Kokoelma:

Improving the appearance of the scar

  • A-Derma Cutalgan Ultra-Sooothing Spray 100 ml
    -19%

    A-Derma Cutalgan Ultra-Calmante -suihke 100 ml

    Normaalihinta €11,30 11,3 € / 100ml
    Alennushinta €11,30 Normaalihinta €13,90
    Säästät: -€2,60
    11,3 € / 100ml
  • Avène Thermal Spring Water 300 ml
    -19%

    Avène Rauhoittava lämpövesisuihke 300 ml

    Normaalihinta €11,50 3,83 € / 100ml
    Alennushinta €11,50 Normaalihinta €14,20
    Säästät: -€2,70
    3,83 € / 100ml
  • Avène Thermal Spring Water 150 ml
    -18%

    Avène-lähdevesi 150 ml

    Normaalihinta €8,50 5,67 € / 100ml
    Alennushinta €8,50 Normaalihinta €10,40
    Säästät: -€1,90
    5,67 € / 100ml
  • Avène Thermal Spring Water 50 ml
    -15%

    Avène-lähdevesi 50 ml

    Normaalihinta €4,10 8,2 € / 100ml
    Alennushinta €4,10 Normaalihinta €4,85
    Säästät: -€0,75
    8,2 € / 100ml
  • Avène Cicalfate+ korjaava voide 40 ml
    -24%

    Avène Cicalfate+ korjaava voide 40 ml

    Normaalihinta €9,40 23,5 € / 100ml
    Alennushinta €9,40 Normaalihinta €12,30
    Säästät: -€2,90
    23,5 € / 100ml
  • Avène Cicalfate Repair Cream 100 ml
    -31%

    Avène Cicalfate korjaava voide 100 ml

    Normaalihinta €13,50 13,5 € / 100ml
    Alennushinta €13,50 Normaalihinta €19,50
    Säästät: -€6,00
    13,5 € / 100ml
  • Avène Cicalfate + arpigeeli
    -24%

    Avène Cicalfate + arpigeeli

    Normaalihinta €10,70 10,7 € / 1ud
    Alennushinta €10,70 Normaalihinta €14,10
    Säästät: -€3,40
    10,7 € / 1ud