Kokoelma:

Feeding

  • Smileat Mix Nuts & Peanuts Eco , 200 g
    -24%

    Smileat Mix – luomupähkinät ja maapähkinät, 200 g

    Normaalihinta €10,00 5,0 € / 100gr
    Alennushinta €10,00 Normaalihinta €13,11
    Säästät: -€3,11
    5,0 € / 100gr
  • Almirón Advance 1, Pack 3 x 800g
    -5%

    Almirón Advance 1, 3 x 800 g:n pakkaus

    Normaalihinta €71,60 29,83 € / 1kg
    Alennushinta €71,60 Normaalihinta €75,00
    Säästät: -€3,40
    29,83 € / 1kg
  • Almirón Advance 1, Pack 6 x 800g
    -10%

    Almirón Advance 1, 6 x 800 g:n pakkaus

    Normaalihinta €135,40 28,21 € / 1kg
    Alennushinta €135,40 Normaalihinta €150,00
    Säästät: -€14,60
    28,21 € / 1kg
  • Almirón Advance 1, Pack 6 x 1200gr
    -8%

    Almirón Advance 1, 6 x 1200 g:n pakkaus

    Normaalihinta €200,60 2,79 € / 100gr
    Alennushinta €200,60 Normaalihinta €217,80
    Säästät: -€17,20
    2,79 € / 100gr
  • Almirón Advance 2, Pack 3 x 800g
    -32%

    Almirón Advance 2, 3 x 800 g:n pakkaus

    Normaalihinta €53,30 22,21 € / 1kg
    Alennushinta €53,30 Normaalihinta €78,54
    Säästät: -€25,24
    22,21 € / 1kg
  • Almirón Advance 2, Pack 6 x 800g
    -34%

    Almirón Advance 2, 6 x 800 g:n pakkaus

    Normaalihinta €103,20 21,5 € / 1kg
    Alennushinta €103,20 Normaalihinta €157,08
    Säästät: -€53,88
    21,5 € / 1kg
  • Almirón Advance 2, Pack 6 x 1200g
    -28%

    Almirón Advance 2, 6 x 1200 g:n pakkaus

    Normaalihinta €134,80 1,87 € / 100gr
    Alennushinta €134,80 Normaalihinta €188,40
    Säästät: -€53,60
    1,87 € / 100gr
  • Almirón Advance 3, Pack 3 x 800g
    -25%

    Almirón Advance 3, 3 x 800 g:n pakkaus

    Normaalihinta €48,60 20,25 € / 1kg
    Alennushinta €48,60 Normaalihinta €64,68
    Säästät: -€16,08
    20,25 € / 1kg
  • Almirón Advance 3, Pack 6 x 800g
    -27%

    Almirón Advance 3, 6 x 800 g:n pakkaus

    Normaalihinta €94,20 19,63 € / 1kg
    Alennushinta €94,20 Normaalihinta €129,36
    Säästät: -€35,16
    19,63 € / 1kg
  • Almirón Advance 3, Pack 3 x 1200g
    -25%

    Almirón Advance 3, pakkaus 3 x 1200 g

    Normaalihinta €62,60 1,74 € / 100gr
    Alennushinta €62,60 Normaalihinta €83,40
    Säästät: -€20,80
    1,74 € / 100gr
  • Almirón Advance 3, Pack 4 x 1200g
    -26%

    Almirón Advance 3, 4 x 1200 g:n pakkaus

    Normaalihinta €82,60 1,72 € / 100gr
    Alennushinta €82,60 Normaalihinta €111,20
    Säästät: -€28,60
    1,72 € / 100gr
  • Almirón Advance 3, Pack 6 x 1200g
    -27%

    Almirón Advance 3, 6 x 1200 g:n pakkaus

    Normaalihinta €121,30 1,68 € / 100gr
    Alennushinta €121,30 Normaalihinta €166,80
    Säästät: -€45,50
    1,68 € / 100gr
  • Almirón Advance 3, Pack 8 x 1200g
    -25%

    Almirón Advance 3, 8 x 1200 g:n pakkaus

    Normaalihinta €166,20 1,73 € / 100gr
    Alennushinta €166,20 Normaalihinta €222,40
    Säästät: -€56,20
    1,73 € / 100gr
  • Almirón Advance 3, Pack 12 x 1200g
    -29%

    Almirón Advance 3, 12 x 1200 g:n pakkaus

    Normaalihinta €238,40 1,66 € / 100gr
    Alennushinta €238,40 Normaalihinta €333,60
    Säästät: -€95,20
    1,66 € / 100gr
  • Almirón Advance 4, Pack 2 x 800g
    -6%

    Almirón Advance 4, 2 x 800 g:n pakkaus

    Normaalihinta €35,50 22,19 € / 1kg
    Alennushinta €35,50 Normaalihinta €37,80
    Säästät: -€2,30
    22,19 € / 1kg
  • Almirón Advance 4, Pack 3 x 800g
    -26%

    Almirón Advance 4, 3 x 800 g:n pakkaus

    Normaalihinta €41,90 17,46 € / 1kg
    Alennushinta €41,90 Normaalihinta €56,70
    Säästät: -€14,80
    17,46 € / 1kg
  • Almirón Advance 4, Pack 6 x 800g
    -28%

    Almirón Advance 4, 6 x 800 g:n pakkaus

    Normaalihinta €81,20 16,92 € / 1kg
    Alennushinta €81,20 Normaalihinta €113,40
    Säästät: -€32,20
    16,92 € / 1kg
  • Almirón Advance 4, Pack 8 x 800g
    -26%

    Almirón Advance 4, 8 x 800 g:n pakkaus

    Normaalihinta €111,30 17,39 € / 1kg
    Alennushinta €111,30 Normaalihinta €151,20
    Säästät: -€39,90
    17,39 € / 1kg
  • Almirón Advance 4, Pack 12 x 800g
    -30%

    Almirón Advance 4, 12 x 800 g:n pakkaus

    Normaalihinta €159,70 16,64 € / 1kg
    Alennushinta €159,70 Normaalihinta €226,80
    Säästät: -€67,10
    16,64 € / 1kg
  • Almirón Profutura 1, Pack 3 x 800 grams
    -4%

    Almirón Profutura 1, 3 x 800 g:n pakkaus

    Normaalihinta €89,70 3,74 € / 100gr
    Alennushinta €89,70 Normaalihinta €93,78
    Säästät: -€4,08
    3,74 € / 100gr
  • Almirón Profutura 1, Pack 6 x 800 g
    -7%

    Almirón Profutura 1, 6 x 800 g:n pakkaus

    Normaalihinta €175,30 3,65 € / 100gr
    Alennushinta €175,30 Normaalihinta €187,56
    Säästät: -€12,26
    3,65 € / 100gr
  • Almirón Profutura Duobiotik 2, Pack 3 x 800g
    -24%

    Almirón Profutura Duobiotik 2, 3 x 800 g:n pakkaus

    Normaalihinta €69,50 2,9 € / 100gr
    Alennushinta €69,50 Normaalihinta €91,74
    Säästät: -€22,24
    2,9 € / 100gr
  • Almirón Profutura Duobiotik 2, Pack 6 x 800 g
    -27%

    Almirón Profutura Duobiotik 2, 6 x 800 g:n pakkaus

    Normaalihinta €134,80 2,81 € / 100gr
    Alennushinta €134,80 Normaalihinta €183,48
    Säästät: -€48,68
    2,81 € / 100gr
  • Almirón Profutura Duobiotik 2, Pack 8 x 800g
    -25%

    Almirón Profutura Duobiotik 2, 8 x 800 g:n pakkaus

    Normaalihinta €184,70 2,89 € / 100gr
    Alennushinta €184,70 Normaalihinta €244,64
    Säästät: -€59,94
    2,89 € / 100gr
  • Almirón Profutura Duobiotik 2, Pack 12 x 800 g
    -28%

    Almirón Profutura Duobiotik 2, 12 x 800 g:n pakkaus

    Normaalihinta €265,00 2,76 € / 100gr
    Alennushinta €265,00 Normaalihinta €366,96
    Säästät: -€101,96
    2,76 € / 100gr
  • Almirón Profutura 3, Pack 2 x 800 g
    -7%

    Almirón Profutura 3, 2 x 800 g:n pakkaus

    Normaalihinta €50,40 31,5 € / 1kg
    Alennushinta €50,40 Normaalihinta €54,22
    Säästät: -€3,82
    31,5 € / 1kg
  • Almirón Profutura 3, Pack 3 x 800 g
    -27%

    Almirón Profutura 3, 3 x 800 g:n pakkaus

    Normaalihinta €59,40 24,75 € / 1kg
    Alennushinta €59,40 Normaalihinta €81,33
    Säästät: -€21,93
    24,75 € / 1kg
  • Almirón Profutura 3, Pack 6 x 800 g
    -29%

    Almirón Profutura 3, 6 x 800 g:n pakkaus

    Normaalihinta €115,10 23,98 € / 1kg
    Alennushinta €115,10 Normaalihinta €162,66
    Säästät: -€47,56
    23,98 € / 1kg
  • Almirón Profutura 3, Pack 8 x 800 g
    -27%

    Almirón Profutura 3, 8 x 800 g:n pakkaus

    Normaalihinta €157,70 24,64 € / 1kg
    Alennushinta €157,70 Normaalihinta €216,88
    Säästät: -€59,18
    24,64 € / 1kg
  • Almirón Profutura 3, Pack 12 x 800 g
    -30%

    Almirón Profutura 3, 12 x 800 g:n pakkaus

    Normaalihinta €226,20 23,56 € / 1kg
    Alennushinta €226,20 Normaalihinta €325,32
    Säästät: -€99,12
    23,56 € / 1kg