Kokoelma:

Fontactiv Summer

  • Fontactiv forte ProAction Chocolate, Pack 3x800g
    -31%

    Fontactiv forte ProAction Chocolate, 3 x 800 g:n pakkaus

    Normaalihinta €60,50 2,52 € / 100gr
    Alennushinta €60,50 Normaalihinta €88,32
    Säästät: -€27,82
    2,52 € / 100gr
  • Fontactiv forte ProAction Chocolate, Pack 6x800g
    -34%

    Fontactiv forte ProAction Chocolate, 6 x 800 g:n pakkaus

    Normaalihinta €117,30 2,44 € / 100gr
    Alennushinta €117,30 Normaalihinta €176,64
    Säästät: -€59,34
    2,44 € / 100gr
  • FontActiv Forte Neutral, 10X30 g
    -15%

    FontActiv Forte Neutro, 10 x 30 g

    Normaalihinta €16,50 55,0 € / 100gr
    Alennushinta €16,50 Normaalihinta €19,47
    Säästät: -€2,97
    55,0 € / 100gr
  • Fontactiv forte ProAction Chocolate, 800g
    -29%

    Fontactiv forte ProAction Chocolate, 800 g

    Normaalihinta €20,80 2,6 € / 100gr
    Alennushinta €20,80 Normaalihinta €29,44
    Säästät: -€8,64
    2,6 € / 100gr
  • Fontactiv Proaction Forte Coffee, 14 Sachets x 30 grams
    -15%

    Fontactiv Proaction Forte Café, 14 annospussia × 30 g

    Normaalihinta €20,40 68,0 € / 100gr
    Alennushinta €20,40 Normaalihinta €24,00
    Säästät: -€3,60
    68,0 € / 100gr
  • Fontactiv 8 Cereals Cracker, 500 g
    -39%

    Fontactiv 8 -viljakeksi, 500 g

    Normaalihinta €6,70 1,34 € / 100gr
    Alennushinta €6,70 Normaalihinta €11,05
    Säästät: -€4,35
    1,34 € / 100gr
  • Fontactiv 8 Cereals, 500 g
    -34%

    Fontactiv 8 -viljaseos, 500 g

    Normaalihinta €5,80 1,16 € / 100gr
    Alennushinta €5,80 Normaalihinta €8,80
    Säästät: -€3,00
    1,16 € / 100gr
  • FontActiv Diabest Vanilla, 400 g
    -22%

    FontActiv Diabest Vanilja, 400 g

    Normaalihinta €12,60 3,15 € / 100gr
    Alennushinta €12,60 Normaalihinta €16,16
    Säästät: -€3,56
    3,15 € / 100gr
  • FontActiv Diabest Pack Vanilla, 3x400 g
    -24%

    FontActiv Pack Diabest Vanilja, 3 x 400 g

    Normaalihinta €36,70 3,06 € / 100gr
    Alennushinta €36,70 Normaalihinta €48,48
    Säästät: -€11,78
    3,06 € / 100gr
  • FontActiv Diabest Pack Vanilla, 6x400 g
    -27%

    FontActiv Pack Diabest Vanilja, 6 x 400 g

    Normaalihinta €71,10 2,96 € / 100gr
    Alennushinta €71,10 Normaalihinta €96,96
    Säästät: -€25,86
    2,96 € / 100gr