Kokoelma:

Health

  • Clearé Institute Violet Shimmering Shampoo 400 Ml
    -14%

    Clearé Institute Violetti sävytysshampoo 400 ml

    Normaalihinta €11,60 2,9 € / 100ml
    Alennushinta €11,60 Normaalihinta €13,45
    Säästät: -€1,85
    2,9 € / 100ml
  • Skyn Intense Feel Condoms With Stretch Marks , 10 units
    -46%

    Skyn Intense Feel -kondomit, joissa on uurteita, 10 kpl

    Normaalihinta €11,50 1,15 € / 1ud
    Alennushinta €11,50 Normaalihinta €21,16
    Säästät: -€9,66
    1,15 € / 1ud
  • Control Senso Finisimo Control, 24 Condoms
    -14%

    Control Senso Finisimo, 24 kondomia

    Normaalihinta €10,70
    Alennushinta €10,70 Normaalihinta €12,42
    Säästät: -€1,72
  • Control Nature, 3 Units
    -42%

    Control Nature, 3 kpl

    Normaalihinta €1,60 0,53 € / 1ud
    Alennushinta €1,60 Normaalihinta €2,74
    Säästät: -€1,14
    0,53 € / 1ud
  • Finissimo Condom Control, 3 Units
    -33%

    Control Finissimo -kondomit, 3 kpl

    Normaalihinta €1,80 0,6 € / 1ud
    Alennushinta €1,80 Normaalihinta €2,70
    Säästät: -€0,90
    0,6 € / 1ud
  • Control Condoms Sensual Dots & Line, 12 units
    -21%

    Control Sensual Dots & Line -kondomit, 12 kpl

    Normaalihinta €7,70 0,64 € / 1ud
    Alennushinta €7,70 Normaalihinta €9,79
    Säästät: -€2,09
    0,64 € / 1ud
  • Sensual Control Xtra Dots, 12 units
    -17%

    Control Sensual Xtra Dots, 12 kpl

    Normaalihinta €8,00 0,67 € / 1ud
    Alennushinta €8,00 Normaalihinta €9,68
    Säästät: -€1,68
    0,67 € / 1ud
  • Skyn Condoms Extra Lubricated , 10 pcs.
    -27%

    Skyn-kondomit, Extra Lubricated, 10 kpl

    Normaalihinta €9,70 0,97 € / 1ud
    Alennushinta €9,70 Normaalihinta €13,30
    Säästät: -€3,60
    0,97 € / 1ud
  • Control Wild Nature Massage Gel 200 ml
    -23%

    Control Wild Nature -hierontageeli 200 ml

    Normaalihinta €9,00 4,5 € / 100ml
    Alennushinta €9,00 Normaalihinta €11,68
    Säästät: -€2,68
    4,5 € / 100ml
  • Control Condoms Nature Xl, 12 Units
    -27%

    Control Nature XL -kondomit, 12 kpl

    Normaalihinta €6,10 0,51 € / 1ud
    Alennushinta €6,10 Normaalihinta €8,31
    Säästät: -€2,21
    0,51 € / 1ud
  • Control Non Stop Dots & Lines, 12 pcs.
    -18%

    Control Non Stop Dots & Lines, 12 kpl

    Normaalihinta €7,60 0,63 € / 1ud
    Alennushinta €7,60 Normaalihinta €9,30
    Säästät: -€1,70
    0,63 € / 1ud
  • Non Stop Retard Control, 12 pcs.
    -7%

    Non Stop Retard -ohjain, 12 kpl

    Normaalihinta €8,30 0,69 € / 1ud
    Alennushinta €8,30 Normaalihinta €8,95
    Säästät: -€0,65
    0,69 € / 1ud
  • Hot Passion Control, 10 pieces
    -18%

    Control Hot Passion, 10 kpl

    Normaalihinta €7,70
    Alennushinta €7,70 Normaalihinta €9,37
    Säästät: -€1,67
  • Control Condoms Nature, 24 units
    -9%

    Control Nature -kondomit, 24 kpl

    Normaalihinta €9,40 0,39 € / 1ud
    Alennushinta €9,40 Normaalihinta €10,32
    Säästät: -€0,92
    0,39 € / 1ud
  • Control Condoms Nature, 6 pieces
    -16%

    Control Nature -kondomit, 6 kpl

    Normaalihinta €2,20 0,37 € / 1ud
    Alennushinta €2,20 Normaalihinta €2,63
    Säästät: -€0,43
    0,37 € / 1ud
  • Control Condoms Nature, 12 units
    -53%

    Control Nature -kondomit, 12 kpl

    Normaalihinta €5,70 0,48 € / 1ud
    Alennushinta €5,70 Normaalihinta €12,11
    Säästät: -€6,41
    0,48 € / 1ud
  • Control Madagascar Sweetness Vanilla Massage Gel 2 in 1, 200ml
    -18%

    Control Madagascar Sweetness Vanilla 2-in-1-hierontageeli, 200 ml

    Normaalihinta €8,80 4,4 € / 100ml
    Alennushinta €8,80 Normaalihinta €10,72
    Säästät: -€1,92
    4,4 € / 100ml
  • Easy Way Finissimo Original Control, 10 pcs.
    -30%

    Control Easy Way Finissimo Original, 10 kpl

    Normaalihinta €6,80 0,68 € / 1ud
    Alennushinta €6,80 Normaalihinta €9,68
    Säästät: -€2,88
    0,68 € / 1ud
  • Control Condoms Strawberry, 12 units
    -7%

    Control-kondomit, mansikka, 12 kpl

    Normaalihinta €8,00 0,67 € / 1ud
    Alennushinta €8,00 Normaalihinta €8,63
    Säästät: -€0,63
    0,67 € / 1ud
  • Activozone Activozone G120 Pro , 250 ml
    -28%

    Activozone Activozone G120 Pro, 250 ml

    Normaalihinta €25,50 10,2 € / 100ml
    Alennushinta €25,50 Normaalihinta €35,62
    Säästät: -€10,12
    10,2 € / 100ml
  • Biomin Superbiomin 602 Mg , 425 capsules
    -17%

    Biomin Superbiomin 602 mg, 425 kapselia

    Normaalihinta €35,00 0,08 € / 1ud
    Alennushinta €35,00 Normaalihinta €41,99
    Säästät: -€6,99
    0,08 € / 1ud
  • Control Nature XXL, 12 pieces
    -29%

    Control Nature XXL, 12 kappaletta

    Normaalihinta €6,40 0,53 € / 1ud
    Alennushinta €6,40 Normaalihinta €9,00
    Säästät: -€2,60
    0,53 € / 1ud
  • Khadi Vital Hair Oil , 50 ml
    -10%

    Khadi Vital -hiusöljy, 50 ml

    Normaalihinta €15,80 31,6 € / 100ml
    Alennushinta €15,80 Normaalihinta €17,58
    Säästät: -€1,78
    31,6 € / 100ml
  • Natures Plus Gi Natural, 90 Tablets
    -16%

    Natures Plus Gi Natural, 90 tablettia

    Normaalihinta €38,10 0,42 € / 1ud
    Alennushinta €38,10 Normaalihinta €45,13
    Säästät: -€7,03
    0,42 € / 1ud
  • 100%Natura Caricol Packets 20 Gr , 20 sachets
    -33%

    100 % Natura Caricol -pakkaukset, 20 g, 20 pussia

    Normaalihinta €21,50 107,5 € / 100gr
    Alennushinta €21,50 Normaalihinta €31,90
    Säästät: -€10,40
    107,5 € / 100gr
  • Nutergia Ergyprotect Conf , 60 capsules
    -20%

    Nutergia Ergyprotect Conf, 60 kapselia

    Normaalihinta €17,50 0,29 € / 1ud
    Alennushinta €17,50 Normaalihinta €21,94
    Säästät: -€4,44
    0,29 € / 1ud
  • Nutergia Ergyphilus Hpy , 60 capsules
    -21%

    Nutergia Ergyphilus Hpy, 60 kapselia

    Normaalihinta €22,40 0,37 € / 1ud
    Alennushinta €22,40 Normaalihinta €28,40
    Säästät: -€6,00
    0,37 € / 1ud
  • Nutergia Greenflor , 90 tablets
    -23%

    Nutergia Greenflor, 90 tablettia

    Normaalihinta €29,80 0,33 € / 1ud
    Alennushinta €29,80 Normaalihinta €38,74
    Säästät: -€8,94
    0,33 € / 1ud
  • Nutergia My'Cokyl , 90 tablets
    -24%

    Nutergia My'Cokyl, 90 tablettia

    Normaalihinta €29,50 0,33 € / 1ud
    Alennushinta €29,50 Normaalihinta €38,74
    Säästät: -€9,24
    0,33 € / 1ud
  • Sura Vitas Acidophilus Ultra , 120 capsules
    -5%

    Sura Vitas Acidophilus Ultra, 120 kapselia

    Normaalihinta €64,30 0,54 € / 1ud
    Alennushinta €64,30 Normaalihinta €67,68
    Säästät: -€3,38
    0,54 € / 1ud