Kokoelma:

Hipp cereals

  • Hipp Organic Gluten Free Rice Cream, 200 G
    -21%

    Hipp Gluteeniton luomuriisivoide, 200 g

    Normaalihinta €3,70 1,85 € / 100gr
    Alennushinta €3,70 Normaalihinta €4,70
    Säästät: -€1,00
    1,85 € / 100gr
  • Hipp Oatmeal 100% Organic Cereal Mash, 200 grams
    -29%

    Hipp 100 % kaura – luomuviljapuuro, 200 grammaa

    Normaalihinta €4,10 2,05 € / 100gr
    Alennushinta €4,10 Normaalihinta €5,77
    Säästät: -€1,67
    2,05 € / 100gr
  • Hipp Muesli 7 Cereals Organic, 200 G
    -22%

    Hipp Bio 7-viljamuesli, 200 g

    Normaalihinta €3,90 1,95 € / 100gr
    Alennushinta €3,90 Normaalihinta €5,00
    Säästät: -€1,10
    1,95 € / 100gr
  • Hipp Organic Fruit Muesli, 200 G
    -24%

    Hipp Bio-hedelmämuesli, 200 g

    Loppuunmyyty
    Kerro minulle
  • Hipp Muesli Crunchy Bio, 200 G
    -26%

    Hipp Bio Muesli Crunchy, 200 g

    Normaalihinta €3,90 1,95 € / 100gr
    Alennushinta €3,90 Normaalihinta €5,30
    Säästät: -€1,40
    1,95 € / 100gr
  • Hipp Organic Multigrain, 400 G
    -21%

    Hipp Luomumultivilja, 400 g

    Normaalihinta €5,00 1,25 € / 100gr
    Alennushinta €5,00 Normaalihinta €6,32
    Säästät: -€1,32
    1,25 € / 100gr
  • Hipp Organic Multicereal with Buckwheat 200G Organic box of 7 units
    -25%

    Hipp Luomumultivilja ja tattari 200 g, 7 kpl:n pakkaus

    Normaalihinta €4,80 2,4 € / 100gr
    Alennushinta €4,80 Normaalihinta €6,36
    Säästät: -€1,56
    2,4 € / 100gr