Kokoelma:

Fluocaril oral hygiene

  • Fluocaril Junior Red Fruit Gel 75 ml
    -12%

    Fluocaril Junior -geeli, punaiset marjat, 75 ml

    Normaalihinta €3,90 5,2 € / 100ml
    Alennushinta €3,90 Normaalihinta €4,42
    Säästät: -€0,52
    5,2 € / 100ml
  • Fluocaril Whitening 145 mg
    -24%

    Fluocaril valkaisuaine 145 mg

    Normaalihinta €4,00 4,0 € / 1ud
    Alennushinta €4,00 Normaalihinta €5,26
    Säästät: -€1,26
    4,0 € / 1ud
  • Fluocaril Bi-Fluor Mint 145 mg
    -17%

    Fluocaril Bi-Flúor Menta 145 mg

    Normaalihinta €4,10 4,1 € / 1ud
    Alennushinta €4,10 Normaalihinta €4,95
    Säästät: -€0,85
    4,1 € / 1ud
  • Fluocaril Bi-Fluoride Gums 145 mg
    -19%

    Fluocaril Bi-Flúor ikenet 145 mg

    Normaalihinta €4,00 4,0 € / 1ud
    Alennushinta €4,00 Normaalihinta €4,95
    Säästät: -€0,95
    4,0 € / 1ud
  • Fluocaril Junior 6-12 Years Bubble Gel 75 ml
    -16%

    Fluocaril Junior 6–12-vuotiaille, kuplageeli 75 ml

    Normaalihinta €3,70 4,93 € / 100ml
    Alennushinta €3,70 Normaalihinta €4,42
    Säästät: -€0,72
    4,93 € / 100ml
  • Fluocaril Bi-Fluore Mouthwash 500 ml
    -20%

    Fluocaril Bi-Fluore -suuvesi 500 ml

    Normaalihinta €6,00 1,2 € / 100ml
    Alennushinta €6,00 Normaalihinta €7,50
    Säästät: -€1,50
    1,2 € / 100ml
  • Fluocaril Kids Strawberry Gel 75 ml
    -10%

    Fluocaril Kids -geeli, mansikka, 75 ml

    Normaalihinta €3,80 5,07 € / 100ml
    Alennushinta €3,80 Normaalihinta €4,21
    Säästät: -€0,41
    5,07 € / 100ml
  • Fluocaril 145 Natural Bicarbonate 75 ml
    -17%

    Fluocaril 145 Natural -bikarbonaatti 75 ml

    Normaalihinta €4,30 5,73 € / 100ml
    Alennushinta €4,30 Normaalihinta €5,16
    Säästät: -€0,86
    5,73 € / 100ml
  • Fluocaril 145 Natur'Essence Total Care 75 ml
    -20%

    Fluocaril 145 Natur´Essence kokonaisvaltainen hoito 75 ml

    Normaalihinta €4,30 5,73 € / 100ml
    Alennushinta €4,30 Normaalihinta €5,40
    Säästät: -€1,10
    5,73 € / 100ml