Kokoelma:

Anti-parasite sprays for dogs

  • Frontline, 250 ml
    -23%

    Frontline, 250 ml

    Normaalihinta €24,60 9,84 € / 100ml
    Alennushinta €24,60 Normaalihinta €31,79
    Säästät: -€7,19
    9,84 € / 100ml
  • Stangest Stanvet Life Insect Repellent With Odour Absorber 500 Ml
    -10%

    Stangest Stanvet Life hyönteiskarkotin ja hajunpoistaja 500 ml

    Normaalihinta €11,70 2,34 € / 100ml
    Alennushinta €11,70 Normaalihinta €12,95
    Säästät: -€1,25
    2,34 € / 100ml
  • Effipro Spray, 100 ml
    -12%

    Effipro Spray, 100 ml

    Normaalihinta €13,60 13,6 € / 100ml
    Alennushinta €13,60 Normaalihinta €15,49
    Säästät: -€1,89
    13,6 € / 100ml
  • Frontline Spray, 100 ml
    -23%

    Frontline-suihke, 100 ml

    Normaalihinta €15,10 15,1 € / 100ml
    Alennushinta €15,10 Normaalihinta €19,58
    Säästät: -€4,48
    15,1 € / 100ml
  • Calier Effinol Spray 2.5 Mg/ ml, 250 ml
    -7%

    Calier Effinol -suihke 2,5 mg/ml, 250 ml

    Normaalihinta €19,90 7,96 € / 100ml
    Alennushinta €19,90 Normaalihinta €21,30
    Säästät: -€1,40
    7,96 € / 100ml
  • Stangest Pulvex Repellent Lotion Spray, 125 ml
    -9%

    Stangest Pulvex hyönteiskarkotussuihke, 125 ml

    Normaalihinta €9,40 7,52 € / 100ml
    Alennushinta €9,40 Normaalihinta €10,38
    Säästät: -€0,98
    7,52 € / 100ml
  • Botanicapets Insect Repellent Spray 250Ml
    -5%

    Botanicapets hyönteiskarkotussuihke 250 ml

    Normaalihinta €7,40 2,96 € / 100ml
    Alennushinta €7,40 Normaalihinta €7,79
    Säästät: -€0,39
    2,96 € / 100ml
  • Beaphar koirien ja kissojen karkotusvoide, 250 ml
    -5%

    Beaphar koirien ja kissojen karkotusvoide, 250 ml

    Normaalihinta €15,00 6,0 € / 100ml
    Alennushinta €15,00 Normaalihinta €15,79
    Säästät: -€0,79
    6,0 € / 100ml
  • Zotal Parasital Pet Antiparasitic Lotion 250Ml.
    -25%

    Zotal Parasital -loislääkelotion lemmikeille, 250 ml.

    Normaalihinta €14,50 58,0 € / 1kg
    Alennushinta €14,50 Normaalihinta €19,43
    Säästät: -€4,93
    58,0 € / 1kg
  • Zotal Parasital Repellent Lotion 400Ml
    -10%

    Zotal Parasital -hyönteiskarkotevaliuos 400 ml

    Normaalihinta €20,69 51,73 € / 1kg
    Alennushinta €20,69 Normaalihinta €22,99
    Säästät: -€2,30
    51,73 € / 1kg
  • Aniforte Tick Repellent Small Dogs , 30 ml
    -18%

    Aniforte - punkkien karkotin pienille koirille

    Normaalihinta €18,80 18,8 € / 1ud
    Alennushinta €18,80 Normaalihinta €22,90
    Säästät: -€4,10
    18,8 € / 1ud
  • Beaphar Fiprotec -suihke koirille ja kissoille, 100 ml
    -10%

    Beaphar Fiprotec -suihke koirille ja kissoille, 100 ml

    Normaalihinta €13,40 13,4 € / 100ml
    Alennushinta €13,40 Normaalihinta €14,89
    Säästät: -€1,49
    13,4 € / 100ml
  • Beaphar A-vitamiini linnuille, 20 ml
    -10%

    Beaphar A-vitamiini linnuille, 20 ml

    Normaalihinta €5,80 29,0 € / 100ml
    Alennushinta €5,80 Normaalihinta €6,44
    Säästät: -€0,64
    29,0 € / 100ml
  • Frontline, 2 x 250 ml:n pakkaus
    -24%

    Frontline, 2 x 250 ml:n pakkaus

    Normaalihinta €48,50 9,7 € / 100ml
    Alennushinta €48,50 Normaalihinta €63,58
    Säästät: -€15,08
    9,7 € / 100ml

Anti-parasite spray for dogs is a specialised section with items that combine technology, professional experience and convenience to fit into your routine with visible results.

What is the purpose of anti-parasite spray products for dogs?

These products are aimed at improving your quality of life, helping to resolve specific discomforts, prevent complications or support daily wellbeing with specialised and trusted options.

Key benefits for your well-being

In this category you can find items with safe formulas, pleasant textures, easy application and the backing of leading brands. Many are suitable for everyday use and recommended by healthcare professionals.

Buy with security and guarantee

At Farmaciasdirect you can buy anti-parasite spray for dogs with the peace of mind of doing so in an authorised online pharmacy, with fast service and personalised attention.

Explore and choose your ideal deworming spray for dogs

Order now and take advantage of the benefits of buying products with proven efficacy and excellent ratings. Take care of your health with the guarantee of a professional and close service.