Kokoelma:

Covid-19 hydroalcoholic gels

  • Bella Aurora Anti-Spot Hand Cream 75 ml
    -24%

    Bella Aurora Käsivoide, pigmenttimuutoksia ehkäisevä hoito 75 ml

    Normaalihinta €9,10 12,13 € / 100ml
    Alennushinta €9,10 Normaalihinta €11,95
    Säästät: -€2,85
    12,13 € / 100ml
  • Neutrogena tuoksuva, tehokkaasti korjaava käsivoide, 50 ml
    -17%

    Neutrogena tuoksuva, tehokkaasti korjaava käsivoide, 50 ml

    Normaalihinta €5,50 11,0 € / 100ml
    Alennushinta €5,50 Normaalihinta €6,63
    Säästät: -€1,13
    11,0 € / 100ml
  • Neusc P-Rosa Pastille - Hand Repairer
    -30%

    Neusc P-Rosa -tabletti – käsien hoito

    Normaalihinta €5,00 5,0 € / 1ud
    Alennushinta €5,00 Normaalihinta €7,14
    Säästät: -€2,14
    5,0 € / 1ud
  • Isdin Ureadin Hand Cream Pump 200ml
    -10%

    Isdin Ureadin käsivoide, pumppupullo 200 ml

    Normaalihinta €13,99 7,0 € / 100ml
    Alennushinta €13,99 Normaalihinta €15,55
    Säästät: -€1,56
    7,0 € / 100ml
  • A-Derma Dermopan Soap Tablet 100 gr
    -22%

    A-Derma Dermopan-saippuapala 100 g

    Normaalihinta €7,90 7,9 € / 100gr
    Alennushinta €7,90 Normaalihinta €10,10
    Säästät: -€2,20
    7,9 € / 100gr
  • Eucerin Ph5 Hand Cream, 75 ml
    -19%

    Eucerin Ph5-käsivoide, 75 ml

    Normaalihinta €7,10 9,47 € / 100ml
    Alennushinta €7,10 Normaalihinta €8,75
    Säästät: -€1,65
    9,47 € / 100ml
  • A-Derma Intense Repair Hand Cream 50 ml
    -23%

    A-Derma Intensiivinen korjaava käsivoide 50 ml

    Normaalihinta €8,40 16,8 € / 100ml
    Alennushinta €8,40 Normaalihinta €10,90
    Säästät: -€2,50
    16,8 € / 100ml
  • Neusc Dermic - Hand Repair Cream
    -16%

    Neusc Dermic – Käsien hoitovoide

    Normaalihinta €7,70 7,7 € / 1ud
    Alennushinta €7,70 Normaalihinta €9,14
    Säästät: -€1,44
    7,7 € / 1ud
  • Unglax Intensive Strengthening Nail Treatment
    -12%

    Unglax - kynsien intensiivinen vahvistava hoito

    Normaalihinta €13,70 13,7 € / 1ud
    Alennushinta €13,70 Normaalihinta €15,50
    Säästät: -€1,80
    13,7 € / 1ud
  • Unglax Vitalizador
    -13%

    Unglax Vitalizador

    Normaalihinta €9,40 9,4 € / 1ud
    Alennushinta €9,40 Normaalihinta €10,75
    Säästät: -€1,35
    9,4 € / 1ud
  • Unglax kovete
    -5%

    Unglax kovete

    Normaalihinta €9,60 9,6 € / 1ud
    Alennushinta €9,60 Normaalihinta €10,11
    Säästät: -€0,51
    9,6 € / 1ud
  • Neusc P-Rosa - Hand Repairer
    -21%

    Neusc P-Rosa – Käsien hoitovoide

    Normaalihinta €7,30 7,3 € / 1ud
    Alennushinta €7,30 Normaalihinta €9,22
    Säästät: -€1,92
    7,3 € / 1ud
  • Unglax ravintokermavoide
    -7%

    Unglax ravintokermavoide

    Normaalihinta €8,80 8,8 € / 1ud
    Alennushinta €8,80 Normaalihinta €9,50
    Säästät: -€0,70
    8,8 € / 1ud
  • Ducray Ictyane Hand Cream 50 ml
    -19%

    Ducray Ictyane käsivoide 50 ml

    Normaalihinta €6,80 13,6 € / 100ml
    Alennushinta €6,80 Normaalihinta €8,40
    Säästät: -€1,60
    13,6 € / 100ml
  • Neutrogena Fragrance-Free Concentrated Repair Hand Cream, 50 ml
    -20%

    Neutrogena hajusteeton, tehokkaasti korjaava käsivoide, 50 ml

    Normaalihinta €5,60 11,2 € / 100ml
    Alennushinta €5,60 Normaalihinta €6,99
    Säästät: -€1,39
    11,2 € / 100ml
  • Isdin Ureadin käsivoide Plus 50 ml
    -14%

    Isdin Ureadin käsivoide Plus 50 ml

    Normaalihinta €8,25 16,5 € / 100ml
    Alennushinta €8,25 Normaalihinta €9,55
    Säästät: -€1,30
    16,5 € / 100ml
  • Avène Cold Cream Concentrated Hand Cream 50 ml
    -24%

    Avène Cold Cream -käsivoide, tiivistetty, 50 ml

    Normaalihinta €5,70 11,4 € / 100ml
    Alennushinta €5,70 Normaalihinta €7,50
    Säästät: -€1,80
    11,4 € / 100ml
  • Käsivoide 50 ml
    -31%

    Käsivoide 50 ml

    Normaalihinta €8,40 16,8 € / 100ml
    Alennushinta €8,40 Normaalihinta €12,26
    Säästät: -€3,86
    16,8 € / 100ml
  • Pan Reumol Hand Bath 200 ml
    -20%

    Pan Reumol käsienpesuaine 200 ml

    Normaalihinta €8,00 4,0 € / 100ml
    Alennushinta €8,00 Normaalihinta €9,95
    Säästät: -€1,95
    4,0 € / 100ml
  • Clenosan Repairing Hand Cream Bs+ 75 ml
    -5%

    Clenosan Bs+ korjaava käsivoide 75 ml

    Normaalihinta €4,00 5,33 € / 100ml
    Alennushinta €4,00 Normaalihinta €4,21
    Säästät: -€0,21
    5,33 € / 100ml
  • Isdin Ureadin suojaava käsivoide 50 ml
    -13%

    Isdin Ureadin suojaava käsivoide 50 ml

    Normaalihinta €6,60 13,2 € / 100ml
    Alennushinta €6,60 Normaalihinta €7,55
    Säästät: -€0,95
    13,2 € / 100ml
  • Tractopon 15% Urea 75 ml
    -12%

    Tractopon 15 % ureaa 75 ml

    Normaalihinta €8,30 11,07 € / 100ml
    Alennushinta €8,30 Normaalihinta €9,47
    Säästät: -€1,17
    11,07 € / 100ml
  • Unglax kynsinauhojen kuorinta-aine, 10 ml
    -20%

    Unglax kynsinauhojen kuorinta-aine, 10 ml

    Normaalihinta €10,60 106,0 € / 100ml
    Alennushinta €10,60 Normaalihinta €13,23
    Säästät: -€2,63
    106,0 € / 100ml
  • Unglax-pohja- ja päällyslakka, 10 ml
    -18%

    Unglax-pohja- ja päällyslakka, 10 ml

    Normaalihinta €9,30 93,0 € / 100ml
    Alennushinta €9,30 Normaalihinta €11,34
    Säästät: -€2,04
    93,0 € / 100ml
  • Unglax Booster Regenerator, 10 ml
    -11%

    Unglax Booster Regenerator, 10 ml

    Normaalihinta €13,90 139,0 € / 100ml
    Alennushinta €13,90 Normaalihinta €15,68
    Säästät: -€1,78
    139,0 € / 100ml
  • Topicrem erittäin kosteuttava käsivoide 50 ml
    -16%

    Topicrem erittäin kosteuttava käsivoide 50 ml

    Normaalihinta €5,20 10,4 € / 100ml
    Alennushinta €5,20 Normaalihinta €6,20
    Säästät: -€1,00
    10,4 € / 100ml
  • Eucerin Hyaluron Filler Elasticity Hand Cream, 75 ml
    -19%

    Eucerin Hyaluron Filler Elasticity -käsivoide, 75 ml

    Normaalihinta €10,50 14,0 € / 100ml
    Alennushinta €10,50 Normaalihinta €12,90
    Säästät: -€2,40
    14,0 € / 100ml
  • Acofarma Vivera Hand Soap 0% Hand Soap Dispenser 500 ml
    -52%

    Acofarma Vivera käsisaippua 0 %, annostelija, 500 ml

    Normaalihinta €1,60 0,32 € / 100ml
    Alennushinta €1,60 Normaalihinta €3,33
    Säästät: -€1,73
    0,32 € / 100ml
  • Acofarma Vivera Hand Soap Sweet Almond Oil and Honey 500 ml
    -39%

    Acofarma Vivera käsisaippua, makeamanteliöljyä ja hunajaa, 500 ml

    Normaalihinta €1,50 0,3 € / 100ml
    Alennushinta €1,50 Normaalihinta €2,45
    Säästät: -€0,95
    0,3 € / 100ml
  • Acofarma Vivera Pomegranate Extract Hand Soap 500 ml
    -38%

    Acofarma Vivera Käsisaippua, granaattiomenauute, 500 ml

    Normaalihinta €1,60 0,32 € / 100ml
    Alennushinta €1,60 Normaalihinta €2,58
    Säästät: -€0,98
    0,32 € / 100ml