Kokoelma:

Healthy eating

  • Herbes Del Jengibre Root Eco , 70 gr
    -16%

    Herbes Del Jengibre Raiz Eco, 70 g

    Normaalihinta €2,80 4,0 € / 100gr
    Alennushinta €2,80 Normaalihinta €3,32
    Säästät: -€0,52
    4,0 € / 100gr
  • Dulcilight Dulcilight Xylitol , 1 kg
    -34%

    Dulcilight Dulcilight Xylitol, 1 kg

    Normaalihinta €14,70 1,47 € / 100gr
    Alennushinta €14,70 Normaalihinta €22,42
    Säästät: -€7,72
    1,47 € / 100gr
  • Ecomil Coconut Nature Bio, Pack 1 L x 6 Units
    -30%

    Ecomil Coconut Nature Bio, 1 litran pakkaus, 6 kpl

    Normaalihinta €12,50 0,21 € / 100ml
    Alennushinta €12,50 Normaalihinta €17,94
    Säästät: -€5,44
    0,21 € / 100ml
  • Ecomil Coconut Nature Bio, Pack 1Litre x 8 Units
    -31%

    Ecomil Coconut Nature Bio, 1 litran pakkaus, 8 kpl

    Normaalihinta €16,40 0,21 € / 100ml
    Alennushinta €16,40 Normaalihinta €23,92
    Säästät: -€7,52
    0,21 € / 100ml
  • Ecomil Coconut Nature Bio, Pack 1 L x 12 pcs.
    -34%

    Ecomil Coconut Nature Bio, 1 litran pakkaus, 12 kpl

    Normaalihinta €23,80 0,2 € / 100ml
    Alennushinta €23,80 Normaalihinta €35,88
    Säästät: -€12,08
    0,2 € / 100ml
  • Barebells White Chocolate Salty Peanut, 55 grammes
    -5%

    Barebells Valkosuklaa ja suolapähkinä, 55 grammaa

    Normaalihinta €2,70 4,91 € / 100gr
    Alennushinta €2,70 Normaalihinta €2,84
    Säästät: -€0,14
    4,91 € / 100gr
  • Sotya Soy Protein 100% Strawberry, 500 Gr
    -32%

    Sotya 100 % soijaproteiini, mansikka, 500 g

    Normaalihinta €9,30 1,86 € / 100gr
    Alennushinta €9,30 Normaalihinta €13,62
    Säästät: -€4,32
    1,86 € / 100gr
  • Keto Protein Choco Snack Cookies-Cream Bar, 1 unit.
    -27%

    Keto Protein -proteiinipatukka, Choco Snack Cookies-Cream, 1 kpl.

    Normaalihinta €1,64 1,64 € / 1ud
    Alennushinta €1,64 Normaalihinta €2,26
    Säästät: -€0,62
    1,64 € / 1ud
  • Barebells Salty Peanut, 55 grams
    -5%

    Barebells Salty Peanut, 55 grammaa

    Normaalihinta €2,70 4,91 € / 100gr
    Alennushinta €2,70 Normaalihinta €2,84
    Säästät: -€0,14
    4,91 € / 100gr
  • Barebells Cookies & Cream, 55 grams
    -5%

    Barebells Cookies & Cream, 55 grammaa

    Normaalihinta €2,70 4,91 € / 100gr
    Alennushinta €2,70 Normaalihinta €2,84
    Säästät: -€0,14
    4,91 € / 100gr
  • Barebells White Chocolate Almond, 55 grams
    -5%

    Barebells Valkosuklaa-manteli, 55 grammaa

    Normaalihinta €2,70 4,91 € / 100gr
    Alennushinta €2,70 Normaalihinta €2,84
    Säästät: -€0,14
    4,91 € / 100gr
  • Barebells Soft Caramel Choco, 55 grams
    -5%

    Barebells Soft Caramel Choco, 55 grammaa

    Normaalihinta €2,70 4,91 € / 100gr
    Alennushinta €2,70 Normaalihinta €2,84
    Säästät: -€0,14
    4,91 € / 100gr
  • Barebells Peanut Caramel, 55 grams
    -5%

    Barebells Peanut Caramel, 55 grammaa

    Normaalihinta €2,70 4,91 € / 100gr
    Alennushinta €2,70 Normaalihinta €2,84
    Säästät: -€0,14
    4,91 € / 100gr
  • Barebells Soft Bars Coconut Choco, 55 grams
    -5%

    Barebells Soft Bars Coco Choco, 55 grammaa

    Normaalihinta €2,70 4,91 € / 100gr
    Alennushinta €2,70 Normaalihinta €2,84
    Säästät: -€0,14
    4,91 € / 100gr
  • Ecomil Almond Classic Nature Bio, 1 l
    -5%

    Ecomil Almond Classic Nature Bio, 1 l

    Normaalihinta €1,81 0,18 € / 100ml
    Alennushinta €1,81 Normaalihinta €1,91
    Säästät: -€0,10
    0,18 € / 100ml
  • Ecomil Almond Classic, 1 l
    -7%

    Ecomil Almond Classic, 1 l

    Normaalihinta €2,35 0,24 € / 100ml
    Alennushinta €2,35 Normaalihinta €2,52
    Säästät: -€0,17
    0,24 € / 100ml
  • Ecomil Almond Nature Proteine, 1 l
    -15%

    Ecomil Almond Nature Proteine, 1 l

    Normaalihinta €3,13 0,31 € / 100ml
    Alennushinta €3,13 Normaalihinta €3,68
    Säästät: -€0,55
    0,31 € / 100ml
  • Ecomil Almond Nature Bio 500 Ml, 500 ml
    -22%

    Ecomil Almond Nature Bio 500 ml, 500 ml

    Normaalihinta €1,80 0,36 € / 100ml
    Alennushinta €1,80 Normaalihinta €2,31
    Säästät: -€0,51
    0,36 € / 100ml
  • Ecomil Coconut Nature Bio 500 Ml, 500 ml
    -19%

    Ecomil Coconut Nature Bio 500 ml, 500 ml

    Normaalihinta €1,70 0,34 € / 100ml
    Alennushinta €1,70 Normaalihinta €2,11
    Säästät: -€0,41
    0,34 € / 100ml
  • Ecomil Almond Nature Bio 200 Ml, 200 ml
    -27%

    Ecomil Almond Nature Bio 200 ml, 200 ml

    Normaalihinta €1,10 0,55 € / 100ml
    Alennushinta €1,10 Normaalihinta €1,50
    Säästät: -€0,40
    0,55 € / 100ml
  • Ecomil Hazelnut Nature, 1 l
    -5%

    Ecomil Hazelnut Nature, 1 l

    Normaalihinta €3,14 0,31 € / 100ml
    Alennushinta €3,14 Normaalihinta €3,31
    Säästät: -€0,17
    0,31 € / 100ml
  • Ecomil Tigernut Chufa Nature Bio, 1 l
    -24%

    Ecomil Chufa Nature Bio, 1 l

    Normaalihinta €2,60 0,26 € / 100ml
    Alennushinta €2,60 Normaalihinta €3,40
    Säästät: -€0,80
    0,26 € / 100ml
  • Ecomil Cashew Nature Bio, 1 l
    -35%

    Ecomil Cashew Nature Bio, 1 l

    Normaalihinta €2,40 0,24 € / 100ml
    Alennushinta €2,40 Normaalihinta €3,69
    Säästät: -€1,29
    0,24 € / 100ml
  • Ecomil Oat No Added Sugars Bio, 1 l
    -20%

    Ecomil Oat No Added Sugars Bio, 1 l

    Loppuunmyyty
    Kerro minulle
  • Ecomil Oat Nature Gluten-Free Bio, 1 l
    -22%

    Ecomil Oat Nature Gluteeniton Bio, 1 l

    Normaalihinta €2,29 0,23 € / 100ml
    Alennushinta €2,29 Normaalihinta €2,93
    Säästät: -€0,64
    0,23 € / 100ml
  • Naturgreen Agar Agar, 100 g
    -20%

    Naturgreen Agar-agar, 100 g

    Normaalihinta €6,30 6,3 € / 100gr
    Alennushinta €6,30 Normaalihinta €7,84
    Säästät: -€1,54
    6,3 € / 100gr
  • Naturgreen Organic Buckwheat, 500 g
    -18%

    Naturgreen Luomu-tattari, 500 g

    Normaalihinta €3,70 0,74 € / 100gr
    Alennushinta €3,70 Normaalihinta €4,53
    Säästät: -€0,83
    0,74 € / 100gr
  • Naturgreen Corn Popcorn Bio, 450 g
    -5%

    Naturgreen Luomupopcorn, 450 g

    Normaalihinta €3,40 0,76 € / 100gr
    Alennushinta €3,40 Normaalihinta €3,58
    Säästät: -€0,18
    0,76 € / 100gr
  • Naturgreen Organic Millet, 500 g
    -18%

    Naturgreen Luomumijo, 500 g

    Normaalihinta €2,60 0,52 € / 100gr
    Alennushinta €2,60 Normaalihinta €3,16
    Säästät: -€0,56
    0,52 € / 100gr
  • Naturgreen Organic Amaranth, 450 g
    -5%

    Naturgreen Luomuaramanto, 450 g

    Loppuunmyyty
    Kerro minulle