Kokoelma:

Donnaplus sales

  • Donnaplus Multiflora, 15 tablets
    -6%

    Donnaplus Multiflora, 15 tablettia

    Normaalihinta €13,00 0,87 € / 1ud
    Alennushinta €13,00 Normaalihinta €13,89
    Säästät: -€0,89
    0,87 € / 1ud
  • Donnaplus Lessurin, 60 tablets
    -11%

    Donnaplus Lessurin, 60 tablettia

    Normaalihinta €21,10 0,35 € / 1ud
    Alennushinta €21,10 Normaalihinta €23,79
    Säästät: -€2,69
    0,35 € / 1ud
  • Donnaplus Ginegel, 35 ml
    -24%

    Donnaplus Ginegel, 35 ml

    Normaalihinta €9,90 28,29 € / 100ml
    Alennushinta €9,90 Normaalihinta €13,01
    Säästät: -€3,11
    28,29 € / 100ml
  • Donnaplus Menocifuga Forte, 30 capsules
    -24%

    Donnaplus Menocifuga Forte, 30 kapselia

    Normaalihinta €14,90 0,5 € / 1ud
    Alennushinta €14,90 Normaalihinta €19,71
    Säästät: -€4,81
    0,5 € / 1ud
  • Donnaplus Menocifuga Night, 30 Tablets
    -32%

    Donnaplus Menocifuga Noche, 30 tablettia

    Normaalihinta €15,00 0,5 € / 1ud
    Alennushinta €15,00 Normaalihinta €22,20
    Säästät: -€7,20
    0,5 € / 1ud
  • Donnaplus Flora Intima Immuno , 14 capsules
    -17%

    Donnaplus Flora Intima Inmuno, 14 kapselia

    Normaalihinta €16,60 1,19 € / 1ud
    Alennushinta €16,60 Normaalihinta €19,96
    Säästät: -€3,36
    1,19 € / 1ud