Kokoelma:

Hipp Gourmet Baby Plates

  • Hipp Sauteed Vegetables, Meat, Potatoes & Peas Organic, 250 G
    -24%

    Hipp Bio -vihannesten, lihan, perunoiden ja herneiden paistosta, 250 g

    Normaalihinta €3,50 1,4 € / 100gr
    Alennushinta €3,50 Normaalihinta €4,63
    Säästät: -€1,13
    1,4 € / 100gr
  • Hipp Organic Spaghetti Bolognese with Mediterranean Spices, 250 G
    -24%

    Hipp Bio -spagetti bolognese, välimerellisiä mausteita, 250 g

    Normaalihinta €3,30 1,32 € / 100gr
    Alennushinta €3,30 Normaalihinta €4,32
    Säästät: -€1,02
    1,32 € / 100gr
  • Hipp Abc Pasta with Bolognese Sauce Organic, 250 G
    -24%

    Hipp Bio ABC-kirjainpasta bolognesekastikkeella, 250 g

    Normaalihinta €3,30 1,32 € / 100gr
    Alennushinta €3,30 Normaalihinta €4,32
    Säästät: -€1,02
    1,32 € / 100gr
  • Hipp Pasta with Salmon and Herb Sauce, 250 G
    -24%

    Hipp Bio -pasta, lohilla ja yrttikastikkeella, 250 g

    Normaalihinta €3,50 1,4 € / 100gr
    Alennushinta €3,50 Normaalihinta €4,63
    Säästät: -€1,13
    1,4 € / 100gr
  • Hipp Carrots & Potatoes with Wild Salmon, 250 G
    -28%

    Hipp Porkkanat ja perunat villilohilla, 250 g

    Normaalihinta €3,50 1,4 € / 100gr
    Alennushinta €3,50 Normaalihinta €4,84
    Säästät: -€1,34
    1,4 € / 100gr