Kokoelma:

Hygiene

  •  
  • KIN Dermin-Fkd Pediatrics Wipes 72 units
    -50%

    KIN Dermin-Fkd Pediatrics -pyyhkeet, 72 kpl

    Normaalihinta €3,60 0,05 € / 1ud
    Alennushinta €3,60 Normaalihinta €7,27
    Säästät: -€3,67
    0,05 € / 1ud
  •  
  • Klorane Baby Wipes Pack 3X70 units
    -22%

    Klorane Bebé -pyyhepakkaus, 3 x 70 kpl

    Normaalihinta €9,80 0,05 € / 1ud
    Alennushinta €9,80 Normaalihinta €12,60
    Säästät: -€2,80
    0,05 € / 1ud
  • Waterwipes Biodegradable Baby Wipes, 60 pcs.
    -11%

    Waterwipes biohajoavat vauvanpyyhkeet, 60 kpl

    Normaalihinta €3,40 0,06 € / 1ud
    Alennushinta €3,40 Normaalihinta €3,81
    Säästät: -€0,41
    0,06 € / 1ud
  • Waterwipes Biodegradable Baby Wipes 4x60, 240 pcs.
    -21%

    Waterwipes biohajoavat vauvanpyyhkeet 4x60, 240 kpl

    Normaalihinta €13,70 0,06 € / 1ud
    Alennushinta €13,70 Normaalihinta €17,34
    Säästät: -€3,64
    0,06 € / 1ud
  •  
  • Acofarbaby Cotton Breastfeeding Pads 36 units
    -12%

    Acofarbaby imetysliinat, puuvillaa, 36 kpl

    Normaalihinta €4,30 0,12 € / 1ud
    Alennushinta €4,30 Normaalihinta €4,87
    Säästät: -€0,57
    0,12 € / 1ud
  •  
  • Waterwipes Baby Wipes Biodegradable, 28 pieces
    -32%

    Waterwipes: biohajoavat vauvanpyyhkeet, 28 kpl

    Normaalihinta €1,90 0,07 € / 1ud
    Alennushinta €1,90 Normaalihinta €2,80
    Säästät: -€0,90
    0,07 € / 1ud
  •  
  • Mustela puhdistuspyyhkeet, joissa on orgaanista avokadoa, 60 kpl
    -24%

    Mustela puhdistuspyyhkeet, joissa on orgaanista avokadoa, 60 kpl

    Normaalihinta €6,90 0,12 € / 1ud
    Alennushinta €6,90 Normaalihinta €9,05
    Säästät: -€2,15
    0,12 € / 1ud
  • Uriage Baby 1st Soothing Oil Balm 200 ml
    -27%

    Uriage Bebé 1. rauhoittava öljybalsami 200 ml

    Normaalihinta €11,30 5,65 € / 100ml
    Alennushinta €11,30 Normaalihinta €15,40
    Säästät: -€4,10
    5,65 € / 100ml
  • Klorane Baby Cleansing Wipes 70 units
    -23%

    Klorane Bebé -puhdistuspyyhkeet, 70 kpl

    Normaalihinta €6,50 0,09 € / 1ud
    Alennushinta €6,50 Normaalihinta €8,40
    Säästät: -€1,90
    0,09 € / 1ud
  •  
  • Mustela BIO-puuvillapyyhkeet, 60 kpl
    -8%

    Mustela BIO-puuvillapyyhkeet, 60 kpl

    Normaalihinta €6,40 0,11 € / 1ud
    Alennushinta €6,40 Normaalihinta €6,95
    Säästät: -€0,55
    0,11 € / 1ud
  •  
  • Chicco Antibacterial Absorbent Pads 60 Units
    -11%

    Chicco antibakteeriset imukykyiset lakkit, 60 kpl

    Normaalihinta €7,80 0,13 € / 1ud
    Alennushinta €7,80 Normaalihinta €8,77
    Säästät: -€0,97
    0,13 € / 1ud
  •  
  • Chicco Antibacterial Absorbent Pads 30 Units
    -22%

    Chicco antibakteeriset imeytyslevyt, 30 kpl

    Normaalihinta €4,80 0,16 € / 1ud
    Alennushinta €4,80 Normaalihinta €6,18
    Säästät: -€1,38
    0,16 € / 1ud
  •  
  • Tensoderm Scrub Paste 50 ml
    -18%

    Tensoderm Scrub -voide 50 ml

    Normaalihinta €13,70 27,4 € / 100ml
    Alennushinta €13,70 Normaalihinta €16,74
    Säästät: -€3,04
    27,4 € / 100ml
  • Klorane Baby Cleansing Wipes, 25 units
    -13%

    Klorane vauvan puhdistuspyyhkeet, 25 kpl

    Normaalihinta €4,20 0,17 € / 1ud
    Alennushinta €4,20 Normaalihinta €4,80
    Säästät: -€0,60
    0,17 € / 1ud
  • SEBAMED Baby Oil Wipes 70 Units
    -17%

    SEBAMED Baby -öljypyyhkeet, 70 kpl

    Normaalihinta €9,60 0,14 € / 1ud
    Alennushinta €9,60 Normaalihinta €11,57
    Säästät: -€1,97
    0,14 € / 1ud
  • NUK Ultra Dry Protective Discs
    -36%

    NUK Ultra Dry -suojalevyt

    Normaalihinta €11,70 11,7 € / 1ud
    Alennushinta €11,70 Normaalihinta €18,24
    Säästät: -€6,54
    11,7 € / 1ud
  • NUK Turvasakset 1 kpl
    -21%

    NUK Turvasakset 1 kpl

    Normaalihinta €4,50 4,5 € / 1ud
    Alennushinta €4,50 Normaalihinta €5,72
    Säästät: -€1,22
    4,5 € / 1ud
  • Vichy Pureté Thermale Soothing Perfecting Toner 200 ml
    -20%

    Vichy Pureté Thermale Rauhoittava ja ihoa tasoittava kasvovesi 200 ml

    Normaalihinta €17,90 8,95 € / 100ml
    Alennushinta €17,90 Normaalihinta €22,50
    Säästät: -€4,60
    8,95 € / 100ml
  •  
  • Waterwipes Bio biohajoavat vauvanpyyhkeet 12x60, 720 kpl
    -21%

    Waterwipes Bio biohajoavat vauvanpyyhkeet 12x60, 720 kpl

    Normaalihinta €36,40 0,05 € / 1ud
    Alennushinta €36,40 Normaalihinta €45,81
    Säästät: -€9,41
    0,05 € / 1ud
  •  
  • Uriage Xemose PSO rauhoittava tiiviste 150 ml
    -24%

    Uriage Xemose PSO rauhoittava tiiviste 150 ml

    Normaalihinta €15,60 10,4 € / 100ml
    Alennushinta €15,60 Normaalihinta €20,50
    Säästät: -€4,90
    10,4 € / 100ml
  • VITIS Gingival Mouthwash, 500ml
    -10%

    VITIS Ikenien suuvesi, 500 ml

    Normaalihinta €10,30 2,06 € / 100ml
    Alennushinta €10,30 Normaalihinta €11,47
    Säästät: -€1,17
    2,06 € / 100ml
  • Acm Laboratoires Rosakalm Micellar Cleansing Water 250Ml.
    -23%

    Acm Laboratoires Rosakalm - puhdistava misellivesi 250 ml.

    Normaalihinta €7,50 3,0 € / 100ml
    Alennushinta €7,50 Normaalihinta €9,79
    Säästät: -€2,29
    3,0 € / 100ml
  • So'Bio Etic Lavender School Hair Spray 100Ml.
    -28%

    So´Bio Etic -laventelinen hiussuihke koululaisille, 100 ml.

    Normaalihinta €7,80 7,8 € / 100ml
    Alennushinta €7,80 Normaalihinta €10,86
    Säästät: -€3,06
    7,8 € / 100ml
  • Alvita Glitter Wipes, 12 Units
    -23%

    Alvita-kimallusliinat, 12 kpl

    Normaalihinta €3,60 0,3 € / 1ud
    Alennushinta €3,60 Normaalihinta €4,70
    Säästät: -€1,10
    0,3 € / 1ud
  • Alvita Make-up Remover Wipes, 25 Units
    -32%

    Alvita-meikinpoistopyyhkeet, 25 kpl

    Normaalihinta €1,90 0,08 € / 1ud
    Alennushinta €1,90 Normaalihinta €2,80
    Säästät: -€0,90
    0,08 € / 1ud
  • Alqvimia Eb Balance Facial Mask 1 pc.
    -17%

    Alqvimia Eb Balance -kasvonaamio, 1 kpl

    Normaalihinta €11,20 11,2 € / 1ud
    Alennushinta €11,20 Normaalihinta €13,50
    Säästät: -€2,30
    11,2 € / 1ud
  • Alqvimia Eb Calm Facial Mask 1 pc.
    -17%

    Alqvimia Eb Calm -kasvonaamio, 1 kpl.

    Normaalihinta €11,20 11,2 € / 1ud
    Alennushinta €11,20 Normaalihinta €13,50
    Säästät: -€2,30
    11,2 € / 1ud
  • Alqvimia Eb Nourish Face Mask 1 pc.
    -11%

    Alqvimia Eb Nourish -kasvonaamio, 1 kpl

    Normaalihinta €12,00 12,0 € / 1ud
    Alennushinta €12,00 Normaalihinta €13,50
    Säästät: -€1,50
    12,0 € / 1ud
  • Alqvimia Eb Rejuvenate Face Mask 1 pc.
    -11%

    Alqvimia Eb Rejuvenate -kasvonaamio, 1 kpl

    Normaalihinta €12,00 12,0 € / 1ud
    Alennushinta €12,00 Normaalihinta €13,50
    Säästät: -€1,50
    12,0 € / 1ud
  • Alqvimia Eb White Light Face Mask 1 pc.
    -19%

    Alqvimia Eb White Light -kasvonaamio, 1 kpl.

    Normaalihinta €10,90 10,9 € / 1ud
    Alennushinta €10,90 Normaalihinta €13,50
    Säästät: -€2,60
    10,9 € / 1ud