Kokoelma:

Hygiene

  •  
  • Oral-B iO Ultimate Clean Replacement Brush Heads, 2-Pack
    -24%

    Oral-B iO Ultimate Clean -vaihtopäät, 2 kpl:n pakkaus

    Normaalihinta €17,70 8,85 € / 1ud
    Alennushinta €17,70 Normaalihinta €23,26
    Säästät: -€5,56
    8,85 € / 1ud
  •  
  • A-Derma Exomega Cleansing Gel 2 In 1 500 ml
    -47%

    A-Derma Exomega 2-in-1-puhdistusgeeli 500 ml

    Normaalihinta €12,40 2,48 € / 100ml
    Alennushinta €12,40 Normaalihinta €23,21
    Säästät: -€10,81
    2,48 € / 100ml
  • Oddent Oral Gel Forte 8 ml
    -14%

    Oddent Gel Oral Forte 8 ml

    Normaalihinta €9,60 120,0 € / 100ml
    Alennushinta €9,60 Normaalihinta €11,22
    Säästät: -€1,62
    120,0 € / 100ml
  • VITIS Junior Mouthwash 500 ml Tutti Frutti Flavour
    -11%

    VITIS Junior suuvesi 500 ml, Tutti Frutti -maku

    Normaalihinta €7,90 1,58 € / 100ml
    Alennushinta €7,90 Normaalihinta €8,88
    Säästät: -€0,98
    1,58 € / 100ml
  •  
  • Ducray Hydrosis Control Roll On 40 ml
    -19%

    Ducray Hidrosis Control Roll On 40 ml

    Normaalihinta €8,90 22,25 € / 100ml
    Alennushinta €8,90 Normaalihinta €11,05
    Säästät: -€2,15
    22,25 € / 100ml
  •  
  • Vichy Dercos Ultra Soothing Shampoo 200 ml
    -35%

    Vichy Dercos Ultra Calmante -shampoo 200 ml

    Normaalihinta €11,60 5,8 € / 100ml
    Alennushinta €11,60 Normaalihinta €17,90
    Säästät: -€6,30
    5,8 € / 100ml
  •  
  • Neusc P-Rosa - Hand Repairer
    -21%

    Neusc P-Rosa – Käsien hoitovoide

    Normaalihinta €7,30 7,3 € / 1ud
    Alennushinta €7,30 Normaalihinta €9,22
    Säästät: -€1,92
    7,3 € / 1ud
  • VITIS Aloe Vera Mouthwash 500 ml
    -9%

    VITIS Aloe Vera -suuvesi 500 ml

    Normaalihinta €8,50 1,7 € / 100ml
    Alennushinta €8,50 Normaalihinta €9,39
    Säästät: -€0,89
    1,7 € / 100ml
  • Lacer Angular Interdental Brush Extrafine Soft 10 pieces
    -15%

    Lacer kulmikas, erittäin ohut ja pehmeä hammasväliharja, 10 kpl

    Normaalihinta €7,00 0,7 € / 1ud
    Alennushinta €7,00 Normaalihinta €8,20
    Säästät: -€1,20
    0,7 € / 1ud
  •  
  • Lacer Oral Care Mouthwash 500 ml
    -15%

    Lacer Suunhoito-suuvesi 500 ml

    Normaalihinta €7,70 1,54 € / 100ml
    Alennushinta €7,70 Normaalihinta €9,05
    Säästät: -€1,35
    1,54 € / 100ml
  •  
  • APIVITA Balancing Shampoo for Oily Hair with Peppermint and Propolis 250 ml
    -29%

    APIVITA Tasapainottava shampo rasvaiselle hiukselle, minttu ja propolis, 250 ml

    Normaalihinta €10,30 4,12 € / 100ml
    Alennushinta €10,30 Normaalihinta €14,60
    Säästät: -€4,30
    4,12 € / 100ml
  •  
  • Letiat4 kutinaa lievittävä hydrogeeli, 50 ml
    -19%

    Letiat4 kutinaa lievittävä hydrogeeli, 50 ml

    Normaalihinta €15,20 30,4 € / 100ml
    Alennushinta €15,20 Normaalihinta €18,82
    Säästät: -€3,62
    30,4 € / 100ml
  •  
  • Naturlider Age Splendor Hair Splendor With Catalase Canalblock, 135 Capsules
    -8%

    Naturlider Age Splendor -hiustenhoitovalmiste, jossa on katalasiaa ja Canalblockia, 135 kapselia

    Normaalihinta €46,40 0,34 € / 1ud
    Alennushinta €46,40 Normaalihinta €50,42
    Säästät: -€4,02
    0,34 € / 1ud
  • SEBAMED Olive Soap Free Emulsion Duplo,1500 ml
    -20%

    SEBAMED Saippuaton emulsio, oliivi, Duplo, 1500 ml

    Normaalihinta €21,90 1,46 € / 100ml
    Alennushinta €21,90 Normaalihinta €27,45
    Säästät: -€5,55
    1,46 € / 100ml
  • Lipikar Baume Ap+ Max, 75 ml
    -35%

    Lipikar Baume Ap+ Max, 75 ml

    Normaalihinta €9,30 12,4 € / 100ml
    Alennushinta €9,30 Normaalihinta €14,30
    Säästät: -€5,00
    12,4 € / 100ml
  • VITIS Duplo Whitening Toothpaste 2x100 ml - 163860
    -14%

    VITIS Duplo valkaisutahna 2 x 100 ml – 163860

    Normaalihinta €15,20 7,6 € / 100ml
    Alennushinta €15,20 Normaalihinta €17,62
    Säästät: -€2,42
    7,6 € / 100ml
  • SVR Topialyse Intensiivinen balsami 400 ml
    -31%

    SVR Topialyse Intensiivinen balsami 400 ml

    Normaalihinta €17,10 4,28 € / 100ml
    Alennushinta €17,10 Normaalihinta €24,90
    Säästät: -€7,80
    4,28 € / 100ml
  • VITIS Dental Tape with Fluoride and Mint 50 M
    -13%

    VITIS hammaslanka, fluoria ja minttua sisältävä, 50 m

    Normaalihinta €4,60 4,6 € / 1ud
    Alennushinta €4,60 Normaalihinta €5,30
    Säästät: -€0,70
    4,6 € / 1ud
  •  
  • Donnaplus Ginegel, 35 ml
    -24%

    Donnaplus Ginegel, 35 ml

    Normaalihinta €9,90 28,29 € / 100ml
    Alennushinta €9,90 Normaalihinta €13,01
    Säästät: -€3,11
    28,29 € / 100ml
  •  
  • Nosa Natural Tea Tree Oil Shampoo (Rose)
    -17%

    Nosa Natural -shampoo, teepuuöljy (vaaleanpunainen)

    Normaalihinta €7,00 7,0 € / 1ud
    Alennushinta €7,00 Normaalihinta €8,47
    Säästät: -€1,47
    7,0 € / 1ud
  • Mussvital Dermactive pehmentävä voide atooppiselle iholle, 750 ml
    -46%

    Mussvital Dermactive pehmentävä voide atooppiselle iholle, 750 ml

    Normaalihinta €13,00 1,73 € / 100ml
    Alennushinta €13,00 Normaalihinta €24,14
    Säästät: -€11,14
    1,73 € / 100ml
  • Ioox Queraderm Urea Cream, 150 ml
    -24%

    Ioox Queraderm urea-voide, 150 ml

    Normaalihinta €14,10 9,4 € / 100ml
    Alennushinta €14,10 Normaalihinta €18,53
    Säästät: -€4,43
    9,4 € / 100ml
  • Talcystin Cream 100 ml
    -20%

    Talquistina-voide 100 ml

    Normaalihinta €12,10 12,1 € / 100ml
    Alennushinta €12,10 Normaalihinta €15,10
    Säästät: -€3,00
    12,1 € / 100ml
  • Farmatint 5N Light Brown Permanent Colouring Gel
    -10%

    Farmatint 5N vaalea kastanja -geeli, pysyvä hiusväri

    Normaalihinta €10,40 10,4 € / 1ud
    Alennushinta €10,40 Normaalihinta €11,58
    Säästät: -€1,18
    10,4 € / 1ud
  • Kukident Pro Plus Firmness When Chewing, 40 Gr
    -18%

    Kukident Pro Plus – purentavakaus, 40 g

    Normaalihinta €8,90
    Alennushinta €8,90 Normaalihinta €10,91
    Säästät: -€2,01
  • Lacerfresh Gel Duplo, 125 ml
    -26%

    Lacerfresh Gel Duplo, 125 ml

    Normaalihinta €9,00 7,2 € / 100ml
    Alennushinta €9,00 Normaalihinta €12,10
    Säästät: -€3,10
    7,2 € / 100ml
  • Vagisil sisäinen kosteuttava geeli, 6 annostelijaa, 5 ml
    -15%

    Vagisil sisäinen kosteuttava geeli, 6 annostelijaa, 5 ml

    Normaalihinta €11,40 228,0 € / 100ml
    Alennushinta €11,40 Normaalihinta €13,47
    Säästät: -€2,07
    228,0 € / 100ml
  • Pilopeptan Woman Hair Repair Serum 30 ml
    -17%

    Pilopeptan Woman -hiustenkorjaava seerumi 30 ml

    Normaalihinta €10,20 34,0 € / 100ml
    Alennushinta €10,20 Normaalihinta €12,28
    Säästät: -€2,08
    34,0 € / 100ml
  • KIN Gingikin B5 Paste 125 ml
    -16%

    KIN Gingikin B5 -tahna 125 ml

    Normaalihinta €9,20 7,36 € / 100ml
    Alennushinta €9,20 Normaalihinta €10,98
    Säästät: -€1,78
    7,36 € / 100ml
  • Aftex Mouthwash 150 ml
    -11%

    Aftex-suuvesi 150 ml

    Normaalihinta €10,80
    Alennushinta €10,80 Normaalihinta €12,11
    Säästät: -€1,31