Kokoelma:

Hygiene

  •  
  • KIN FluorKIN Calcium Paste 75 ml
    -15%

    KIN FluorKIN Kalsiumhammastahna 75 ml

    Normaalihinta €6,20
    Alennushinta €6,20 Normaalihinta €7,30
    Säästät: -€1,10
  •  
  • Fluocaril Junior Bubble Gel 2X75 ml
    -18%

    Fluocaril Junior Gel Bubble 2 x 75 ml

    Normaalihinta €6,10 8,13 € / 100ml
    Alennushinta €6,10 Normaalihinta €7,48
    Säästät: -€1,38
    8,13 € / 100ml
  • Ozoaqua Ozointim Ozonised Oil Intimate Hygiene Gel 200ml
    -12%

    Ozoaqua Ozointim -intimihygienigeeli, jossa on otsonoitua öljyä, 200 ml

    Normaalihinta €13,10 6,55 € / 100ml
    Alennushinta €13,10 Normaalihinta €14,95
    Säästät: -€1,85
    6,55 € / 100ml
  • Isdin Germisdin Intimate Gel 250 Ml
    -16%

    Isdin Germisdin intiimigeeli 250 ml

    Normaalihinta €7,20 2,88 € / 100ml
    Alennushinta €7,20 Normaalihinta €8,55
    Säästät: -€1,35
    2,88 € / 100ml
  •  
  • Be+ Atopia Care Atopic Skin Moisturising and Nourishing Cream 400 ml
    -12%

    Be+ Atopia kosteuttava ja ravitseva voide atooppiselle iholle 400 ml

    Normaalihinta €25,50 6,38 € / 100ml
    Alennushinta €25,50 Normaalihinta €28,84
    Säästät: -€3,34
    6,38 € / 100ml
  •  
  • VITIS Gingival Pack Toothpaste 100 ml + Mouthwash 500 ml
    -12%

    VITIS Pack - Ikenet: Hammastahna 100 ml + Suuvesi 500 ml

    Normaalihinta €14,70 2,45 € / 100ml
    Alennushinta €14,70 Normaalihinta €16,66
    Säästät: -€1,96
    2,45 € / 100ml
  •  
  • Lacer Oros Toothpaste 125 ml
    -23%

    Lacer Oros hammastahna 125 ml

    Normaalihinta €6,30 5,04 € / 100ml
    Alennushinta €6,30 Normaalihinta €8,20
    Säästät: -€1,90
    5,04 € / 100ml
  • Gema Herrerías Kehon suojaava voide, 250 ml
    -28%

    Gema Herrerías Kehon suojaava voide, 250 ml

    Normaalihinta €19,40 7,76 € / 100ml
    Alennushinta €19,40 Normaalihinta €26,90
    Säästät: -€7,50
    7,76 € / 100ml
  • Braun Silk-Épil 9 SES9-000, Electric Epilator For Women
    -23%

    Braun Silk-Épil 9 SES9-000, sähköinen karvanpoistolaite naisille

    Normaalihinta €130,10 130,1 € / 1ud
    Alennushinta €130,10 Normaalihinta €169,99
    Säästät: -€39,89
    130,1 € / 1ud
  •  
  • Yotuel Farma B5 Whitening Toothpaste 50 ml
    -23%

    Yotuel Farma B5 valkaiseva hammastahna 50 ml

    Normaalihinta €7,80 15,6 € / 100ml
    Alennushinta €7,80 Normaalihinta €10,08
    Säästät: -€2,28
    15,6 € / 100ml
  •  
  • Ducray Pack Kelual DS Shampoo + Elution 200ml
    -23%

    Ducray Pack Kelual DS -shampoo + huuhteluaine 200 ml

    Normaalihinta €22,50 7,5 € / 100ml
    Alennushinta €22,50 Normaalihinta €29,30
    Säästät: -€6,80
    7,5 € / 100ml
  •  
  • APIVITA My Colour Elixir N7.35
    -34%

    APIVITA My Color Elixir N7.35

    Normaalihinta €10,60
    Alennushinta €10,60 Normaalihinta €16,00
    Säästät: -€5,40
  •  
  • Interprox Plus Interproximal Micro Toothbrush 6 pieces
    -18%

    Interprox Plus -interproksimaalinen hammasharja, Micro, 6 kpl

    Normaalihinta €5,40 0,9 € / 1ud
    Alennushinta €5,40 Normaalihinta €6,59
    Säästät: -€1,19
    0,9 € / 1ud
  • BIODERMA Atoderm Intensive Gel-Cream 500 ml
    -29%

    BIODERMA Atoderm Intensive geelivoide 500 ml

    Normaalihinta €17,10 3,42 € / 100ml
    Alennushinta €17,10 Normaalihinta €23,95
    Säästät: -€6,85
    3,42 € / 100ml
  • SEBAMED Soap-free Emulsion Gel with Olive Oil 1000 ml
    -21%

    SEBAMED saippuaton geeliemulsio, jossa on oliiviöljyä, 1000 ml

    Normaalihinta €17,30
    Alennushinta €17,30 Normaalihinta €21,95
    Säästät: -€4,65
  • Iraltone Forte Melatonin, Pack 3 x 60 units
    -53%

    Iraltone Forte Melatonin, pakkaus 3 x 60 kappaletta

    Normaalihinta €49,20 0,27 € / 1ud
    Alennushinta €49,20 Normaalihinta €104,28
    Säästät: -€55,08
    0,27 € / 1ud
  • Fluocaril Whitener 2x75 mg
    -17%

    Fluocaril valkaisuaine 2 x 75 mg

    Normaalihinta €7,10 7,1 € / 1ud
    Alennushinta €7,10 Normaalihinta €8,60
    Säästät: -€1,50
    7,1 € / 1ud
  • Ioox Actifol Follicular Activator Lotion 200 ml
    -19%

    Ioox Actifol follikkelien aktivoiva voide 200 ml

    Normaalihinta €18,00
    Alennushinta €18,00 Normaalihinta €22,27
    Säästät: -€4,27
  •  
  • Vea Nails Protective Nail Oil 8 ml
    -9%

    Vea Nails -kynsien suojaöljy 8 ml

    Normaalihinta €12,00 150,0 € / 100ml
    Alennushinta €12,00 Normaalihinta €13,16
    Säästät: -€1,16
    150,0 € / 100ml
  •  
  • APIVITA My Colour Elixir N6.35
    -15%

    APIVITA My Color Elixir N6.35

    Normaalihinta €10,60 10,6 € / 1ud
    Alennushinta €10,60 Normaalihinta €12,42
    Säästät: -€1,82
    10,6 € / 1ud
  • KIN Care Rinse 250 ml
    -19%

    KIN Care huuhteluaine 250 ml

    Normaalihinta €12,00 4,8 € / 100ml
    Alennushinta €12,00 Normaalihinta €14,89
    Säästät: -€2,89
    4,8 € / 100ml
  • Weleda Skin Food Essential Nourishing Care 75 ml
    -25%

    Weleda Skin Food - ravitseva perushoito 75 ml

    Normaalihinta €11,80
    Alennushinta €11,80 Normaalihinta €15,70
    Säästät: -€3,90
  • A-Derma Exomega Control Emollient Balm 400ml
    -27%

    A-Derma Exomega Control Emollient Balm 400ml

    Normaalihinta €18,00 4,5 € / 100ml
    Alennushinta €18,00 Normaalihinta €24,80
    Säästät: -€6,80
    4,5 € / 100ml
  • Iraltone talin tuotantoa säätelevä shampo, 200 ml
    -18%

    Iraltone talin tuotantoa säätelevä shampo, 200 ml

    Normaalihinta €11,40 5,7 € / 100ml
    Alennushinta €11,40 Normaalihinta €13,94
    Säästät: -€2,54
    5,7 € / 100ml
  • KIN FluorKIN Children's Toothpaste, 75+25, 2X1, 0-6 Years
    -10%

    KIN FluorKIN -lasten hammastahna, 75+25, 2X1, 0–6 vuotta

    Normaalihinta €5,20 5,2 € / 1ud
    Alennushinta €5,20 Normaalihinta €5,78
    Säästät: -€0,58
    5,2 € / 1ud
  • Isdin Psorisdin Smooth -voide 50 ml
    -18%

    Isdin Psorisdin Smooth -voide 50 ml

    Normaalihinta €11,89 23,78 € / 100ml
    Alennushinta €11,89 Normaalihinta €14,55
    Säästät: -€2,66
    23,78 € / 100ml
  • Letiat4 Intensive, 100 ml
    -15%

    Letiat4 Intensive, 100 ml

    Normaalihinta €20,20 20,2 € / 100ml
    Alennushinta €20,20 Normaalihinta €23,79
    Säästät: -€3,59
    20,2 € / 100ml
  • KIN Forte Gingival Rinse 500 ml
    -13%

    KIN Forte -ienhuuhtelu 500 ml

    Normaalihinta €11,30
    Alennushinta €11,30 Normaalihinta €13,05
    Säästät: -€1,75
  • KIN Fkd Whitener 125 ml 2X1
    -21%

    KIN Fkd valkaisuaine 125 ml 2×1

    Normaalihinta €9,10 7,28 € / 100ml
    Alennushinta €9,10 Normaalihinta €11,47
    Säästät: -€2,37
    7,28 € / 100ml
  • KIN Gingival Complex Rinse 500 ml
    -18%

    KIN Gingival Complex -suuvesi 500 ml

    Normaalihinta €11,20
    Alennushinta €11,20 Normaalihinta €13,63
    Säästät: -€2,43