Kokoelma:

Health

  • Curaprox Children's Paste Watermelon, 60 ml
    -34%

    Curaprox Lasten hammastahna, vesimeloni, 60 ml

    Normaalihinta €6,30 10,5 € / 100ml
    Alennushinta €6,30 Normaalihinta €9,54
    Säästät: -€3,24
    10,5 € / 100ml
  • Curaprox Black Is White Set
    -44%

    Curaprox Black Is White -sarja

    Normaalihinta €23,70 23,7 € / 1ud
    Alennushinta €23,70 Normaalihinta €42,48
    Säästät: -€18,78
    23,7 € / 1ud
  • Curaprox Be You Brush + (Mixed Colors) 6X10 Ml
    -28%

    Curaprox Be You -hammasharja + (eri värejä) 6 x 10 ml

    Normaalihinta €18,95 189,5 € / 100ml
    Alennushinta €18,95 Normaalihinta €26,21
    Säästät: -€7,26
    189,5 € / 100ml
  • Curaprox Mouthwash Perio Plus + Forte Chx 0.20, 200 ml
    -10%

    Curaprox Perio Plus + Forte Chx 0,20 suuvesi, 200 ml

    Normaalihinta €10,70 5,35 € / 100ml
    Alennushinta €10,70 Normaalihinta €11,89
    Säästät: -€1,19
    5,35 € / 100ml
  • Curaprox Dental Tape Df 820, 35 metres
    -24%

    Curaprox hammaslanka Df 820, 35 metriä

    Normaalihinta €7,60 7,6 € / 1ud
    Alennushinta €7,60 Normaalihinta €10,00
    Säästät: -€2,40
    7,6 € / 1ud
  • Interapothek Collagen Duplo 320 Gr
    -15%

    Interapothek Duplo Kollageeni 320 g

    Loppuunmyyty
    Kerro minulle
  • B'Green Omega 3-6-9, 48 capsules
    -20%

    B'Green Omega 3-6-9, 48 kapselia

    Normaalihinta €12,40 0,26 € / 1ud
    Alennushinta €12,40 Normaalihinta €15,53
    Säästät: -€3,13
    0,26 € / 1ud
  • B'Green Menodu Plus 30 capsules
    -11%

    B'Green Menodúo Plus, 30 kapselia

    Normaalihinta €17,70 0,59 € / 1ud
    Alennushinta €17,70 Normaalihinta €19,95
    Säästät: -€2,25
    0,59 € / 1ud
  • Alvita Moisturising Body Milk With Aloe Vera, 75 ml
    -22%

    Alvita kosteuttava vartalovoide aloe veralla, 75 ml

    Loppuunmyyty
    Kerro minulle
  • Alvita Argan Oil Bath Gel, 750 ml
    -23%

    Alvita Arganöljy-suihkugeeli, 750 ml

    Normaalihinta €2,30 0,31 € / 100ml
    Alennushinta €2,30 Normaalihinta €3,00
    Säästät: -€0,70
    0,31 € / 100ml
  • Alvita Aloe Vera Bath Gel, 750 ml
    -23%

    Alvita Aloe Vera -kylpygeeli, 750 ml

    Normaalihinta €2,30 0,31 € / 100ml
    Alennushinta €2,30 Normaalihinta €3,00
    Säästät: -€0,70
    0,31 € / 100ml
  • Alvita Oatmeal Bath Gel, 750 ml
    -37%

    Alvita-kaurapuuroinen suihkugeeli, 750 ml

    Normaalihinta €1,90 0,25 € / 100ml
    Alennushinta €1,90 Normaalihinta €3,00
    Säästät: -€1,10
    0,25 € / 100ml
  • Alvita Forest Aroma Bath Gel, 750 ml
    -23%

    Alvita Metsän tuoksuinen suihkugeeli, 750 ml

    Normaalihinta €2,30 0,31 € / 100ml
    Alennushinta €2,30 Normaalihinta €3,00
    Säästät: -€0,70
    0,31 € / 100ml
  • Alvita Dermo Shower Gel, 750 ml
    -23%

    Alvita Dermo Shower Gel, 750 ml

    Normaalihinta €2,30 0,31 € / 100ml
    Alennushinta €2,30 Normaalihinta €3,00
    Säästät: -€0,70
    0,31 € / 100ml
  • Alvita Hypoallergenic Bath Gel, 750 ml
    -23%

    Alvita hypoallergeeninen suihkugeeli, 750 ml

    Normaalihinta €2,30 0,31 € / 100ml
    Alennushinta €2,30 Normaalihinta €3,00
    Säästät: -€0,70
    0,31 € / 100ml
  • Alvita Lemon & Eucalyptus Bath Gel, 750 ml
    -37%

    Alvita sitruuna- ja eukalyptus-suihkugeeli, 750 ml

    Normaalihinta €1,90 0,25 € / 100ml
    Alennushinta €1,90 Normaalihinta €3,00
    Säästät: -€1,10
    0,25 € / 100ml
  • Alvita Honey & Yoghurt Bath Gel, 750 ml
    -23%

    Alvita hunaja- ja jogurttisuihkugeeli, 750 ml

    Normaalihinta €2,30 0,31 € / 100ml
    Alennushinta €2,30 Normaalihinta €3,00
    Säästät: -€0,70
    0,31 € / 100ml
  • Natalben Twin Nutraceutical Pack , 3x30 Capsules
    -25%

    Natalben Twin Nutraceutico -pakkaus, 3 x 30 kapselia

    Normaalihinta €56,90 0,63 € / 1ud
    Alennushinta €56,90 Normaalihinta €75,39
    Säästät: -€18,49
    0,63 € / 1ud
  • Fisiogen Ferro Forte, Pack 2x30 Sachets
    -28%

    Fisiogen Ferro Forte, 2 x 30 annospussia

    Normaalihinta €39,40 0,66 € / 1ud
    Alennushinta €39,40 Normaalihinta €54,38
    Säästät: -€14,98
    0,66 € / 1ud
  • Fisiogen Ferro Forte, Pack 2x30 Capsules
    -22%

    Fisiogen Ferro Forte, 2 x 30 kapselin pakkaus

    Normaalihinta €42,40 0,71 € / 1ud
    Alennushinta €42,40 Normaalihinta €54,38
    Säästät: -€11,98
    0,71 € / 1ud
  • Fisiogen Ferro Forte, Pack 3x30 Sachets
    -28%

    Fisiogen Ferro Forte, 3 x 30 annospussia

    Normaalihinta €58,70 0,65 € / 1ud
    Alennushinta €58,70 Normaalihinta €81,57
    Säästät: -€22,87
    0,65 € / 1ud
  • Fisiogen Ferro Forte, Pack 3x30 Capsules
    -23%

    Fisiogen Ferro Forte, pakkaus 3 x 30 kapselia

    Normaalihinta €63,00 0,7 € / 1ud
    Alennushinta €63,00 Normaalihinta €81,57
    Säästät: -€18,57
    0,7 € / 1ud
  • Flavia Nocta, Pack 2x30 Capsules
    -26%

    Flavia Nocta, 2 x 30 kapselin pakkaus

    Normaalihinta €32,10 0,54 € / 1ud
    Alennushinta €32,10 Normaalihinta €43,56
    Säästät: -€11,46
    0,54 € / 1ud
  • Flavia Plus Nutraceutical, Pack 3x30 Capsules
    -29%

    Flavia Plus Nutraceutico, 3 x 30 kapselin pakkaus

    Normaalihinta €49,00 0,54 € / 1ud
    Alennushinta €49,00 Normaalihinta €69,00
    Säästät: -€20,00
    0,54 € / 1ud
  • Pack Flavia Nocta 3x30 Capsules
    -27%

    Flavia Nocta -pakkaus, 3 x 30 kapselia

    Normaalihinta €47,80 0,53 € / 1ud
    Alennushinta €47,80 Normaalihinta €65,34
    Säästät: -€17,54
    0,53 € / 1ud
  • Arafarma Carticure, 3 x 30 Sachets
    -29%

    Arafarma Carticure, 3 x 30 pussia

    Normaalihinta €76,20 0,85 € / 1ud
    Alennushinta €76,20 Normaalihinta €107,88
    Säästät: -€31,68
    0,85 € / 1ud
  • Arafarma Carticure 2 x 30 Sachets
    -29%

    Arafarma Carticure 2 x 30 pussia

    Normaalihinta €51,20 0,85 € / 1ud
    Alennushinta €51,20 Normaalihinta €71,92
    Säästät: -€20,72
    0,85 € / 1ud
  • Arafarma Carticure Plus, 2 x 30 Sachets
    -6%

    Arafarma Carticure Plus, 2 x 30 pussia

    Normaalihinta €88,80 1,48 € / 1ud
    Alennushinta €88,80 Normaalihinta €94,94
    Säästät: -€6,14
    1,48 € / 1ud
  • Arafarma Carticure Plus, 3 x 30 Envelopes
    -7%

    Arafarma Carticure Plus, 3 x 30 pussia

    Normaalihinta €132,30 1,47 € / 1ud
    Alennushinta €132,30 Normaalihinta €142,41
    Säästät: -€10,11
    1,47 € / 1ud
  • Libicare Meno, Pack 2x60 Capsules
    -8%

    Libicare Meno, 2 x 60 kapselin pakkaus

    Normaalihinta €66,30 0,55 € / 1ud
    Alennushinta €66,30 Normaalihinta €72,00
    Säästät: -€5,70
    0,55 € / 1ud