihinta €10,50 4,2 € / 100ml
    Alennushinta €10,50 Normaalihinta €11,68
    Säästät: -€1,18
    4,2 € / 100ml
  • KIN Fluorkin Children's Strawberry Paste 50 ml
    -20%

    KIN Fluorkin lasten hammasvoide, mansikka, 50 ml

    Normaalihinta €4,20 8,4 € / 100ml
    Alennushinta €4,20 Normaalihinta €5,25
    Säästät: -€1,05
    8,4 € / 100ml
  • KIN FluorKIN Children's Paste 75+25 ml
    -37%

    KIN FluorKIN lasten hammastahna 75+25 ml

    Normaalihinta €5,00
    Alennushinta €5,00 Normaalihinta €7,99
    Säästät: -€2,99
  • KIN FluorKIN Junior Strawberry Gel 75 ml
    -21%

    KIN FluorKIN Junior -geeli, mansikka, 75 ml

    Normaalihinta €4,90 6,53 € / 100ml
    Alennushinta €4,90 Normaalihinta €6,18
    Säästät: -€1,28
    6,53 € / 100ml
  • KIN FluorKIN Junior Cola Paste 75 ml
    -18%

    KIN FluorKIN Junior liimapasta 75 ml

    Normaalihinta €4,80 6,4 € / 100ml
    Alennushinta €4,80 Normaalihinta €5,87
    Säästät: -€1,07
    6,4 € / 100ml
  • KIN FluorKIN Children's Strawberry Rinse 500 ml
    -21%

    KIN FluorKIN Lasten mansikkamakuinen suuvesi 500 ml

    Normaalihinta €7,00 1,4 € / 100ml
    Alennushinta €7,00 Normaalihinta €8,91
    Säästät: -€1,91
    1,4 € / 100ml
  • KIN Fkd Whitening Toothpaste 75 ml
    -23%

    KIN Fkd valkaiseva hammastahna 75 ml

    Normaalihinta €7,40 9,87 € / 100ml
    Alennushinta €7,40 Normaalihinta €9,58
    Säästät: -€2,18
    9,87 € / 100ml
  • KIN SensiKIN Paste 75 ml
    -16%

    KIN SensiKIN -tahna 75 ml

    Normaalihinta €8,10 10,8 € / 100ml
    Alennushinta €8,10 Normaalihinta €9,70
    Säästät: -€1,60
    10,8 € / 100ml
  • Kin Sensikin Paste 125 Ml
    -7%

    Kin Sensikin -tahna 125 ml

    Normaalihinta €9,60 7,68 € / 100ml
    Alennushinta €9,60 Normaalihinta €10,32
    Säästät: -€0,72
    7,68 € / 100ml
  • KIN Fresh Paste 125 ml
    -11%

    KIN Fresh Pasta 125 ml

    Normaalihinta €4,70 3,76 € / 100ml
    Alennushinta €4,70 Normaalihinta €5,26
    Säästät: -€0,56
    3,76 € / 100ml
  • KIN Fresh Rinse 500 ml
    -6%

    KIN Fresh huuhteluaine 500 ml

    Normaalihinta €7,00 1,4 € / 100ml
    Alennushinta €7,00 Normaalihinta €7,42
    Säästät: -€0,42
    1,4 € / 100ml
  • KIN Aloe Vera Paste with Aloe Vera, 25 ml
    -36%

    KIN-voide, jossa on aloe veraa, 25 ml

    Normaalihinta €1,20 4,8 € / 100ml
    Alennushinta €1,20 Normaalihinta €1,88
    Säästät: -€0,68
    4,8 € / 100ml
  • KIN Toothpaste with Aloe Vera, 50 ml
    -42%

    KIN-hammastahna, jossa on aloe veraa, 50 ml

    Normaalihinta €2,30 4,6 € / 100ml
    Alennushinta €2,30 Normaalihinta €3,99
    Säästät: -€1,69
    4,6 € / 100ml
  • KIN Junior Mint Mild Toothpaste 75+25 ml
    -41%

    KIN Junior Menta Suave -hammastahna 75+25 ml

    Normaalihinta €3,30 13,2 € / 100ml
    Alennushinta €3,30 Normaalihinta €5,59
    Säästät: -€2,29
    13,2 € / 100ml
  • KIN Aloe Vera Rinse, 100 ml
    -23%

    KIN Aloe Vera -huuhteluaine, 100 ml

    Normaalihinta €3,10 3,1 € / 100ml
    Alennushinta €3,10 Normaalihinta €4,00
    Säästät: -€0,90
    3,1 € / 100ml
  • KIN Toothpaste with Aloe Vera, 125 ml
    -8%

    KIN-hammastahna, jossa on aloe veraa, 125 ml

    Normaalihinta €3,20
    Alennushinta €3,20 Normaalihinta €3,47
    Säästät: -€0,27
  • KIN Gingival Toothpaste 125 ml
    -19%

    KIN Encias hammastahna 125 ml

    Normaalihinta €4,60 3,68 € / 100ml
    Alennushinta €4,60 Normaalihinta €5,70
    Säästät: -€1,10
    3,68 € / 100ml
  • KIN Aloe Vera Rinse, 500 ml
    -26%

    KIN Aloe Vera -huuhteluaine, 500 ml

    Normaalihinta €5,30
    Alennushinta €5,30 Normaalihinta €7,17
    Säästät: -€1,87
  • KIN Junior Mild Mint Rinse 500 ml
    -8%

    KIN Junior Mieto minttu-huuhtelu 500 ml

    Normaalihinta €5,20 1,04 € / 100ml
    Alennushinta €5,20 Normaalihinta €5,68
    Säästät: -€0,48
    1,04 € / 100ml
  • KIN Gingikin B5 Paste 125 ml
    -16%

    KIN Gingikin B5 -tahna 125 ml

    Normaalihinta €9,20 7,36 € / 100ml
    Alennushinta €9,20 Normaalihinta €10,98
    Säästät: -€1,78
    7,36 € / 100ml
  • KIN GingiKIN B5 Rinse 500 ml
    -10%

    KIN GingiKIN B5 suuvesi 500 ml

    Normaalihinta €11,30 2,26 € / 100ml
    Alennushinta €11,30 Normaalihinta €12,57
    Säästät: -€1,27
    2,26 € / 100ml
  • GingiKIN B5 Rinse 1L
    -8%

    GingiKIN B5 suuvesi 1 l

    Normaalihinta €15,60 1,56 € / 100ml
    Alennushinta €15,60 Normaalihinta €16,88
    Säästät: -€1,28
    1,56 € / 100ml
  • KIN Travel Brush + Toothpaste 25 ml
    -12%

    KIN Matkaharja + hammastahna 25 ml

    Normaalihinta €4,70 18,8 € / 100ml
    Alennushinta €4,70 Normaalihinta €5,37
    Säästät: -€0,67
    18,8 € / 100ml
  • KIN Children's Car Travel Toothbrush + Toothpaste
    -16%

    KIN Lasten hammasharja ja hammastahna autonmatkoille

    Normaalihinta €4,50 4,5 € / 1ud
    Alennushinta €4,50 Normaalihinta €5,37
    Säästät: -€0,87
    4,5 € / 1ud
  • KIN Children's Travel Crocodile Toothbrush + Toothpaste
    -5%

    KIN Lasten matkahammasharja, krokotiili + hammastahna

    Normaalihinta €5,00 5,0 € / 1ud
    Alennushinta €5,00 Normaalihinta €5,26
    Säästät: -€0,26
    5,0 € / 1ud
  • Kin Fluorkin Ac Rinse 500 ml 2X1
    -5%

    Kin Fluorkin Ac suuvesi 500 ml 2X1

    Normaalihinta €7,10 1,42 € / 100ml
    Alennushinta €7,10 Normaalihinta €7,47
    Säästät: -€0,37
    1,42 € / 100ml
  • KIN Baby Nasal Aspirator + Refill
    -8%

    KIN Baby -nenäimuri + vaihtosuodatin

    Normaalihinta €9,20
    Alennushinta €9,20 Normaalihinta €10,00
    Säästät: -€0,80
  • GingiKIN B5 Paste 125 ml, Pack 2 units
    -8%

    GingiKIN B5 -hammastahna 125 ml, 2 kpl:n pakkaus

    Normaalihinta €12,00 9,6 € / 100ml
    Alennushinta €12,00 Normaalihinta €12,99
    Säästät: -€0,99
    9,6 € / 100ml