Kokoelma:

Care and protection of gums.

  • Parodontax - hammasväliharja
    -9%

    Parodontax - hammasväliharja

    Normaalihinta €3,36 3,36 € / 1ud
    Alennushinta €3,36 Normaalihinta €3,69
    Säästät: -€0,33
    3,36 € / 1ud
  • Parodontax - hammasharja ja ikenien hoito
    -26%

    Parodontax - hammasharja ja ikenien hoito

    Normaalihinta €3,30 3,3 € / 1ud
    Alennushinta €3,30 Normaalihinta €4,44
    Säästät: -€1,14
    3,3 € / 1ud
  • Parodontax Extra Gum Care Mouthwash, 300 ml
    -32%

    Parodontax Extra -suuvesi ikenien hoitoon, 300 ml

    Normaalihinta €5,20
    Alennushinta €5,20 Normaalihinta €7,66
    Säästät: -€2,46
  • Parodontax Päivittäinen yrttisuuvesi ikenien hoitoon, 500 ml
    -27%

    Parodontax Päivittäinen yrttisuuvesi ikenien hoitoon, 500 ml

    Normaalihinta €8,50 1,7 € / 100ml
    Alennushinta €8,50 Normaalihinta €11,61
    Säästät: -€3,11
    1,7 € / 100ml
  • Parodontax Complete Protection -suuvesi, 500 ml
    -21%

    Parodontax Complete Protection -suuvesi, 500 ml

    Normaalihinta €8,03 1,61 € / 100ml
    Alennushinta €8,03 Normaalihinta €10,19
    Säästät: -€2,16
    1,61 € / 100ml
  • Parodontax Pack  Complete Protection -hammastahna, 2 x 75 ml
    -13%

    Parodontax Pack Complete Protection -hammastahna, 2 x 75 ml

    Normaalihinta €10,00 13,33 € / 100ml
    Alennushinta €10,00 Normaalihinta €11,49
    Säästät: -€1,49
    13,33 € / 100ml
  • Parodontax Strengthen & Protect Toothpaste, 75 ml
    -10%

    Parodontax vahvistaa ja suojaa hammastahna, 75 ml

    Normaalihinta €6,45 8,6 € / 100ml
    Alennushinta €6,45 Normaalihinta €7,19
    Säästät: -€0,74
    8,6 € / 100ml
  • Parodontax Strengthens & Protects Mouthwash , 500 ml
    -32%

    Parodontax vahvistaa ja suojaa suuvesi, 500 ml

    Normaalihinta €7,80 1,56 € / 100ml
    Alennushinta €7,80 Normaalihinta €11,50
    Säästät: -€3,70
    1,56 € / 100ml