Kokoelma:

Health

  • Flexium Joints 60 capsules
    -15%

    Flexium Nivelet 60 kapselia

    Normaalihinta €24,30 0,41 € / 1ud
    Alennushinta €24,30 Normaalihinta €28,64
    Säästät: -€4,34
    0,41 € / 1ud
  • Gluc Up 15 Faes Farma Lemon Flavour 3 Sticks
    -11%

    Gluc Up 15 Faes Farma, sitruunanmakuinen, 3 annospussia

    Normaalihinta €4,30 1,43 € / 1ud
    Alennushinta €4,30 Normaalihinta €4,83
    Säästät: -€0,53
    1,43 € / 1ud
  • Gluc Up 15 Faes Farma Lemon Flavour 20 Sticks
    -30%

    Gluc Up 15 Faes Farma, sitruunanmakuinen, 20 annospussia

    Normaalihinta €14,90 0,75 € / 1ud
    Alennushinta €14,90 Normaalihinta €21,29
    Säästät: -€6,39
    0,75 € / 1ud
  • Profaes4 Women 30 Capsules
    -13%

    Profaes4 Mujer 30 kapselia

    Normaalihinta €17,60 0,59 € / 1ud
    Alennushinta €17,60 Normaalihinta €20,14
    Säästät: -€2,54
    0,59 € / 1ud
  • KIN FluorkIN 125 Pack 2 pieces + Medium Brush 2X1
    -5%

    KIN FluorkIN 125 -pakkaus, 2 kpl + keskikokoinen hammasharja 2X1

    Normaalihinta €8,30 4,15 € / 1ud
    Alennushinta €8,30 Normaalihinta €8,74
    Säästät: -€0,44
    4,15 € / 1ud
  • KIN Care Rinse 250 ml
    -19%

    KIN Care huuhteluaine 250 ml

    Normaalihinta €12,00 4,8 € / 100ml
    Alennushinta €12,00 Normaalihinta €14,89
    Säästät: -€2,89
    4,8 € / 100ml
  • KIN Care Gel 15 ml
    -16%

    KIN Care -geeli 15 ml

    Normaalihinta €9,70 0,65 € / 1ud
    Alennushinta €9,70 Normaalihinta €11,48
    Säästät: -€1,78
    0,65 € / 1ud
  • KIN Exogel 5 gr
    -8%

    KIN Exogel 5 g

    Normaalihinta €5,60 112,0 € / 100gr
    Alennushinta €5,60 Normaalihinta €6,10
    Säästät: -€0,50
    112,0 € / 100gr
  • KIN Junior Mint Mild Toothpaste 75+25 ml
    -41%

    KIN Junior Menta Suave -hammastahna 75+25 ml

    Normaalihinta €3,30 13,2 € / 100ml
    Alennushinta €3,30 Normaalihinta €5,59
    Säästät: -€2,29
    13,2 € / 100ml
  • KIN Gingival Toothpaste 125 ml
    -19%

    KIN Encias hammastahna 125 ml

    Normaalihinta €4,60 3,68 € / 100ml
    Alennushinta €4,60 Normaalihinta €5,70
    Säästät: -€1,10
    3,68 € / 100ml
  • KIN Cariax Gingival Mouth Rinse 500 ml + 100 ml
    -12%

    KIN Cariax Gingival suuvesi 500 ml + 100 ml

    Normaalihinta €9,10 9,1 € / 100ml
    Alennushinta €9,10 Normaalihinta €10,31
    Säästät: -€1,21
    9,1 € / 100ml
  • KIN Aloe Vera Paste with Aloe Vera, 25 ml
    -36%

    KIN-voide, jossa on aloe veraa, 25 ml

    Normaalihinta €1,20 4,8 € / 100ml
    Alennushinta €1,20 Normaalihinta €1,88
    Säästät: -€0,68
    4,8 € / 100ml
  • GingiKIN B5 Rinse 1L
    -8%

    GingiKIN B5 suuvesi 1 l

    Normaalihinta €15,60 1,56 € / 100ml
    Alennushinta €15,60 Normaalihinta €16,88
    Säästät: -€1,28
    1,56 € / 100ml
  • KIN Fresh Paste 125 ml
    -11%

    KIN Fresh Pasta 125 ml

    Normaalihinta €4,70 3,76 € / 100ml
    Alennushinta €4,70 Normaalihinta €5,26
    Säästät: -€0,56
    3,76 € / 100ml
  • KIN Fresh Rinse 500 ml
    -6%

    KIN Fresh huuhteluaine 500 ml

    Normaalihinta €7,00 1,4 € / 100ml
    Alennushinta €7,00 Normaalihinta €7,42
    Säästät: -€0,42
    1,4 € / 100ml
  • KIN Junior Mild Mint Rinse 500 ml
    -8%

    KIN Junior Mieto minttu-huuhtelu 500 ml

    Normaalihinta €5,20 1,04 € / 100ml
    Alennushinta €5,20 Normaalihinta €5,68
    Säästät: -€0,48
    1,04 € / 100ml
  • KIN Electric toothbrush
    -7%

    KIN-sähköharja

    Normaalihinta €24,20 24,2 € / 1ud
    Alennushinta €24,20 Normaalihinta €26,11
    Säästät: -€1,91
    24,2 € / 1ud
  • KIN Total Clean Electric Toothbrush Refill, 2 pcs.
    -23%

    KIN-varaosa sähköharjalle (kokonaispuhdistus), 2 kpl

    Normaalihinta €11,00 5,5 € / 1ud
    Alennushinta €11,00 Normaalihinta €14,20
    Säästät: -€3,20
    5,5 € / 1ud
  • KIN Sensitive Electric Toothbrush Refill, 2 pcs.
    -10%

    KIN Sensitive-sähköhammasharjan vaihtopäät, 2 kpl

    Normaalihinta €11,30 5,65 € / 1ud
    Alennushinta €11,30 Normaalihinta €12,53
    Säästät: -€1,23
    5,65 € / 1ud
  • KIN OralKIN Zero Rinse, 500ml
    -18%

    KIN OralKIN Zero -suuvesi, 500 ml

    Normaalihinta €7,60 1,52 € / 100ml
    Alennushinta €7,60 Normaalihinta €9,30
    Säästät: -€1,70
    1,52 € / 100ml
  • KIN Oralkin Rinse 500ml 2x1
    -48%

    KIN Oralkin suuvesi 500 ml 2x1

    Normaalihinta €7,20 1,44 € / 100ml
    Alennushinta €7,20 Normaalihinta €13,90
    Säästät: -€6,70
    1,44 € / 100ml
  • KIN Cariax Gingival Paste 125 ml, Pack 2 pieces
    -18%

    KIN Cariax-hammastahna 125 ml, 2 kpl:n pakkaus

    Normaalihinta €8,70 6,96 € / 100ml
    Alennushinta €8,70 Normaalihinta €10,63
    Säästät: -€1,93
    6,96 € / 100ml
  • KIN Periokin Hyaluronic 1% Gel 30 ml
    -21%

    KIN Periokin Hyaluronic 1 % geeli 30 ml

    Normaalihinta €18,70 62,33 € / 100ml
    Alennushinta €18,70 Normaalihinta €23,69
    Säästät: -€4,99
    62,33 € / 100ml
  • KIN Aloe Vera Rinse, 100 ml
    -23%

    KIN Aloe Vera -huuhteluaine, 100 ml

    Normaalihinta €3,10 3,1 € / 100ml
    Alennushinta €3,10 Normaalihinta €4,00
    Säästät: -€0,90
    3,1 € / 100ml
  • KIN Cariax Gingival Rinse 250 ml
    -13%

    KIN Cariax Gingival -suuvesi 250 ml

    Normaalihinta €8,10 3,24 € / 100ml
    Alennushinta €8,10 Normaalihinta €9,26
    Säästät: -€1,16
    3,24 € / 100ml
  • KIN PerioKIN Rinse 250 ml
    -6%

    KIN PerioKIN suuvesi 250 ml

    Normaalihinta €9,20 3,68 € / 100ml
    Alennushinta €9,20 Normaalihinta €9,79
    Säästät: -€0,59
    3,68 € / 100ml
  • KIN Cariax Gingival Paste 75 ml
    -19%

    KIN Cariax ientahna 75 ml

    Normaalihinta €6,60 8,8 € / 100ml
    Alennushinta €6,60 Normaalihinta €8,11
    Säästät: -€1,51
    8,8 € / 100ml
  • KIN Forte Gingival Paste 125 ml
    -8%

    KIN Forte -ienvoide 125 ml

    Normaalihinta €8,50
    Alennushinta €8,50 Normaalihinta €9,22
    Säästät: -€0,72
  • KIN Gingival Complex Paste 75 ml
    -48%

    KIN Gingival Complex -hammasahna 75 ml

    Normaalihinta €7,30
    Alennushinta €7,30 Normaalihinta €13,99
    Säästät: -€6,69
  • KIN Orthokin Strawberry/Menthol Rinse 500 ml
    -16%

    KIN Orthokin mansikka/mentoli-suuvesi 500 ml

    Normaalihinta €11,40
    Alennushinta €11,40 Normaalihinta €13,51
    Säästät: -€2,11