Kokoelma:

Health

  • Tena Lady Super, 30 pieces
    -19%

    Tena Lady Super, 30 pieces

    Normaalihinta €16,00
    Alennushinta €16,00 Normaalihinta €19,66
    Säästät: -€3,66
  • Tena Pants Plus, koko L, 14 kpl
    -10%

    Tena Pants Plus, koko L, 14 kpl

    Normaalihinta €16,70 1,19 € / 1ud
    Alennushinta €16,70 Normaalihinta €18,49
    Säästät: -€1,79
    1,19 € / 1ud
  • Perio Aid Alcohol Free Mouthwash Treatment 500 ml
    -18%

    Perio Aid alkoholiton suuvesi 500 ml

    Normaalihinta €9,60 1,92 € / 100ml
    Alennushinta €9,60 Normaalihinta €11,70
    Säästät: -€2,10
    1,92 € / 100ml
  • Aquilea Drainage Forest Fruit Flavour, 15 Sticks
    -15%

    Aquilea Drenante, metsänmarjojen maku, 15 annospussia

    Normaalihinta €12,27 0,82 € / 1ud
    Alennushinta €12,27 Normaalihinta €14,43
    Säästät: -€2,16
    0,82 € / 1ud
  • Epaplus Arthicare Antiox Bone Powder Vanilla Flavour , 383 g
    -25%

    Epaplus Arthicare Antiox Luut -jauhe, vaniljamaustettu, 383 g

    Normaalihinta €18,70 4,88 € / 100gr
    Alennushinta €18,70 Normaalihinta €24,83
    Säästät: -€6,13
    4,88 € / 100gr
  • Opko Artilane Forte 15 Single-dose Vials
    -13%

    Opko Artilane Forte 15 kertakäyttöampullia

    Normaalihinta €28,70 1,91 € / 1ud
    Alennushinta €28,70 Normaalihinta €32,86
    Säästät: -€4,16
    1,91 € / 1ud
  • Casenbiotic Probiotic 10 sachets
    -16%

    Casenbiotic-probiootti, 10 annospussia

    Normaalihinta €15,80 1,58 € / 1ud
    Alennushinta €15,80 Normaalihinta €18,79
    Säästät: -€2,99
    1,58 € / 1ud
  • Cumlaude Lab Drenaqua, 30 Capsules
    -27%

    Cumlaude Lab Drenaqua, 30 kapselia

    Normaalihinta €19,25 0,64 € / 1ud
    Alennushinta €19,25 Normaalihinta €26,41
    Säästät: -€7,16
    0,64 € / 1ud
  • B-Green Cranberry Urinary Tract 30 capsules
    -14%

    B-Green Punaviinimarja virtsateille, 30 kapselia

    Normaalihinta €15,50 0,52 € / 1ud
    Alennushinta €15,50 Normaalihinta €18,03
    Säästät: -€2,53
    0,52 € / 1ud
  • biManán Befit Cereals and Chocolate 16 Cookies
    -6%

    biManán Befit -muroja ja suklaata, 16 keksiä

    Loppuunmyyty
    Kerro minulle
  • Lipograsil Painonhallinta 50 päällystettyä tablettia
    -20%

    Lipograsil Painonhallinta 50 päällystettyä tablettia

    Normaalihinta €9,20 0,18 € / 1ud
    Alennushinta €9,20 Normaalihinta €11,55
    Säästät: -€2,35
    0,18 € / 1ud
  • Ana Maria Lajusticia Magnesio Total 5, 100 Tablets
    -23%

    Ana Maria Lajusticia Magnesio Total 5, 100 tablettia

    Normaalihinta €12,70 0,13 € / 1ud
    Alennushinta €12,70 Normaalihinta €16,55
    Säästät: -€3,85
    0,13 € / 1ud
  • Inovance Drenovance Food Supplement 300 ml
    -33%

    Inovance Drenovance ravintolisä 300 ml

    Normaalihinta €17,40 5,8 € / 100ml
    Alennushinta €17,40 Normaalihinta €25,99
    Säästät: -€8,59
    5,8 € / 100ml
  • Lipograsil Dren 14 sachets
    -13%

    Lipograsil Dren 14 pussia

    Normaalihinta €15,50 1,11 € / 1ud
    Alennushinta €15,50 Normaalihinta €17,88
    Säästät: -€2,38
    1,11 € / 1ud
  • Devicare Hc Lit-Control Ph Down 60 capsules
    -15%

    Devicare Hc Lit-Control Ph Down 60 kapselia

    Normaalihinta €30,70 0,51 € / 1ud
    Alennushinta €30,70 Normaalihinta €36,30
    Säästät: -€5,60
    0,51 € / 1ud
  • Devicare Hc Lit-Control Ph Up 60 capsules
    -15%

    Devicare Hc Lit-Control Ph Up 60 kapselia

    Normaalihinta €30,70 0,51 € / 1ud
    Alennushinta €30,70 Normaalihinta €36,30
    Säästät: -€5,60
    0,51 € / 1ud
  • Aboca Lynfase Draining Fluid, 12 Bottles
    -21%

    Aboca Lynfase -neste, 12 pulloa

    Normaalihinta €23,00 23,0 € / 1ud
    Alennushinta €23,00 Normaalihinta €29,08
    Säästät: -€6,08
    23,0 € / 1ud
  • Nucleodol, 30 Capsules
    -18%

    Nucleodol, 30 kapselia

    Normaalihinta €21,00 0,7 € / 1ud
    Alennushinta €21,00 Normaalihinta €25,69
    Säästät: -€4,69
    0,7 € / 1ud
  • Sarcodyn Pineapple 21 sachets
    -29%

    Sarcodyn Ananas 21 pussia

    Normaalihinta €19,70 0,94 € / 1ud
    Alennushinta €19,70 Normaalihinta €27,79
    Säästät: -€8,09
    0,94 € / 1ud
  • Vitanatur Collagen Antiox Plus, 2X360 g
    -6%

    Vitanatur Collagen Antiox Plus, 2X360 g

    Normaalihinta €29,80
    Alennushinta €29,80 Normaalihinta €31,68
    Säästät: -€1,88
  • Lactacyd Derma Hypoallergenic Bath Gel 1 L
    -8%

    Lactacyd Derma hypoallergeeninen suihkugeeli 1 l

    Normaalihinta €9,70 0,97 € / 100ml
    Alennushinta €9,70 Normaalihinta €10,53
    Säästät: -€0,83
    0,97 € / 100ml
  • Acofarma Vivera Seaweed Gel Colage Mar 750 ml
    -40%

    Acofarma Vivera Gel Alga Colage Mar 750 ml

    Normaalihinta €1,60 0,21 € / 100ml
    Alennushinta €1,60 Normaalihinta €2,65
    Säästät: -€1,05
    0,21 € / 100ml
  • Acofarma Vivera Oat Extract Gel 750 ml
    -40%

    Acofarma Vivera -kaurajauhegeeli 750 ml

    Normaalihinta €1,70 0,23 € / 100ml
    Alennushinta €1,70 Normaalihinta €2,83
    Säästät: -€1,13
    0,23 € / 100ml
  • Muvagyn Centella Asiatica Vaginal Gel 8 Applicators
    -9%

    Muvagyn Centella Asiatica -emätingeeli, 8 annostelijaa

    Normaalihinta €17,70 17,7 € / 1ud
    Alennushinta €17,70 Normaalihinta €19,53
    Säästät: -€1,83
    17,7 € / 1ud
  • Lacer Xerolacer Toothpaste 125 ml
    -22%

    Lacer Xerolacer hammastahna 125 ml

    Normaalihinta €7,30 5,84 € / 100ml
    Alennushinta €7,30 Normaalihinta €9,30
    Säästät: -€2,00
    5,84 € / 100ml
  • Glucosport Tablets 2.5 G 24 Tablets
    -9%

    Glucosport-tabletit 2,5 g, 24 tablettia

    Normaalihinta €6,50
    Alennushinta €6,50 Normaalihinta €7,13
    Säästät: -€0,63
  • Yotuel Farma B5 Whitening Toothpaste 50 ml
    -23%

    Yotuel Farma B5 valkaiseva hammastahna 50 ml

    Normaalihinta €7,80 15,6 € / 100ml
    Alennushinta €7,80 Normaalihinta €10,08
    Säästät: -€2,28
    15,6 € / 100ml
  • Be+ Facial Moisturising 24H Desensitising Cream 50 ml
    -8%

    Be+ 24 tunnin kosteuttava ja ihoa rauhoittava kasvovoide 50 ml

    Normaalihinta €32,20 64,4 € / 100ml
    Alennushinta €32,20 Normaalihinta €34,84
    Säästät: -€2,64
    64,4 € / 100ml
  • BIODERMA Sebium Sensitive 30 ml
    -23%

    BIODERMA Sebium Sensitive 30 ml

    Normaalihinta €15,40 51,33 € / 100ml
    Alennushinta €15,40 Normaalihinta €19,95
    Säästät: -€4,55
    51,33 € / 100ml
  • La Roche Posay Lipikar Body Milk 750 ml
    -37%

    La Roche-Posay Lipikar vartalovoide 750 ml

    Normaalihinta €21,10 2,81 € / 100ml
    Alennushinta €21,10 Normaalihinta €33,40
    Säästät: -€12,30
    2,81 € / 100ml