Kokoelma:

Hygiene

  •  
  • Acofar Derm Almond Moisturising Body Cream 400 ml
    -21%

    Acofar Derm manteli-kosteusvoide vartalolle 400 ml

    Normaalihinta €3,70 0,93 € / 100ml
    Alennushinta €3,70 Normaalihinta €4,66
    Säästät: -€0,96
    0,93 € / 100ml
  •  
  • Neutrogena  Anti-aging-käsivoide SPF20, 75 ml
    -5%

    Neutrogena Anti-aging-käsivoide SPF20, 75 ml

    Normaalihinta €8,30 11,07 € / 100ml
    Alennushinta €8,30 Normaalihinta €8,74
    Säästät: -€0,44
    11,07 € / 100ml
  • Gum Soft Picks Fluorinated 40 unitsoma
    -46%

    Gum Soft Picks -fluoripitoiset hammastikkuja, 40 kpl

    Normaalihinta €5,00 0,13 € / 1ud
    Alennushinta €5,00 Normaalihinta €9,22
    Säästät: -€4,22
    0,13 € / 1ud
  • Idracare Moisturising Vaginal Gel 8 Cannulas
    -14%

    Idracare kosteuttava emätingeeli, 8 annostusputkea

    Normaalihinta €18,20 18,2 € / 1ud
    Alennushinta €18,20 Normaalihinta €21,05
    Säästät: -€2,85
    18,2 € / 1ud
  •  
  • KIN Children's Car Travel Toothbrush + Toothpaste
    -16%

    KIN Lasten hammasharja ja hammastahna autonmatkoille

    Normaalihinta €4,50 4,5 € / 1ud
    Alennushinta €4,50 Normaalihinta €5,37
    Säästät: -€0,87
    4,5 € / 1ud
  •  
  • Klorane Camomile Shampoo Pack, 400 ml + Klorane Camomile Conditioner, 200 ml
    -22%

    Klorane-pakkaus: kamomillashampoo, 400 ml + Klorane-kamomillahoitoaine, 200 ml

    Normaalihinta €28,40 4,73 € / 100ml
    Alennushinta €28,40 Normaalihinta €36,30
    Säästät: -€7,90
    4,73 € / 100ml
  •  
  • Isdin Ureadin käsivoide Plus 50 ml
    -14%

    Isdin Ureadin käsivoide Plus 50 ml

    Normaalihinta €8,25 16,5 € / 100ml
    Alennushinta €8,25 Normaalihinta €9,55
    Säästät: -€1,30
    16,5 € / 100ml
  • CETAPHIL DERMATOLOGICAL BREAD 125 G
    -24%

    CETAPHIL DERMATOLOGINEN VOIDE 125 G

    Normaalihinta €5,90 4,72 € / 100gr
    Alennushinta €5,90 Normaalihinta €7,76
    Säästät: -€1,86
    4,72 € / 100gr
  • Fluocaril Bi-145 Peppermint 2x75mg
    -22%

    Fluocaril Bi-145 Minttu 2 x 75 mg

    Normaalihinta €7,10 7,1 € / 1ud
    Alennushinta €7,10 Normaalihinta €9,16
    Säästät: -€2,06
    7,1 € / 1ud
  •  
  • KIN Interdental Brush Supermicro 0,7
    -5%

    KIN Supermicro-hammasväliharja 0,7

    Normaalihinta €4,30 4,3 € / 1ud
    Alennushinta €4,30 Normaalihinta €4,53
    Säästät: -€0,23
    4,3 € / 1ud
  •  
  • Avène Cold Cream Concentrated Hand Cream 50 ml
    -24%

    Avène Cold Cream -käsivoide, tiivistetty, 50 ml

    Normaalihinta €5,70 11,4 € / 100ml
    Alennushinta €5,70 Normaalihinta €7,50
    Säästät: -€1,80
    11,4 € / 100ml
  •  
  • Nuggela & Sule Imperial -superhoitoaine, sipuliuutetta, 250 ml
    -18%

    Nuggela & Sule Imperial -superhoitoaine, sipuliuutetta, 250 ml

    Normaalihinta €15,10 6,04 € / 100ml
    Alennushinta €15,10 Normaalihinta €18,51
    Säästät: -€3,41
    6,04 € / 100ml
  •  
  • Scholl Cracked Heel Cream K+
    -24%

    Scholl K+ -voide halkeileville kantapäille

    Normaalihinta €9,00 9,0 € / 1ud
    Alennushinta €9,00 Normaalihinta €11,89
    Säästät: -€2,89
    9,0 € / 1ud
  • Multidermol Liquid Soap 750 ml
    -15%

    Multidermol nestesaippua 750 ml

    Normaalihinta €8,20 1,09 € / 100ml
    Alennushinta €8,20 Normaalihinta €9,62
    Säästät: -€1,42
    1,09 € / 100ml
  • SVR Spirial Extreme Deodorant 20 ml
    -26%

    SVR Spirial Extreme -deodorantti 20 ml

    Normaalihinta €10,30 51,5 € / 100ml
    Alennushinta €10,30 Normaalihinta €13,90
    Säästät: -€3,60
    51,5 € / 100ml
  • VITIS Adult Toothbrush Compact Medium
    -16%

    VITIS Aikuisten hammasharja, kompakti, keskikova

    Normaalihinta €3,80 3,8 € / 1ud
    Alennushinta €3,80 Normaalihinta €4,52
    Säästät: -€0,72
    3,8 € / 1ud
  • Elmex Caries Toothpaste , 75 ml
    -24%

    Elmex Caries -hammastahnat, 75 ml

    Normaalihinta €4,30 5,73 € / 100ml
    Alennushinta €4,30 Normaalihinta €5,67
    Säästät: -€1,37
    5,73 € / 100ml
  • Martiderm Driosec Intensive Roll-On 50 ml
    -29%

    Martiderm Driosec Intensive Roll-On 50 ml

    Normaalihinta €8,59 17,18 € / 100ml
    Alennushinta €8,59 Normaalihinta €12,05
    Säästät: -€3,46
    17,18 € / 100ml
  •  
  • Enna Cycle Easy, koko M – 2 kuppia + sterilointilaatikko + asetin
    -24%

    Enna Cycle Easy, koko M – 2 kuppia + sterilointilaatikko + asetin

    Normaalihinta €30,80 30,8 € / 1ud
    Alennushinta €30,80 Normaalihinta €40,64
    Säästät: -€9,84
    30,8 € / 1ud
  •  
  • Ozoaqua Ozonised Oil Syndet Gel, 500ml
    -17%

    Ozoaqua Syndet-geeli ozonisoidulla öljyllä, 500 ml

    Normaalihinta €10,60 2,12 € / 100ml
    Alennushinta €10,60 Normaalihinta €12,77
    Säästät: -€2,17
    2,12 € / 100ml
  • Eucerin Ph5 Hand Cream, 75 ml
    -19%

    Eucerin Ph5-käsivoide, 75 ml

    Normaalihinta €7,10 9,47 € / 100ml
    Alennushinta €7,10 Normaalihinta €8,75
    Säästät: -€1,65
    9,47 € / 100ml
  • APIVITA Gentle Conditioner for Children,150 ml
    -22%

    APIVITA Lempeä hoitoaine lapsille, 150 ml

    Normaalihinta €10,10 6,73 € / 100ml
    Alennushinta €10,10 Normaalihinta €13,00
    Säästät: -€2,90
    6,73 € / 100ml
  • VITIS Whitening Pack (Mouthwash 500ml + Toothpaste 2x100ml + Soft Toothbrush)
    -14%

    VITIS-valkaisupaketti (suuvesi 500 ml + hammastahna 2 x 100 ml + pehmeä hammasharja)

    Normaalihinta €28,80
    Alennushinta €28,80 Normaalihinta €33,30
    Säästät: -€4,50
  • Ioox Veraderm Gel 250 ml
    -29%

    Ioox Veraderm -geeli 250 ml

    Normaalihinta €13,70 5,48 € / 100ml
    Alennushinta €13,70 Normaalihinta €19,41
    Säästät: -€5,71
    5,48 € / 100ml
  • VITIS Toothpaste with Aloe Vera Mint Flavour 100 ml
    -14%

    VITIS hammasahko, jossa on aloe veraa, mintunmakuinen, 100 ml

    Normaalihinta €5,00 5,0 € / 100ml
    Alennushinta €5,00 Normaalihinta €5,79
    Säästät: -€0,79
    5,0 € / 100ml
  • Iraltone kuoriva shampoo, 200 ml
    -21%

    Iraltone kuoriva shampoo, 200 ml

    Normaalihinta €10,80 5,4 € / 100ml
    Alennushinta €10,80 Normaalihinta €13,71
    Säästät: -€2,91
    5,4 € / 100ml
  • Reig Jofre Potassium Chloride 30 tablets Dry Mouth
    -34%

    Reig Jofre Kaliumkloridi 30 tablettia Suun kuivuminen

    Normaalihinta €4,60 0,15 € / 1ud
    Alennushinta €4,60 Normaalihinta €6,99
    Säästät: -€2,39
    0,15 € / 1ud
  • KIN KIN Gentle Brush 2X1
    -15%

    KIN KIN-harja, pehmeä, 2×1

    Normaalihinta €3,90 3,9 € / 1ud
    Alennushinta €3,90 Normaalihinta €4,61
    Säästät: -€0,71
    3,9 € / 1ud
  • Balneum Plus Lotion, 200 ml
    -5%

    Balneum Plus Lotion, 200 ml

    Normaalihinta €22,39
    Alennushinta €22,39 Normaalihinta €23,57
    Säästät: -€1,18
  • Perio Aid Mouthwash Treatment, 150 ml
    -17%

    Perio Aid suuvesi, 150 ml

    Normaalihinta €5,40 3,6 € / 100ml
    Alennushinta €5,40 Normaalihinta €6,53
    Säästät: -€1,13
    3,6 € / 100ml