Kokoelma:

Euphralia ophthalmic solution

  • Euphralia Soothing Red Eye Drops , 10 ml
    -15%

    Euphralia Rauhoittavat tipat punasilmäisyyteen, 10 ml

    Normaalihinta €11,00 110,0 € / 100ml
    Alennushinta €11,00 Normaalihinta €12,90
    Säästät: -€1,90
    110,0 € / 100ml
  • Euphralia Dry Eye Lubricant Eye Drops , 10 ml
    -16%

    Euphralia - silmätipat kuivasilmäisyyden hoitoon, 10 ml

    Normaalihinta €10,90 109,0 € / 100ml
    Alennushinta €10,90 Normaalihinta €12,90
    Säästät: -€2,00
    109,0 € / 100ml