Kokoelma:

Hygiene

  •  
  • Drasanvi Shea Butter Soap , 100 gr
    -7%

    Drasanvi Karite-saippua, 100 g

    Normaalihinta €2,90 2,9 € / 100gr
    Alennushinta €2,90 Normaalihinta €3,11
    Säästät: -€0,21
    2,9 € / 100gr
  •  
  • Drasanvi Coconut Soap , 100 gr
    -10%

    Drasanvi-kookossaippua, 100 g

    Normaalihinta €2,80 2,8 € / 100gr
    Alennushinta €2,80 Normaalihinta €3,11
    Säästät: -€0,31
    2,8 € / 100gr
  • Drasanvi Chamomile Soap , 100 gr
    -10%

    Drasanvi Kamomillasaippua, 100 g

    Normaalihinta €2,80 2,8 € / 100gr
    Alennushinta €2,80 Normaalihinta €3,11
    Säästät: -€0,31
    2,8 € / 100gr
  • Drasanvi Crystal Mineral Alum Deodorant , 120 gr
    -21%

    Drasanvi-deodorantti, kristallinen mineraalialuna, 120 g

    Normaalihinta €7,60 6,33 € / 100gr
    Alennushinta €7,60 Normaalihinta €9,56
    Säästät: -€1,96
    6,33 € / 100gr
  •  
  • Marvis Triplo Toothpaste Whitening Mint, 3 x 85 Ml
    -29%

    Marvis Triplo -hammastahna, valkaiseva, minttu, 3 x 85 ml

    Normaalihinta €23,90
    Alennushinta €23,90 Normaalihinta €33,81
    Säästät: -€9,91
  •  
  • Sana-T On Clean Shampoo, 200 ml
    -6%

    Sana-T On Clean -shampoo, 200 ml

    Normaalihinta €15,50 7,75 € / 100ml
    Alennushinta €15,50 Normaalihinta €16,49
    Säästät: -€0,99
    7,75 € / 100ml
  •  
  • Sana-T On Regen Lotion, 125 ml
    -33%

    Sana-T On Regen -voide, 125 ml

    Normaalihinta €13,80 11,04 € / 100ml
    Alennushinta €13,80 Normaalihinta €20,62
    Säästät: -€6,82
    11,04 € / 100ml
  • Rene Furterer Sublime Shea Butter Masc Hydra 100Ml
    -27%

    Rene Furterer Sublime Karite Masc Hidra 100 ml

    Normaalihinta €18,90 18,9 € / 100ml
    Alennushinta €18,90 Normaalihinta €25,90
    Säästät: -€7,00
    18,9 € / 100ml
  • Kin Sensikin Paste 125 Ml
    -7%

    Kin Sensikin -tahna 125 ml

    Normaalihinta €9,60 7,68 € / 100ml
    Alennushinta €9,60 Normaalihinta €10,32
    Säästät: -€0,72
    7,68 € / 100ml
  •  
  •  
  • La Roche-Posay Lipikar Ap+ -puhdistusöljy – ärsytystä ehkäisevä vartalonpuhdistusaine atooppiselle iholle, 1000 ml
    -37%

    La Roche-Posay Lipikar Ap+ -puhdistusöljy – ärsytystä ehkäisevä vartalonpuhdistusaine atooppiselle iholle, 1000 ml

    Normaalihinta €19,20 1,92 € / 100ml
    Alennushinta €19,20 Normaalihinta €30,50
    Säästät: -€11,30
    1,92 € / 100ml
  •  
  • Kin Duplo Gingikin B5 Paste, 2 x 125 Ml
    -18%

    Kin Duplo Gingikin B5 -hammastahna, 2 x 125 ml

    Normaalihinta €18,10 7,24 € / 100ml
    Alennushinta €18,10 Normaalihinta €21,96
    Säästät: -€3,86
    7,24 € / 100ml
  •  
  • Kin Duplo Fluorkin Infantil Strawberry Rinse, 2 x 500 Ml
    -23%

    Kin Duplo Fluorkin Lasten mansikkamakuinen suuvesi, 2 x 500 ml

    Normaalihinta €13,80 1,38 € / 100ml
    Alennushinta €13,80 Normaalihinta €17,82
    Säästät: -€4,02
    1,38 € / 100ml
  • Kin Duplo Gingikin B5 Rinse, 2 x 1L
    -9%

    Kin Duplo Gingikin B5 suuvesi, 2 x 1 l

    Normaalihinta €30,70 1,54 € / 100ml
    Alennushinta €30,70 Normaalihinta €33,76
    Säästät: -€3,06
    1,54 € / 100ml
  • Perio Aid Duplo Alcohol Free Mouthwash Treatment, 2 x 500 Ml
    -19%

    Perio Aid Duplo alkoholiton suuvesi, 2 x 500 ml

    Normaalihinta €18,90 1,89 € / 100ml
    Alennushinta €18,90 Normaalihinta €23,40
    Säästät: -€4,50
    1,89 € / 100ml
  • Perio Aid Duplo Bioadhesive Gel, 2 x 30 Ml
    -11%

    Perio Aid Duplo -bioadheesiogeeli, 2 x 30 ml

    Normaalihinta €25,60 42,67 € / 100ml
    Alennushinta €25,60 Normaalihinta €28,86
    Säästät: -€3,26
    42,67 € / 100ml
  • Halita Duplo Alcohol-Free Mouthwash, 2 x 500 Ml
    -20%

    Halita Duplo alkoholiton suuvesi, 2 x 500 ml

    Normaalihinta €28,20 2,82 € / 100ml
    Alennushinta €28,20 Normaalihinta €35,34
    Säästät: -€7,14
    2,82 € / 100ml
  • Desensin Duplo Sensitive Teeth Anti-Cavity Toothpaste, 2 x 125 Ml
    -18%

    Desensin Duplo - hammasgeeli herkille hampaille, karieksen ehkäisyyn, 2 x 125 ml

    Normaalihinta €13,20 5,28 € / 100ml
    Alennushinta €13,20 Normaalihinta €16,10
    Säästät: -€2,90
    5,28 € / 100ml
  •  
  • Desensin Duplo Repair Mouthwash 2 x 500 Ml
    -6%

    Desensin Duplo Repair -suuvesi 2 x 500 ml

    Normaalihinta €21,70 2,17 € / 100ml
    Alennushinta €21,70 Normaalihinta €23,16
    Säästät: -€1,46
    2,17 € / 100ml
  •  
  • Lacer Duplo Sensilacer hammastahna, 2 x 125 ml
    -20%

    Lacer Duplo Sensilacer hammastahna, 2 x 125 ml

    Normaalihinta €12,80 5,12 € / 100ml
    Alennushinta €12,80 Normaalihinta €16,00
    Säästät: -€3,20
    5,12 € / 100ml
  • Lacer Duplo Chlorhexidine Mouthwash, 2 x 500 Ml
    -18%

    Lacer Duplo Klooriheksidiini-suuvesi, 2 x 500 ml

    Normaalihinta €15,20 1,52 € / 100ml
    Alennushinta €15,20 Normaalihinta €18,60
    Säästät: -€3,40
    1,52 € / 100ml
  • Gingilacer Duplo Toothpaste, 2 x 200 Ml
    -23%

    Gingilacer Duplo -hammastahna, 2 x 200 ml

    Normaalihinta €17,30 4,33 € / 100ml
    Alennushinta €17,30 Normaalihinta €22,40
    Säästät: -€5,10
    4,33 € / 100ml
  • Lacer Duplo Sensilacer suuvesi, 2 x 500 ml
    -21%

    Lacer Duplo Sensilacer suuvesi, 2 x 500 ml

    Normaalihinta €16,50 1,65 € / 100ml
    Alennushinta €16,50 Normaalihinta €21,00
    Säästät: -€4,50
    1,65 € / 100ml
  • Cannagyn Intimate Gel Bio 250Ml
    -35%

    Cannagyn Bio-intiimigeeli 250 ml

    Normaalihinta €10,00 4,0 € / 100ml
    Alennushinta €10,00 Normaalihinta €15,50
    Säästät: -€5,50
    4,0 € / 100ml
  • Alpecin C1 375 Ml
    -22%

    Alpecin C1 375 ml

    Normaalihinta €9,00 2,4 € / 100ml
    Alennushinta €9,00 Normaalihinta €11,60
    Säästät: -€2,60
    2,4 € / 100ml
  • Ynsadiet Manteliöljy + ruusunmarjaöljy, 250 ml
    -17%

    Ynsadiet Manteliöljy + ruusunmarjaöljy, 250 ml

    Normaalihinta €6,20 2,48 € / 100ml
    Alennushinta €6,20 Normaalihinta €7,50
    Säästät: -€1,30
    2,48 € / 100ml
  • Alpecin Black Edition 375 Ml
    -19%

    Alpecin Black Edition 375 ml

    Normaalihinta €10,40 2,77 € / 100ml
    Alennushinta €10,40 Normaalihinta €12,80
    Säästät: -€2,40
    2,77 € / 100ml
  • Ynsadiet makeamanteliöljy, 1 ml
    -12%

    Ynsadiet makeamanteliöljy, 1 ml

    Normaalihinta €16,80 1680,0 € / 100ml
    Alennushinta €16,80 Normaalihinta €19,10
    Säästät: -€2,30
    1680,0 € / 100ml
  • Alpecin Booster 200 Ml
    -14%

    Alpecin Booster 200 ml

    Normaalihinta €11,90 5,95 € / 100ml
    Alennushinta €11,90 Normaalihinta €13,90
    Säästät: -€2,00
    5,95 € / 100ml
  • Ynsadiet Teepuuöljy, 30 ml
    -25%

    Ynsadiet Teepuuöljy, 30 ml

    Normaalihinta €8,75 29,17 € / 100ml
    Alennushinta €8,75 Normaalihinta €11,60
    Säästät: -€2,85
    29,17 € / 100ml