Kokoelma:

Supplements for the heart

  • Bioserum Tensionorm, 30 Capsules
    -23%

    BioSérum Tensionorm, 30 kapselia

    Normaalihinta €12,60 0,42 € / 1ud
    Alennushinta €12,60 Normaalihinta €16,37
    Säästät: -€3,77
    0,42 € / 1ud
  • Mensan Hawthorn I-Complex 580Mg 30 Capsules
    -12%

    Mensan Espino Blanco I-Complex 580 mg, 30 kapselia

    Normaalihinta €7,20 0,24 € / 1ud
    Alennushinta €7,20 Normaalihinta €8,14
    Säästät: -€0,94
    0,24 € / 1ud
  • Arkopharma Arkocápsulas Omega 3, 50 capsules
    -15%

    Arkopharma Arkocápsulas Omega 3, 50 kapselia

    Normaalihinta €10,00 0,2 € / 1ud
    Alennushinta €10,00 Normaalihinta €11,79
    Säästät: -€1,79
    0,2 € / 1ud
  • Aquilea Omega 3 Forte, 90 capsules
    -28%

    Aquilea Omega 3 Forte, 90 kapselia

    Normaalihinta €15,30
    Alennushinta €15,30 Normaalihinta €21,34
    Säästät: -€6,04
  • Activecomplex Marine Plus 60 capsules
    -41%

    Activecomplex Marino Plus 60 kapselia

    Normaalihinta €12,60 0,21 € / 1ud
    Alennushinta €12,60 Normaalihinta €21,51
    Säästät: -€8,91
    0,21 € / 1ud
  • Aboca Lynfase Draining Fluid, 12 Bottles
    -21%

    Aboca Lynfase -neste, 12 pulloa

    Normaalihinta €23,00 23,0 € / 1ud
    Alennushinta €23,00 Normaalihinta €29,08
    Säästät: -€6,08
    23,0 € / 1ud
  • 100%Natura Quinol10 50 Mg , 60 capsules
    -24%

    100 % Natura Quinol10 50 mg, 60 kapselia

    Normaalihinta €33,60
    Alennushinta €33,60 Normaalihinta €44,24
    Säästät: -€10,64
  • 100%Natura Quinol10 100 Mg , 90 capsules
    -30%

    100 % Natura Quinol10 100 mg, 90 kapselia

    Normaalihinta €73,25
    Alennushinta €73,25 Normaalihinta €105,00
    Säästät: -€31,75
  • Vitalart Vitalart Red Rice Coq10, 60 Tablets
    -20%

    Vitalart Vitalart Punainen riisi CoQ10, 60 tablettia

    Normaalihinta €26,50 0,44 € / 1ud
    Alennushinta €26,50 Normaalihinta €32,96
    Säästät: -€6,46
    0,44 € / 1ud
  • Vital Ball Balancecol , 60 capsules
    -21%

    Vital Ball Balancecol, 60 kapselia

    Normaalihinta €20,40 0,34 € / 1ud
    Alennushinta €20,40 Normaalihinta €25,76
    Säästät: -€5,36
    0,34 € / 1ud
  • Vitarlic Forte 30 tablettia – Kypsytetty valkosipuli sydän- ja verisuoniterveyden edistämiseen
    -15%

    Vitarlic Forte 30 tablettia – Kypsytetty valkosipuli sydän- ja verisuoniterveyden edistämiseen

    Normaalihinta €21,70 0,72 € / 1ud
    Alennushinta €21,70 Normaalihinta €25,55
    Säästät: -€3,85
    0,72 € / 1ud
  • Venok 450 mg 30 capsules
    -9%

    Venok 450 mg, 30 kapselia

    Normaalihinta €22,70 0,76 € / 1ud
    Alennushinta €22,70 Normaalihinta €24,89
    Säästät: -€2,19
    0,76 € / 1ud
  • Triade H, 20 sachets
    -14%

    Triade H, 20 pussia

    Normaalihinta €15,40 0,77 € / 1ud
    Alennushinta €15,40 Normaalihinta €17,84
    Säästät: -€2,44
    0,77 € / 1ud
  • Trepatdiet Omega 3 Extra, 50 pearls
    -16%

    Trepatdiet Omega 3 Extra, 50 kapselia

    Normaalihinta €36,90 0,74 € / 1ud
    Alennushinta €36,90 Normaalihinta €43,83
    Säästät: -€6,93
    0,74 € / 1ud
  • Trepatdiet Omega 3 Extra , 120 pearls
    -15%

    Trepatdiet Omega 3 Extra, 120 kapselia

    Normaalihinta €63,76 0,53 € / 1ud
    Alennushinta €63,76 Normaalihinta €75,15
    Säästät: -€11,39
    0,53 € / 1ud
  • Trepatdiet Normolip 5 Forte , 36 tablets
    -10%

    Trepatdiet Normolip 5 Forte, 36 tablettia

    Normaalihinta €30,10 0,84 € / 1ud
    Alennushinta €30,10 Normaalihinta €33,40
    Säästät: -€3,30
    0,84 € / 1ud
  • Tongil Nutriorgans Circulation, 40 Capsules
    -21%

    Tongil Nutriorgans Circulacion, 40 kapselia

    Normaalihinta €14,30 0,36 € / 1ud
    Alennushinta €14,30 Normaalihinta €18,00
    Säästät: -€3,70
    0,36 € / 1ud
  • Tongil Nutriorgans Circulation, 20 Ampoules
    -21%

    Tongil Nutriorgans Circulacion, 20 ampullia

    Normaalihinta €21,30 1,07 € / 1ud
    Alennushinta €21,30 Normaalihinta €27,03
    Säästät: -€5,73
    1,07 € / 1ud
  • Tongil Pure State Ultra Krill , 60 pearls
    -18%

    Tongil Estado Puro Ultra Krill, 60 kapselia

    Normaalihinta €33,10 0,55 € / 1ud
    Alennushinta €33,10 Normaalihinta €40,35
    Säästät: -€7,25
    0,55 € / 1ud
  • Tongil Pure State Omega 3 2.400-Tg , 90 pearls
    -19%

    Tongil Estado Puro Omega 3 2 400-Tg, 90 kapselia

    Normaalihinta €22,70 0,25 € / 1ud
    Alennushinta €22,70 Normaalihinta €27,89
    Säästät: -€5,19
    0,25 € / 1ud
  • Tegor Reducolest, 60 Capsules
    -19%

    Tegor Reducolest, 60 kapselia

    Normaalihinta €22,30 0,37 € / 1ud
    Alennushinta €22,30 Normaalihinta €27,58
    Säästät: -€5,28
    0,37 € / 1ud
  • Sotya Green Alfalfa 700 Mg, 100 Tablets
    -23%

    Sotya Verde Alfalfa 700 mg, 100 tablettia

    Normaalihinta €1,80 0,02 € / 1ud
    Alennushinta €1,80 Normaalihinta €2,35
    Säästät: -€0,55
    0,02 € / 1ud
  • Sotya-oluthiiva 500 mg, 150 tablettia
    -30%

    Sotya-oluthiiva 500 mg, 150 tablettia

    Normaalihinta €2,50 0,02 € / 1ud
    Alennushinta €2,50 Normaalihinta €3,55
    Säästät: -€1,05
    0,02 € / 1ud
  • Sotya Soy Lecithin 1600 Mg, 90 Softgels
    -14%

    Sotya Soijalecitiini 1600 mg, 90 kapselia

    Normaalihinta €4,90 0,05 € / 1ud
    Alennushinta €4,90 Normaalihinta €5,68
    Säästät: -€0,78
    0,05 € / 1ud
  • Sotya Ginkgo Biloba Glycerine, 50 Ml
    -32%

    Sotya Ginkgo Biloba -glyseriinivalmiste, 50 ml

    Normaalihinta €3,80 7,6 € / 100ml
    Alennushinta €3,80 Normaalihinta €5,56
    Säästät: -€1,76
    7,6 € / 100ml
  • Sotya Wheat Germ 700 Mg, 220 Pearls
    -27%

    Sotya Vehnänalkio 700 mg, 220 kapselia

    Normaalihinta €9,30 0,04 € / 1ud
    Alennushinta €9,30 Normaalihinta €12,76
    Säästät: -€3,46
    0,04 € / 1ud
  • Sotya Horsetail, 100 Tablets
    -33%

    Sotya Cola Caballo, 100 tablettia

    Normaalihinta €2,40 2,4 € / 1ud
    Alennushinta €2,40 Normaalihinta €3,58
    Säästät: -€1,18
    2,4 € / 1ud
  • Sotya Chitosan + Green Tea + Vit.C, 100 Capsules
    -30%

    Sotya Kitosaani + vihreä tee + C-vitamiini, 100 kapselia

    Normaalihinta €6,10 0,06 € / 1ud
    Alennushinta €6,10 Normaalihinta €8,76
    Säästät: -€2,66
    0,06 € / 1ud
  • Sotya Borage + Vit E, 110 Pearls Of 710 Mg
    -17%

    Sotya Borraja + E-vitamiini, 110 kapselia à 710 mg

    Normaalihinta €8,70 0,08 € / 1ud
    Alennushinta €8,70 Normaalihinta €10,52
    Säästät: -€1,82
    0,08 € / 1ud
  • Sotya Artichoke 500 Mg, 100 Tablets
    -15%

    Sotya Artisokka 500 mg, 100 tablettia

    Normaalihinta €2,90 0,03 € / 1ud
    Alennushinta €2,90 Normaalihinta €3,43
    Säästät: -€0,53
    0,03 € / 1ud