Kokoelma:

Hygiene

  •  
  • Herbora Mimesis Sensations Hair Conditioner 250ml.
    -11%

    Herbora Mimesis Sensations hiushoitoaine 250 ml.

    Normaalihinta €15,20 6,08 € / 100ml
    Alennushinta €15,20 Normaalihinta €17,15
    Säästät: -€1,95
    6,08 € / 100ml
  •  
  • Madara Shine & Vitality Conditioner 200Ml.
    -51%

    Madara Hoitoaine, kiiltoa ja elinvoimaa, 200 ml.

    Normaalihinta €11,80 5,9 € / 100ml
    Alennushinta €11,80 Normaalihinta €24,15
    Säästät: -€12,35
    5,9 € / 100ml
  • Noah Conditioning Hair Butter 250Ml.
    -10%

    Noah hiustenhoitoöljy 250 ml.

    Normaalihinta €13,60 5,44 € / 100ml
    Alennushinta €13,60 Normaalihinta €15,05
    Säästät: -€1,45
    5,44 € / 100ml
  • Noah Anti-Frizz Hair Milk 150Ml.
    -12%

    Noah hiustenhoitoaine, joka ehkäisee pörröisyyttä, 150 ml.

    Normaalihinta €11,80 7,87 € / 100ml
    Alennushinta €11,80 Normaalihinta €13,37
    Säästät: -€1,57
    7,87 € / 100ml
  •  
  • Corpore Sano Henna Mahogany Colouring Cream 80Ml.
    -15%

    Corpore Sano -henna-värivoide, mahonki, 80 ml.

    Normaalihinta €7,10 8,88 € / 100ml
    Alennushinta €7,10 Normaalihinta €8,32
    Säästät: -€1,22
    8,88 € / 100ml
  •  
  • Noah Protective Colour Mask 500Ml.
    -10%

    Noah-suojanaamio, väri, 500 ml.

    Normaalihinta €18,60 3,72 € / 100ml
    Alennushinta €18,60 Normaalihinta €20,58
    Säästät: -€1,98
    3,72 € / 100ml
  •  
  • Noah Colour Protection Spray 150Ml.
    -35%

    Noah-värinsuojasuihke 150 ml.

    Normaalihinta €13,10 8,73 € / 100ml
    Alennushinta €13,10 Normaalihinta €20,29
    Säästät: -€7,19
    8,73 € / 100ml
  • Noah Protective Colour Mask 200Ml.
    -37%

    Noah-suojanaamio, väri, 200 ml.

    Normaalihinta €12,00 6,0 € / 100ml
    Alennushinta €12,00 Normaalihinta €18,96
    Säästät: -€6,96
    6,0 € / 100ml
  • Original Botanic Color Protect Women 3 In 1 Colour Mask 250 Gr
    -44%

    Original Botanic Color Protect Women 3-in-1 -naamio värjätyille hiuksille, 250 g

    Normaalihinta €21,00 8,4 € / 100gr
    Alennushinta €21,00 Normaalihinta €37,73
    Säästät: -€16,73
    8,4 € / 100gr
  •  
  • Sendo Colour Protecting Conditioner, 250 Ml
    -28%

    Sendo värinsuojava hoitoaine, 250 ml

    Normaalihinta €7,30 2,92 € / 100ml
    Alennushinta €7,30 Normaalihinta €10,20
    Säästät: -€2,90
    2,92 € / 100ml
  •  
  • Sendo Colour Protection Mask, 200 Ml
    -28%

    Sendo Värinsuojanaamio, 200 ml

    Normaalihinta €9,50 4,75 € / 100ml
    Alennushinta €9,50 Normaalihinta €13,20
    Säästät: -€3,70
    4,75 € / 100ml
  •  
  • Sendo Colour Protection Spray, 100 Ml
    -27%

    Sendo-värinsuojaspray, 100 ml

    Normaalihinta €10,30 10,3 € / 100ml
    Alennushinta €10,30 Normaalihinta €14,05
    Säästät: -€3,75
    10,3 € / 100ml
  •  
  • Kijani Lip Balm Stick 10Ml.
    -5%

    Kijani huulivoidepuikko 10 ml.

    Normaalihinta €5,80 58,0 € / 100ml
    Alennushinta €5,80 Normaalihinta €6,11
    Säästät: -€0,31
    58,0 € / 100ml
  • Sendo Nourishing Conditioner, 250 Ml
    -29%

    Sendo ravitseva hoitoaine, 250 ml

    Normaalihinta €7,20 2,88 € / 100ml
    Alennushinta €7,20 Normaalihinta €10,20
    Säästät: -€3,00
    2,88 € / 100ml
  • Sendo Nourishing Mask, 200 Ml
    -27%

    Sendo ravitseva kasvonaamio, 200 ml

    Normaalihinta €9,70 4,85 € / 100ml
    Alennushinta €9,70 Normaalihinta €13,20
    Säästät: -€3,50
    4,85 € / 100ml
  • Original Botanic Conditioner Total Repair Women Damaged 250Ml.
    -8%

    Original Botanic Total Repair -hoitoaine naisille vaurioituneille hiuksille, 250 ml.

    Normaalihinta €22,00 8,8 € / 100ml
    Alennushinta €22,00 Normaalihinta €23,79
    Säästät: -€1,79
    8,8 € / 100ml
  • Phyto Nourishing Conditioner , 175 ml
    -29%

    Phyto Nutrition -hoitoaine, 175 ml

    Normaalihinta €12,70 7,26 € / 100ml
    Alennushinta €12,70 Normaalihinta €17,90
    Säästät: -€5,20
    7,26 € / 100ml
  • Sendo Repairing Shampoo, 250 Ml
    -29%

    Sendo korjaava shampoo, 250 ml

    Normaalihinta €7,00 2,8 € / 100ml
    Alennushinta €7,00 Normaalihinta €9,80
    Säästät: -€2,80
    2,8 € / 100ml
  •  
  • Sendo Repairing Conditioner, 250 Ml
    -26%

    Sendo korjaava hoitoaine, 250 ml

    Normaalihinta €7,50 3,0 € / 100ml
    Alennushinta €7,50 Normaalihinta €10,20
    Säästät: -€2,70
    3,0 € / 100ml
  •  
  • Sendo Repairing Mask, 200 Ml
    -27%

    Sendo korjaava kasvonaamio, 200 ml

    Normaalihinta €9,70 4,85 € / 100ml
    Alennushinta €9,70 Normaalihinta €13,20
    Säästät: -€3,50
    4,85 € / 100ml
  • Sendo Repair Lotion, 100 Ml
    -27%

    Sendo korjaava voide, 100 ml

    Normaalihinta €11,20 11,2 € / 100ml
    Alennushinta €11,20 Normaalihinta €15,30
    Säästät: -€4,10
    11,2 € / 100ml
  • Sendo Leave-In Conditioner for Daily Use, 150 Ml
    -30%

    Sendo päivittäiseen käyttöön tarkoitettu huuhtelematon hoitoaine, 150 ml

    Normaalihinta €8,00 5,33 € / 100ml
    Alennushinta €8,00 Normaalihinta €11,50
    Säästät: -€3,50
    5,33 € / 100ml
  • Original Botanic Curly Women Method Mask Curly Hair 250 Gr
    -8%

    Original Botanic -kasvonaamio, Curly Women -menetelmä, kihara hiukset, 250 g

    Normaalihinta €36,10 14,44 € / 100gr
    Alennushinta €36,10 Normaalihinta €39,05
    Säästät: -€2,95
    14,44 € / 100gr
  • Tree Hut Sugar Scrub, Tropic Glow, 510 gr
    -23%

    Tree Hut -sokerikuorinta, Tropic Glow, 510 g

    Normaalihinta €21,30 4,18 € / 100gr
    Alennushinta €21,30 Normaalihinta €27,58
    Säästät: -€6,28
    4,18 € / 100gr
  • Papilocare Anal Gel 7 Cannulas, 5 ml
    -5%

    Papilocare-peräaukon geeli, 7 kanyyliä, 5 ml

    Normaalihinta €31,10 622,0 € / 100ml
    Alennushinta €31,10 Normaalihinta €32,74
    Säästät: -€1,64
    622,0 € / 100ml
  • Natura Siberica Hair Evolution D-Tox Cleansing Clay Na, 245 ml
    -5%

    Natura Siberica Hair Evolution D-Tox puhdistava savi Na, 245 ml

    Normaalihinta €5,50 2,24 € / 100ml
    Alennushinta €5,50 Normaalihinta €5,79
    Säästät: -€0,29
    2,24 € / 100ml
  • Herpecare Tube, 10 g
    -5%

    Herpecare-putki, 10 g

    Normaalihinta €15,00 150,0 € / 100gr
    Alennushinta €15,00 Normaalihinta €15,79
    Säästät: -€0,79
    150,0 € / 100gr
  • Apivita Men Hair Loss Toning Shampoo 500 ml
    -6%

    Apivita Men Vahvistava shampoo hiustenlähtöön 500 ml

    Normaalihinta €16,20
    Alennushinta €16,20 Normaalihinta €17,16
    Säästät: -€0,96
  • Acm Novophane Reactional Anti-Hair Loss Lotion, 100 ml
    -24%

    Acm Novophane Reactional hiustenlähtöä estävä voide, 100 ml

    Normaalihinta €20,10 20,1 € / 100ml
    Alennushinta €20,10 Normaalihinta €26,42
    Säästät: -€6,32
    20,1 € / 100ml
  • Benecos Beard Oil For Men 30Ml. Vegan
    -14%

    Benecos Partaöljy For Men 30 ml. Vegaaninen

    Normaalihinta €7,30 24,33 € / 100ml
    Alennushinta €7,30 Normaalihinta €8,49
    Säästät: -€1,19
    24,33 € / 100ml