Kokoelma:

CBD

  • Mayla Pharma Cannabiben Gel With Cbd , 200 ml
    -32%
  • Mayla Pharma Bonflex Cbd Joint & Muscle Gel 1200 , 100 ml
    -34%

    Mayla Pharma Bonflex CBD-geeli nivelille ja lihaksille 1200, 100 ml

    Normaalihinta €18,90 18,9 € / 100ml
    Alennushinta €18,90 Normaalihinta €28,56
    Säästät: -€9,66
    18,9 € / 100ml
  • Cannaben Forte Roll-On, 75 ml
    -14%

    Cannaben Forte Roll-On, 75 ml

    Normaalihinta €17,30 23,07 € / 100ml
    Alennushinta €17,30 Normaalihinta €20,13
    Säästät: -€2,83
    23,07 € / 100ml
  • Lavigor Cannabisan Cream , 75 ml
    -14%

    Lavigor Cannabisan -voide, 75 ml

    Normaalihinta €18,50 24,67 € / 100ml
    Alennushinta €18,50 Normaalihinta €21,50
    Säästät: -€3,00
    24,67 € / 100ml
  • Lavigor Cannabisan Cold Gel , 75 ml
    -14%

    Lavigor Cannabisan Cold Gel, 75 ml

    Normaalihinta €18,50 24,67 € / 100ml
    Alennushinta €18,50 Normaalihinta €21,50
    Säästät: -€3,00
    24,67 € / 100ml
  • El Naturalista Cannabinatur 75 ml
    -5%

    El Naturalista Cannabinatur 75 ml

    Normaalihinta €17,42 23,23 € / 100ml
    Alennushinta €17,42 Normaalihinta €18,34
    Säästät: -€0,92
    23,23 € / 100ml
  • Cbd Home CBD-öljy 30 % + CBN 10 %, 10 ml
    -8%

    Cbd Home CBD-öljy 30 % + CBN 10 %, 10 ml

    Normaalihinta €24,69 246,9 € / 100ml
    Alennushinta €24,69 Normaalihinta €26,90
    Säästät: -€2,21
    246,9 € / 100ml
  • Cbd Home CBD-öljy 15 % + CBN 5 %, 10 ml
    -8%

    Cbd Home CBD-öljy 15 % + CBN 5 %, 10 ml

    Normaalihinta €15,60 156,0 € / 100ml
    Alennushinta €15,60 Normaalihinta €16,90
    Säästät: -€1,30
    156,0 € / 100ml
  • Cbd Home CBD-öljy 30 % + CBN 10 %, 30 ml
    -8%

    Cbd Home CBD-öljy 30 % + CBN 10 %, 30 ml

    Normaalihinta €34,00 113,33 € / 100ml
    Alennushinta €34,00 Normaalihinta €36,90
    Säästät: -€2,90
    113,33 € / 100ml
  • Cbd Home CBD-öljy 15 % + CBN 5 %, 30 ml
    -8%

    Cbd Home CBD-öljy 15 % + CBN 5 %, 30 ml

    Normaalihinta €24,70 82,33 € / 100ml
    Alennushinta €24,70 Normaalihinta €26,90
    Säästät: -€2,20
    82,33 € / 100ml
  • Cbd Home CBD-öljy 15 % + CBG 5 %, 10 ml
    -8%

    Cbd Home CBD-öljy 15 % + CBG 5 %, 10 ml

    Normaalihinta €14,60 146,0 € / 100ml
    Alennushinta €14,60 Normaalihinta €15,90
    Säästät: -€1,30
    146,0 € / 100ml
  • Cbd Home CBD-öljy 30 % + CBG 10 %, 10 ml
    -8%

    Cbd Home CBD-öljy 30 % + CBG 10 %, 10 ml

    Normaalihinta €23,78 237,8 € / 100ml
    Alennushinta €23,78 Normaalihinta €25,90
    Säästät: -€2,12
    237,8 € / 100ml
  • Cbd Home CBD-öljy 30 % + CBG 10 %, 30 ml
    -8%

    Cbd Home CBD-öljy 30 % + CBG 10 %, 30 ml

    Normaalihinta €33,10 110,33 € / 100ml
    Alennushinta €33,10 Normaalihinta €35,90
    Säästät: -€2,80
    110,33 € / 100ml
  • Cbd Home CBD-öljy 10 %, 10 ml
    -8%

    Cbd Home CBD-öljy 10 %, 10 ml

    Normaalihinta €11,00 110,0 € / 100ml
    Alennushinta €11,00 Normaalihinta €11,90
    Säästät: -€0,90
    110,0 € / 100ml
  • Cbd Home CBD-öljy 40 %, 10 ml
    -8%

    Cbd Home CBD-öljy 40 %, 10 ml

    Normaalihinta €18,27 182,7 € / 100ml
    Alennushinta €18,27 Normaalihinta €19,90
    Säästät: -€1,63
    182,7 € / 100ml
  • Cbd Home CBD-öljy 20 %, 10 ml
    -8%

    Cbd Home CBD-öljy 20 %, 10 ml

    Normaalihinta €13,68 136,8 € / 100ml
    Alennushinta €13,68 Normaalihinta €14,90
    Säästät: -€1,22
    136,8 € / 100ml
  • Cbd Home Cbd Oil 10%, 30 ml
    -8%

    Cbd Home CBD-öljy 10 %, 30 ml

    Normaalihinta €14,60 48,67 € / 100ml
    Alennushinta €14,60 Normaalihinta €15,90
    Säästät: -€1,30
    48,67 € / 100ml
  • Cbd Home CBD-öljy 20 %, 50 ml
    -10%

    Cbd Home CBD-öljy 20 %, 50 ml

    Normaalihinta €31,41 62,82 € / 100ml
    Alennushinta €31,41 Normaalihinta €34,90
    Säästät: -€3,49
    62,82 € / 100ml
  • Cbd Home CBD-öljy 10 % Full, 10 ml
    -8%

    Cbd Home CBD-öljy 10 % Full, 10 ml

    Normaalihinta €13,68 136,8 € / 100ml
    Alennushinta €13,68 Normaalihinta €14,90
    Säästät: -€1,22
    136,8 € / 100ml
  • Cbd Home CBD-öljy 20 % Full, 10 ml
    -8%

    Cbd Home CBD-öljy 20 % Full, 10 ml

    Normaalihinta €18,27 182,7 € / 100ml
    Alennushinta €18,27 Normaalihinta €19,90
    Säästät: -€1,63
    182,7 € / 100ml
  • Cbd Home CBD-öljy 40 % Full, 10 ml
    -8%

    Cbd Home CBD-öljy 40 % Full, 10 ml

    Normaalihinta €22,86 228,6 € / 100ml
    Alennushinta €22,86 Normaalihinta €24,90
    Säästät: -€2,04
    228,6 € / 100ml
  • Cbd Home CBD-öljy 10 % Full, 30 ml
    -10%

    Cbd Home CBD-öljy 10 % Full, 30 ml

    Normaalihinta €22,41 74,7 € / 100ml
    Alennushinta €22,41 Normaalihinta €24,90
    Säästät: -€2,49
    74,7 € / 100ml
  • Cbd Home CBD-öljy 40 % Full, 30 ml
    -10%

    Cbd Home CBD-öljy 40 % Full, 30 ml

    Normaalihinta €35,90 119,67 € / 100ml
    Alennushinta €35,90 Normaalihinta €39,90
    Säästät: -€4,00
    119,67 € / 100ml
  • Cbd Home CBD-öljy 10 % Full, 50 ml
    -10%

    Cbd Home CBD-öljy 10 % Full, 50 ml

    Normaalihinta €31,41 62,82 € / 100ml
    Alennushinta €31,41 Normaalihinta €34,90
    Säästät: -€3,49
    62,82 € / 100ml
  • Cbd Home CBD-öljy 20 % Full, 50 ml
    -8%

    Cbd Home CBD-öljy 20 % Full, 50 ml

    Normaalihinta €36,70 73,4 € / 100ml
    Alennushinta €36,70 Normaalihinta €39,90
    Säästät: -€3,20
    73,4 € / 100ml
  • Cbd Home CBD-öljy 40 % Full, 50 ml
    -24%

    Cbd Home CBD-öljy 40 % Full, 50 ml

    Normaalihinta €45,80 91,6 € / 100ml
    Alennushinta €45,80 Normaalihinta €59,90
    Säästät: -€14,10
    91,6 € / 100ml
  • Cbd Home CBD-öljy 10 % + Melat, 10 ml
    -8%

    Cbd Home CBD-öljy 10 % + Melat, 10 ml

    Normaalihinta €11,00 110,0 € / 100ml
    Alennushinta €11,00 Normaalihinta €11,90
    Säästät: -€0,90
    110,0 € / 100ml
  • Cbd Home CBD-öljy 20 % + Melat, 10 ml
    -8%

    Cbd Home CBD-öljy 20 % + Melat, 10 ml

    Normaalihinta €14,60 146,0 € / 100ml
    Alennushinta €14,60 Normaalihinta €15,90
    Säästät: -€1,30
    146,0 € / 100ml
  • Cbd Home CBD-öljy 40 % + Melat, 10 ml
    -8%

    Cbd Home CBD-öljy 40 % + Melat, 10 ml

    Normaalihinta €19,19 191,9 € / 100ml
    Alennushinta €19,19 Normaalihinta €20,90
    Säästät: -€1,71
    191,9 € / 100ml
  • Cbd Home Cbd Oil 10% + Melat, 30 ml
    -8%

    Cbd Home CBD-öljy 10 % + Melat, 30 ml

    Normaalihinta €15,60 52,0 € / 100ml
    Alennushinta €15,60 Normaalihinta €16,90
    Säästät: -€1,30
    52,0 € / 100ml