Kokoelma:

Defences

  • Jelly Pills Immune -appelsiini, 70 karkkia
    -21%

    Jelly Pills Immune -appelsiini, 70 karkkia

    Normaalihinta €13,50 0,19 € / 1ud
    Alennushinta €13,50 Normaalihinta €17,10
    Säästät: -€3,60
    0,19 € / 1ud
  • Erbenobili Echinacea Echinacea Phytomater Extract 50Ml
    -33%

    Erbenobili Echinacea -uute, Fitomater, 50 ml

    Normaalihinta €11,90 23,8 € / 100ml
    Alennushinta €11,90 Normaalihinta €17,86
    Säästät: -€5,96
    23,8 € / 100ml
  • Obire Defences Travel Line, 60 tablets
    -11%

    Obire Defensas Linea Viaje, 60 tablettia

    Normaalihinta €10,53 0,18 € / 1ud
    Alennushinta €10,53 Normaalihinta €11,80
    Säästät: -€1,27
    0,18 € / 1ud
  • Ysonut Inovance Immunovance , 15 capsules
    -39%

    Ysonut Inovance Immunovance, 15 kapselia

    Normaalihinta €11,10 0,74 € / 1ud
    Alennushinta €11,10 Normaalihinta €18,12
    Säästät: -€7,02
    0,74 € / 1ud
  • Zeus Synergy 860 Mg , 90 capsules
    -16%

    Zeus Sinergia 860 mg, 90 kapselia

    Normaalihinta €69,90 0,78 € / 1ud
    Alennushinta €69,90 Normaalihinta €83,20
    Säästät: -€13,30
    0,78 € / 1ud
  • Naturemost Vitamin C Rose Hips L.Sustained 1500 Mg , 90 tablets
    -16%

    Naturemost C-vitamiini, ruusunmarja, L. pitkävaikutteinen, 1500 mg, 90 tablettia

    Normaalihinta €42,00 42,0 € / 1ud
    Alennushinta €42,00 Normaalihinta €50,11
    Säästät: -€8,11
    42,0 € / 1ud
  • Zeus Sameze, 30 x 600 Mg Capsules
    -16%

    Zeus Sameze, 30 kapselia à 600 mg

    Normaalihinta €55,40 1,85 € / 1ud
    Alennushinta €55,40 Normaalihinta €65,80
    Säästät: -€10,40
    1,85 € / 1ud
  • Zeus Inmuno-5 Max, 7 Sachets Of 7 Grams
    -23%

    Zeus Inmuno-5 Max, 7 pussia à 7 g

    Normaalihinta €43,30 618,57 € / 100gr
    Alennushinta €43,30 Normaalihinta €56,52
    Säästät: -€13,22
    618,57 € / 100gr
  • Zarbee's Cough & Throat Syrup Cough syrup with honey, 150 ml
    -32%

    Zarbee's Yskä- ja kurkkusiirappi, hunajalla maustettu yskäsiirappi, 150 ml

    Normaalihinta €8,80 5,87 € / 100ml
    Alennushinta €8,80 Normaalihinta €12,90
    Säästät: -€4,10
    5,87 € / 100ml
  • Sura Vitas Para-Sit , 90 capsules
    -11%

    Sura Vitas Para-Sit, 90 kapselia

    Normaalihinta €37,00 0,41 € / 1ud
    Alennushinta €37,00 Normaalihinta €41,47
    Säästät: -€4,47
    0,41 € / 1ud
  • Sura Vitas Candisan Candistop , 90 capsules
    -12%

    Sura Vitas Candisan Candistop, 90 kapselia

    Normaalihinta €43,40 0,48 € / 1ud
    Alennushinta €43,40 Normaalihinta €49,37
    Säästät: -€5,97
    0,48 € / 1ud
  • Prisma Premium Quercetin + Luteolin, 60 Capsules
    -31%

    Prisma Premium Kversetiini + Luteoliini, 60 kapselia

    Normaalihinta €36,80 0,61 € / 1ud
    Alennushinta €36,80 Normaalihinta €52,97
    Säästät: -€16,17
    0,61 € / 1ud
  • Orsadin Inmun Sticks 5 g, 30 Sticks
    -40%

    Orsadin Inmun -tikkuja 5 g, 30 tikkua

    Normaalihinta €12,70 254,0 € / 100gr
    Alennushinta €12,70 Normaalihinta €21,14
    Säästät: -€8,44
    254,0 € / 100gr
  • Orsadin Immum Liquid, 250 ml
    -46%

    Orsadin Inmum -nestemäinen, 250 ml

    Normaalihinta €16,30 6,52 € / 100ml
    Alennushinta €16,30 Normaalihinta €30,21
    Säästät: -€13,91
    6,52 € / 100ml
  • Orsadin Inmum Liquid, 150 ml
    -51%

    Orsadin Inmum -nestemäinen, 150 ml

    Normaalihinta €12,20 8,13 € / 100ml
    Alennushinta €12,20 Normaalihinta €25,03
    Säästät: -€12,83
    8,13 € / 100ml
  • Orsadin Biotic Sticks 5 g, 30 Sticks
    -60%

    Orsadin Biotic -tikkuja 5 g, 30 tikkuja

    Normaalihinta €15,30 306,0 € / 100gr
    Alennushinta €15,30 Normaalihinta €38,53
    Säästät: -€23,23
    306,0 € / 100gr
  • Orsadin Biotic Liquid, 100 ml
    -35%

    Orsadin Biotic -nestemäinen valmiste, 100 ml

    Normaalihinta €14,30 14,3 € / 100ml
    Alennushinta €14,30 Normaalihinta €21,90
    Säästät: -€7,60
    14,3 € / 100ml
  • Noefar Liberum Forte New Formula , 80 tablets
    -19%

    Noefar Liberum Forte, uusi koostumus, 80 tablettia

    Normaalihinta €7,90 0,1 € / 1ud
    Alennushinta €7,90 Normaalihinta €9,77
    Säästät: -€1,87
    0,1 € / 1ud
  • Neo Neodex Solution 150 ml
    -36%

    Neo Neodex Solucion 150 ml

    Normaalihinta €12,10
    Alennushinta €12,10 Normaalihinta €18,87
    Säästät: -€6,77
  • Chiesi Produo Daily Care 30 capsules
    -8%

    Chiesi Produo Daily Care 30 kapselia

    Normaalihinta €14,80 0,49 € / 1ud
    Alennushinta €14,80 Normaalihinta €16,02
    Säästät: -€1,22
    0,49 € / 1ud
  • Betula Inmunis , 30 capsules
    -12%

    Betula Inmunis, 30 kapselia

    Normaalihinta €19,30 0,64 € / 1ud
    Alennushinta €19,30 Normaalihinta €21,87
    Säästät: -€2,57
    0,64 € / 1ud
  • Zeus Cordyceps Mushroom , 180 capsules
    -22%

    Zeus Hongo Cordyceps, 180 kapselia

    Normaalihinta €69,30 0,39 € / 1ud
    Alennushinta €69,30 Normaalihinta €88,94
    Säästät: -€19,64
    0,39 € / 1ud
  • Kernbiotic 10 Sachets 2,5 g
    -24%

    Kernbiotic 10 pussia, 2,5 g

    Normaalihinta €7,40 296,0 € / 100gr
    Alennushinta €7,40 Normaalihinta €9,68
    Säästät: -€2,28
    296,0 € / 100gr
  • Naturlider Nac 600 Mg N Acetyl Cysteine , 60 capsules
    -10%

    Naturlider Nac 600 mg N-asetyylikysteiini, 60 kapselia

    Normaalihinta €20,50 0,34 € / 1ud
    Alennushinta €20,50 Normaalihinta €22,74
    Säästät: -€2,24
    0,34 € / 1ud
  • Ifigen Floragen , 30 capsules
    -35%

    Ifigen Floragen, 30 kapselia

    Normaalihinta €13,00 0,43 € / 1ud
    Alennushinta €13,00 Normaalihinta €20,13
    Säästät: -€7,13
    0,43 € / 1ud
  • Naturlider Lactobacillus Acidophilus , 30 capsules
    -9%

    Naturlider Lactobacillus Acidophilus, 30 kapselia

    Normaalihinta €8,60 0,29 € / 1ud
    Alennushinta €8,60 Normaalihinta €9,47
    Säästät: -€0,87
    0,29 € / 1ud
  • Egle Immuniflora, 60 Capsules
    -24%

    Egle Inmuniflora, 60 kapselia

    Normaalihinta €22,30 0,37 € / 1ud
    Alennushinta €22,30 Normaalihinta €29,25
    Säästät: -€6,95
    0,37 € / 1ud
  • Granero S Pylbac 60 pearls , 60 pearls
    -18%

    Granero S Pylbac 60 kapselia, 60 kapselia

    Normaalihinta €11,30 0,19 € / 1ud
    Alennushinta €11,30 Normaalihinta €13,71
    Säästät: -€2,41
    0,19 € / 1ud
  • Produo Digestive Vitaly 50+, 30 capsules
    -8%

    Produo Digestive Vitaly 50+, 30 kapselia

    Normaalihinta €18,60 0,62 € / 1ud
    Alennushinta €18,60 Normaalihinta €20,13
    Säästät: -€1,53
    0,62 € / 1ud
  • Natura Premium Organic Spirulina Powder , 500 gr
    -26%

    Natura Premium Luomuspirauliinijauhe, 500 g

    Normaalihinta €14,00 2,8 € / 100gr
    Alennushinta €14,00 Normaalihinta €19,00
    Säästät: -€5,00
    2,8 € / 100gr