Kokoelma:

Hygiene

  •  
  • LOTIGEN REPAIR SHAMPOO 100 ML
    -8%

    LOTIGEN KORJAAVA SHAMPOO 100 ML

    Normaalihinta €3,20 3,2 € / 100ml
    Alennushinta €3,20 Normaalihinta €3,47
    Säästät: -€0,27
    3,2 € / 100ml
  •  
  • Labnatur Bio Moisturising Hand Cream for Sensitive Skin 50M Bio
    -5%

    Labnatur Bio kosteuttava käsivoide herkälle iholle 50 ml Bio

    Normaalihinta €3,20 3,2 € / 1ud
    Alennushinta €3,20 Normaalihinta €3,37
    Säästät: -€0,17
    3,2 € / 1ud
  • Ynsadiet-hunajasaippua, 100 g
    -5%

    Ynsadiet-hunajasaippua, 100 g

    Normaalihinta €3,10 3,1 € / 100gr
    Alennushinta €3,10 Normaalihinta €3,26
    Säästät: -€0,16
    3,1 € / 100gr
  • Ynsadiet Jojoba-saippua, 100 g
    -5%

    Ynsadiet Jojoba-saippua, 100 g

    Normaalihinta €2,80 2,8 € / 100gr
    Alennushinta €2,80 Normaalihinta €2,95
    Säästät: -€0,15
    2,8 € / 100gr
  •  
  • Ynsadiet Argan-saippua, 100 g
    -5%

    Ynsadiet Argan-saippua, 100 g

    Normaalihinta €3,10 3,1 € / 100gr
    Alennushinta €3,10 Normaalihinta €3,26
    Säästät: -€0,16
    3,1 € / 100gr
  •  
  • Essabo Argan Soap 100Gr.
    -12%

    Essabo Argan-saippua 100 g.

    Normaalihinta €3,00 3,0 € / 100gr
    Alennushinta €3,00 Normaalihinta €3,40
    Säästät: -€0,40
    3,0 € / 100gr
  •  
  • Instituto Español Aloe Lotion - 500 Ml.
    -30%

    Instituto Español Aloe-voide – 500 ml.

    Normaalihinta €2,68 0,54 € / 100ml
    Alennushinta €2,68 Normaalihinta €3,83
    Säästät: -€1,15
    0,54 € / 100ml
  • Agafia Volumising and Strengthening Shampoo 260Ml. Vegan
    -41%

    Agafia Volyymia lisäävä ja vahvistava shampo 260 ml. Vegaaninen

    Normaalihinta €2,90 1,12 € / 100ml
    Alennushinta €2,90 Normaalihinta €4,94
    Säästät: -€2,04
    1,12 € / 100ml
  • Aromasensia Luminous Soap 100Gr
    -5%

    Aromasensia Luminoso-saippua 100 g

    Normaalihinta €3,40 3,4 € / 100gr
    Alennushinta €3,40 Normaalihinta €3,58
    Säästät: -€0,18
    3,4 € / 100gr
  •  
  • Alvita Deodorant White Tea, 50 ml
    -34%

    Alvita Valkoisen teen deodorantti, 50 ml

    Normaalihinta €2,30 4,6 € / 100ml
    Alennushinta €2,30 Normaalihinta €3,50
    Säästät: -€1,20
    4,6 € / 100ml
  •  
  • Ynsadiet-savisaippua, 100 g
    -5%

    Ynsadiet-savisaippua, 100 g

    Normaalihinta €3,10 3,1 € / 100gr
    Alennushinta €3,10 Normaalihinta €3,26
    Säästät: -€0,16
    3,1 € / 100gr
  •  
  • Ynsadiet-propolisaippua, 100 g
    -5%

    Ynsadiet-propolisaippua, 100 g

    Normaalihinta €3,10 3,1 € / 100gr
    Alennushinta €3,10 Normaalihinta €3,26
    Säästät: -€0,16
    3,1 € / 100gr
  •  
  • Ynsadiet-kaurasaippua, 100 g
    -5%

    Ynsadiet-kaurasaippua, 100 g

    Normaalihinta €3,10 3,1 € / 100gr
    Alennushinta €3,10 Normaalihinta €3,26
    Säästät: -€0,16
    3,1 € / 100gr
  • Drasanvi Propolis Soap , 100 gr
    -6%

    Drasanvi Propolis-saippua, 100 g

    Normaalihinta €2,93 2,93 € / 100gr
    Alennushinta €2,93 Normaalihinta €3,11
    Säästät: -€0,18
    2,93 € / 100gr
  • Irisana Bambu Kids Toothbrush Pink. Ir01.Bkids.Rs
    -14%

    Irisana Bambu Kids -hammasharja, vaaleanpunainen. Ir01.Bkids.Rs

    Normaalihinta €2,40 2,4 € / 1ud
    Alennushinta €2,40 Normaalihinta €2,80
    Säästät: -€0,40
    2,4 € / 1ud
  • Drasanvi Oatmeal Soap , 100 gr
    -7%

    Drasanvi-kaurasaippua, 100 g

    Normaalihinta €2,90 2,9 € / 100gr
    Alennushinta €2,90 Normaalihinta €3,11
    Säästät: -€0,21
    2,9 € / 100gr
  • Evax Cottonlike Extra Night Pads With Wings, 10 units
    -24%

    Evax Cottonlike Extra-yösiteet siivillä, 10 kpl

    Normaalihinta €2,90 0,29 € / 1ud
    Alennushinta €2,90 Normaalihinta €3,84
    Säästät: -€0,94
    0,29 € / 1ud
  • Interapothek Silky Hand Cream, 30 ml
    -14%

    Interapothek Seda-käsivoide, 30 ml

    Normaalihinta €1,20 4,0 € / 100ml
    Alennushinta €1,20 Normaalihinta €1,40
    Säästät: -€0,20
    4,0 € / 100ml
  •  
  • Interapothek Anti-spot Hand Cream, 50 ml
    -25%

    Interapothek Käsivoide, joka ehkäisee pigmenttimuutoksia, 50 ml

    Normaalihinta €2,10 4,2 € / 100ml
    Alennushinta €2,10 Normaalihinta €2,79
    Säästät: -€0,69
    4,2 € / 100ml
  •  
  • Old Spice Captain 2 In 1 Shower Gel & Shampoo 400Ml
    -17%

    Old Spice Captain 2-in-1-suihkugeeli ja shampoo 400 ml

    Normaalihinta €3,20 0,8 € / 100ml
    Alennushinta €3,20 Normaalihinta €3,85
    Säästät: -€0,65
    0,8 € / 100ml
  • Plantapol Natural Green Clay Soap 100Gr
    -31%

    Plantapol luonnonmukainen saippua, vihreää savea, 100 g

    Normaalihinta €2,20 2,2 € / 100gr
    Alennushinta €2,20 Normaalihinta €3,19
    Säästät: -€0,99
    2,2 € / 100gr
  • Carefree Cotton Flexiform Fragrance-Free Nonscented Absorbency Panty Liner, 30 Units
    -9%

    Carefree Cotton Flexiform -pikkuhoususuojat, normaali imukyky, hajusteeton, 30 kpl

    Normaalihinta €1,90 0,06 € / 1ud
    Alennushinta €1,90 Normaalihinta €2,09
    Säästät: -€0,19
    0,06 € / 1ud
  • Carefree Plus Large Fresh Fragrance 20Packs
    -5%

    Carefree Plus Large, raikas tuoksu, 20 kpl

    Normaalihinta €1,90 0,1 € / 1ud
    Alennushinta €1,90 Normaalihinta €2,00
    Säästät: -€0,10
    0,1 € / 1ud
  • Carefree Cotton Feel Normal Fresh Fragrance 20Packs
    -5%

    Carefree Cotton Feel Normal Raikas tuoksu 20 kpl

    Normaalihinta €1,90 0,1 € / 1ud
    Alennushinta €1,90 Normaalihinta €2,00
    Säästät: -€0,10
    0,1 € / 1ud
  • Evax Salvaslip Normal Panty Liner , 30 units
    -19%

    Evax Salvaslip Normal -suojaliinat, 30 kpl

    Normaalihinta €1,70 0,06 € / 1ud
    Alennushinta €1,70 Normaalihinta €2,11
    Säästät: -€0,41
    0,06 € / 1ud
  • Carefree Cotton Feel Normal Fragrance Free 20Packs
    -6%

    Carefree Cotton Feel Normal, hajusteeton, 20 kpl

    Normaalihinta €1,60 0,08 € / 1ud
    Alennushinta €1,60 Normaalihinta €1,71
    Säästät: -€0,11
    0,08 € / 1ud
  • Curaprox Dental Tape Df 820, 35 metres
    -24%

    Curaprox hammaslanka Df 820, 35 metriä

    Normaalihinta €7,60 7,6 € / 1ud
    Alennushinta €7,60 Normaalihinta €10,00
    Säästät: -€2,40
    7,6 € / 1ud
  • Interapothek Thermal Spa Gel, 125 ml
    -19%

    Interapothek Spa Thermal -geeli, 125 ml

    Normaalihinta €1,10 0,88 € / 100ml
    Alennushinta €1,10 Normaalihinta €1,35
    Säästät: -€0,25
    0,88 € / 100ml
  • Mussvital Botanics Deo Men, 2 x 75 ml
    -20%

    Mussvital Botanics Deo Men, 2 x 75 ml

    Normaalihinta €8,60
    Alennushinta €8,60 Normaalihinta €10,70
    Säästät: -€2,10
  • Mussvital Derma Deo Forte, 2 x 75 ml
    -31%

    Mussvital Derma Deo Forte, 2 x 75 ml

    Normaalihinta €7,70 10,27 € / 100ml
    Alennushinta €7,70 Normaalihinta €11,24
    Säästät: -€3,54
    10,27 € / 100ml