Kokoelma:

Hipp snacks

  • Hipp Organic Cereal Snack, 30G
    -24%

    Hipp Bio -viljasnack, 30 g

    Normaalihinta €2,00 6,67 € / 100gr
    Alennushinta €2,00 Normaalihinta €2,63
    Säästät: -€0,63
    6,67 € / 100gr
  • Hipp Organic Spelt & Oat Clusters, 30 G
    -24%

    Hipp Bio - spelt- ja kaurakeksit, 30 g

    Normaalihinta €2,00 6,67 € / 100gr
    Alennushinta €2,00 Normaalihinta €2,62
    Säästät: -€0,62
    6,67 € / 100gr
  • Hipp Estrellitas With Fruits Bio, 30G
    -24%

    Hipp Bio-hedelmäiset tähtikeksit, 30 g

    Normaalihinta €2,00 6,67 € / 100gr
    Alennushinta €2,00 Normaalihinta €2,63
    Säästät: -€0,63
    6,67 € / 100gr
  • Hipp Organic Blueberry Rice Pancakes Bio 30g
    -23%

    Hipp Organic Riisipannukakkuja ja luomumustikoita 30 g

    Normaalihinta €2,20 7,33 € / 100gr
    Alennushinta €2,20 Normaalihinta €2,85
    Säästät: -€0,65
    7,33 € / 100gr