Kokoelma:

Durex top lubricants

  • Durex Duplo Naturals Gel Lubricant 2nd unit 50% 50%.
    -10%

    Durex Duplo Naturals -liukastin, geeli, 2. pakkaus, 50 %

    Normaalihinta €17,90 8,95 € / 100ml
    Alennushinta €17,90 Normaalihinta €19,78
    Säästät: -€1,88
    8,95 € / 100ml
  • K-Y Duplo Intimate Lubricating Gel 75 ml
    -8%

    K-Y Duplo -intimavoide 75 ml

    Normaalihinta €14,60 19,47 € / 100ml
    Alennushinta €14,60 Normaalihinta €15,79
    Säästät: -€1,19
    19,47 € / 100ml
  • Durex Natural Lubricant 100 ml
    -10%

    Durex Natural -liukastin 100 ml

    Normaalihinta €12,40 12,4 € / 100ml
    Alennushinta €12,40 Normaalihinta €13,77
    Säästät: -€1,37
    12,4 € / 100ml
  • Durex Intense Orgasmic Gel 10 ml
    -11%

    Durex Intense Orgasmic Gel 10 ml

    Normaalihinta €12,30 123,0 € / 100ml
    Alennushinta €12,30 Normaalihinta €13,80
    Säästät: -€1,50
    123,0 € / 100ml
  • Durex Original Lubricant 50 ml
    -7%

    Durex Original -liukastin 50 ml

    Normaalihinta €8,45 16,9 € / 100ml
    Alennushinta €8,45 Normaalihinta €9,09
    Säästät: -€0,64
    16,9 € / 100ml
  • Durex Stimulating Massage & Lubricant Guarana 200 ml
    -13%

    Durex stimuloiva hieronta- ja liukastusvoide, guaranalla, 200 ml

    Normaalihinta €14,50 7,25 € / 100ml
    Alennushinta €14,50 Normaalihinta €16,74
    Säästät: -€2,24
    7,25 € / 100ml
  • Durex Massage Lubricant Aloe Vera 200 ml
    -8%

    Durex Massage -liukastin, aloe vera, 200 ml

    Normaalihinta €14,70 7,35 € / 100ml
    Alennushinta €14,70 Normaalihinta €16,06
    Säästät: -€1,36
    7,35 € / 100ml
  • Durex Sensilube 40 ml
    -6%

    Durex Sensilube 40 ml

    Normaalihinta €7,60 19,0 € / 100ml
    Alennushinta €7,60 Normaalihinta €8,12
    Säästät: -€0,52
    19,0 € / 100ml
  • Durex Pack Intense Orgasmic Gel + Intense Orgasmic Vibrations Vibrating Ring
    -10%

    Durex Pack Gel Intense Orgasmic + Intense Orgasmic Vibrations -vibro-rengas

    Normaalihinta €24,70 12,35 € / 1ud
    Alennushinta €24,70 Normaalihinta €27,37
    Säästät: -€2,67
    12,35 € / 1ud